TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 20, 2024, 12:56:29 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 72 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Biseri iz teretane i vaseg okruženja  (Pročitano 250292 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #966 poslato: Januar 06, 2014, 05:36:28 posle podne »

Sad nam reci i koji  ;D

španski :)  genetika mi je, ako ništa drugo, dala tu dragocenu mogućnost da budem poliglota, što i jesam  ;D
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #965 poslato: Januar 06, 2014, 03:40:12 posle podne »

svaka cast produktivno utroseno vreme ja sam probao slicnu stvar dok vozim bajs posto svuda idem njime ali sam skontao da ne mogu dovoljno da se fokusiram na materiju jel ljude u nsu bas briga za bicikliste pa moram da pazim xd

pa ni ja ne znam hocu li uspeti :D doduse ako se fokusiram na anatomiju,mozda i ne provalim da sam se umorila pa cu moci duze da radim kardio...hmmm ;D
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #964 poslato: Januar 06, 2014, 03:36:23 posle podne »

umesto muzike na treningu slusas predavanja sa faxa ahahah :) jedan moj ortak to radi xd

:D neko mi je to vec predlozio skoro...uskoro cu da snimam anatomiju i da ponavljam dok radim kardio..mozda dospem na ovu temu xD
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4423


« Odgovor #963 poslato: Januar 06, 2014, 03:04:36 posle podne »

Sad nam reci i koji  ;D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #962 poslato: Januar 06, 2014, 01:35:43 posle podne »

umesto muzike na treningu slusas predavanja sa faxa ahahah :) jedan moj ortak to radi xd

ja sam jedan strani jezik naučila slušajući MP3 u busu svaki dan i u toku kardia ;) nije zez...
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #961 poslato: Januar 06, 2014, 12:45:45 pre podne »

Mozes da chuchis i dok uchis, stvar organizacije i reorganizacije :D

zanimljivo ;D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #960 poslato: Januar 05, 2014, 11:48:06 posle podne »

Mozes da chuchis i dok uchis, stvar organizacije i reorganizacije :D
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #959 poslato: Januar 05, 2014, 11:09:17 posle podne »

opa evo je ritam ov lajf isturila slikicu, sto se moje percepcije tice mora guza jos malo da bukne da bi ispratila simetriju od gornjega dela, i bice sve ok, dakle vise chuchi manje uchi :D

dakle,pedjoni,ispiti se spremaju,teretana je sekundarna stvar ;)  a inace stavljala sam slike  :P 
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #958 poslato: Januar 05, 2014, 10:53:11 posle podne »

opa evo je ritam ov lajf isturila slikicu, sto se moje percepcije tice mora guza jos malo da bukne da bi ispratila simetriju od gornjega dela, i bice sve ok, dakle vise chuchi manje uchi :D
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #957 poslato: Januar 05, 2014, 08:42:58 posle podne »

danas neka devojka na steperu toliko mahala rukama da sam morao dopisati kod pravila(tamo gde pise ciste patike peskir etc) zabranjeno letenje po teretani xDDD
Hahahaha, možda radi lateralno letenje i trči, šta znaš?! Devojka multipraktik hehehehe :D

nikako ne moze da trci na steperu  hahaha :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #956 poslato: Januar 05, 2014, 11:04:16 pre podne »

Tako se kod mene jedan dečko zezao radeći istovremeno ležeći pregib zadnje lože i letenje bučicama. :D

Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #955 poslato: Januar 04, 2014, 11:57:08 posle podne »

Treniraju dvojica u teretani. Rade sve isto - neki kružni trening, jure od sprave do sprave. Jedan sve više zaostaje, počinje da kasni. Ovaj drugi ga požuruje, tek će ovaj što kasni: "Polako, brate! Lako je tebi, ne piju svi glutamin ko ti." :D

(Ne, nije to rekao u šaljivom tonu. Čak je delovao frustrirano jer ne može da prati ritam, pa odmah optužio glutamin za to.)
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 474


« Odgovor #954 poslato: Decembar 11, 2013, 08:00:05 posle podne »

Hahaha Jev , kod nas u teretani je bila pobeda kad je jedan momak radio cucanj sa oko 100kg i vidim muci se radi par ponavljanja i na poslednjem ponavljanju failuje i ostane u rupi a nije namestio rack , i ja mu deadliftujem teg sa ledja i spustim a covek ni da mi se zahvali :D Mada ima bisera na sve strane , vec sam se navikao pa mi i nije tako zanimljivo :)
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
Jev
Gost
« Odgovor #953 poslato: Decembar 11, 2013, 06:46:49 posle podne »

Ne znam da li je ovo tema za to, ali meni se stvarno povraća od gledanja ljudi kako rade čučanj kod mene u teretani.
Haos, pa to nije čak ni quarter rep! I najjače je od svega kad natrpaju težinu od, tipa 130kg, pa onda ga tako jadno repuju par puta, i onda su sve srećni i međusobno bacaju koske jedno drugom zbog tog velikog dostignuća.

U teretani u kojoj BeastMode i ja idemo mislim da samo jedan čovek osim nas dvojice radi čučanj sa dobrom formom (a teretana ima preko 100 članova).


A baš ako ćemo o biserima onda je za mene pobedio jedan lik koji pita kako da uradi samo donji deo sise, jer mu je ostalo sve do jaja, onda likovi koji se žale na dostizanje genetskog limita nakon par meseci u teretani (brate stagnirao sam, pomagaj) i tako to...
« Poslednja izmena: Decembar 11, 2013, 09:04:38 posle podne od strane Jev » Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #952 poslato: Decembar 07, 2013, 02:01:44 posle podne »

Pa ako unesu neke boljitke u ovaj forum, vratice se dosta njih, ako ne i ovi sto su sada ovde pobeci ce..tako da :** :D
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 72 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 18 upita.