TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 03:47:04 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 72 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Biseri iz teretane i vaseg okruženja  (Pročitano 250455 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #741 poslato: Decembar 17, 2012, 02:40:59 posle podne »

Msm da nema potrebe za prepucavanjem...
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2203


« Odgovor #740 poslato: Decembar 17, 2012, 02:04:27 posle podne »

BUMP
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #739 poslato: Decembar 17, 2012, 01:50:06 posle podne »

Koliko smo DIF-ovaca ima razni treneri, profesori, ucitelji i ko zna sta jos pa im je protein najvisa stavnka hemije i to se NE NIKAKO ne smije piti! :)
Tako ih uce nazalost. :( Oni koji se sami ne edukuju o svemu,ne samo o suplementaciji posle zavrsenog DIF-a imaju velikih problema kad treba da razmene misljenja sa nekim ko ima pravo znanje...Ispadne kao da DIF-ovci prodaju maglu a ustvari ne znaju vise "misle samo da zavrsim faks,nadjem posao,neku sljaku sa strane i to je to",a ne gedaju dalje od toga,tj. ne gledaju na to tako da treba da imaju dovoljno znanja da treniraju vrhunske sportiste,a ne bake,deke...Zato je malo onih dobrih.

Moji ortaci pojedini difovci imaju stomacine kao chikice 40+ , nemaju pojma o whey proteinu ali znaju kako se pravi najbolji spricer :D i svi do jednog su alkoholicari, a i vlada tamo epidemija alkoholizma..

znas kako kzau "u svako zitu ima kukolja" :D :D :D
Da,ali ovde je situacija obrnuta,ovde je uglavnom kukolj,a ono malo zita uglavnom pobegne odavde.
Tek sad videh sve ovo...
Ako se misli na ovaj moj post sto sam citirao sad,to se odnosilo na Difovce a ne na ljude sa ovog foruma.

Ovo je jedini forum na koji ja uopste i dolazim tako da to dovoljno govori o ljudima koji su ovde,da mislim nesto lose ne bi dolazio. :)
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #738 poslato: Decembar 17, 2012, 09:09:13 pre podne »

Alo ljudi,ova tema treba da sluzi da se malo nasmejemo,a ne za svadju
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #737 poslato: Decembar 17, 2012, 03:21:33 pre podne »

Bez veze je ovo sve..
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #736 poslato: Decembar 17, 2012, 01:55:37 pre podne »

Opa, krenulo pljuvanje po forumu, a onda cete ga "braniti" kad neko drugi krene da "napada". Zaboravljeno sve dobro shto je ovde naucheno i mudre rechi svih onih na koje se odnosi latentna prozivka, vrh, opet i opet, po ko zna koji put- vrishtim od srece shto zivim u Srbiji i shto pomalo lichim na sve vas...
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #735 poslato: Decembar 15, 2012, 07:39:20 posle podne »

Koliko smo DIF-ovaca ima razni treneri, profesori, ucitelji i ko zna sta jos pa im je protein najvisa stavnka hemije i to se NE NIKAKO ne smije piti! :)
Tako ih uce nazalost. :( Oni koji se sami ne edukuju o svemu,ne samo o suplementaciji posle zavrsenog DIF-a imaju velikih problema kad treba da razmene misljenja sa nekim ko ima pravo znanje...Ispadne kao da DIF-ovci prodaju maglu a ustvari ne znaju vise "misle samo da zavrsim faks,nadjem posao,neku sljaku sa strane i to je to",a ne gedaju dalje od toga,tj. ne gledaju na to tako da treba da imaju dovoljno znanja da treniraju vrhunske sportiste,a ne bake,deke...Zato je malo onih dobrih.

Moji ortaci pojedini difovci imaju stomacine kao chikice 40+ , nemaju pojma o whey proteinu ali znaju kako se pravi najbolji spricer :D i svi do jednog su alkoholicari, a i vlada tamo epidemija alkoholizma..

znas kako kzau "u svako zitu ima kukolja" :D :D :D
Da,ali ovde je situacija obrnuta,ovde je uglavnom kukolj,a ono malo zita uglavnom pobegne odavde.

true that
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


« Odgovor #734 poslato: Decembar 15, 2012, 06:59:28 posle podne »

Ma ja se sprdam pedjoni, nista licno! Cak sta vise citam tvoje postove, mislim da imaju smisla. I da znas sta radis. Na kraju krajeva, i na tebi se vidi.
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


« Odgovor #733 poslato: Decembar 15, 2012, 06:49:57 posle podne »

Vrlo moguce. Lupetam sve i svasta, jer trebaju mi postovi. Ne zelim vise biti "Član pocetnik". Moderator je moj cilj, ka tome tezim. Isto kao i Pedjoni, uz tebe sam bro! 8)
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 955


« Odgovor #732 poslato: Decembar 15, 2012, 06:45:25 posle podne »

Nije bitno to sto si se lose izrazio, nego sto si uopste i pitao.
Jedno pricas, a drugo radis.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Stefan L.
Gost
« Odgovor #731 poslato: Decembar 15, 2012, 06:44:50 posle podne »

Koliko smo DIF-ovaca ima razni treneri, profesori, ucitelji i ko zna sta jos pa im je protein najvisa stavnka hemije i to se NE NIKAKO ne smije piti! :)
Tako ih uce nazalost. :( Oni koji se sami ne edukuju o svemu,ne samo o suplementaciji posle zavrsenog DIF-a imaju velikih problema kad treba da razmene misljenja sa nekim ko ima pravo znanje...Ispadne kao da DIF-ovci prodaju maglu a ustvari ne znaju vise "misle samo da zavrsim faks,nadjem posao,neku sljaku sa strane i to je to",a ne gedaju dalje od toga,tj. ne gledaju na to tako da treba da imaju dovoljno znanja da treniraju vrhunske sportiste,a ne bake,deke...Zato je malo onih dobrih.

Moji ortaci pojedini difovci imaju stomacine kao chikice 40+ , nemaju pojma o whey proteinu ali znaju kako se pravi najbolji spricer :D i svi do jednog su alkoholicari, a i vlada tamo epidemija alkoholizma..

znas kako kzau "u svako zitu ima kukolja" :D :D :D
Da,ali ovde je situacija obrnuta,ovde je uglavnom kukolj,a ono malo zita uglavnom pobegne odavde.
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


« Odgovor #730 poslato: Decembar 15, 2012, 06:26:37 posle podne »

Da mi kazes ne mozes nista! Mozes samo da napises. U tom postu sam se lose izrazio, kapira se sta sam hteo da kazem. I briga me sta ko radi, i sta uzima... Treniram zato sto se tada osecam dobro, nemam komplekse po pitanju izgleda, kao vecina nezrelih likova po teretanama. Radim to sto radim, ako ispadne nesto, super, ako ne, jbg, bolje i to nego da šim rac na forumima... Ovo ce verovatno biti deleted.
Sačuvana
NIKOLIC>
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 955


« Odgovor #729 poslato: Decembar 15, 2012, 06:17:23 posle podne »

NIKOLIC, u cemu je problem? Popio, progutao, ubrizgao... wtf... Uzimao je sigurno. I kakve to veze ima sa mojim postovima ovde? WTF!!??
Ako ti sam ne vidis u cemu je problem, sta da ti kazem onda.
Sačuvana
"In the land of the blind, the one-eyed man is king"
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #728 poslato: Decembar 15, 2012, 06:02:28 posle podne »

Niko ti u teretani nece reci sta je uzimao, kako i kada. Ili mozda hoce, 30% od svega. Ne znam zasto se pocetnicu toliko loze na suplemente, kad rekreativcu ne znace maltene nista. Kad je neko dobro odradjen svi ga pitaju sta je uzimao, a niko ne pita koliko dugo vezba, kako, da li ima naporan posao, ili je teretana maltene sve sto radi u zivotu. To su po meni bitnija pitanja, a ne "sta je uzimao".
Rece osoba koja je pitala Marka Dimitrijevica: "Koliko si ti steroida popio?"

zing ;D
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


« Odgovor #727 poslato: Decembar 15, 2012, 05:55:37 posle podne »

NIKOLIC, u cemu je problem? Popio, progutao, ubrizgao... wtf... Uzimao je sigurno. I kakve to veze ima sa mojim postovima ovde? WTF!!??
Sačuvana
Stranice: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 72 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.112 sekundi sa 18 upita.