TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397190 Teme od strane 25045 Članovi Poslednji član: IanVhk502

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 27, 2024, 11:22:26 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening program - masa za visoke i žgoljave ;)  (Pročitano 59504 puta)
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #70 poslato: Jun 16, 2011, 12:55:23 posle podne »

Dobro je. ja vec mislio da sam  toliko glup da ne svatam pitanje :D
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #69 poslato: Jun 16, 2011, 04:59:56 pre podne »

:D
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1267


BRO-SLAYER

« Odgovor #68 poslato: Jun 15, 2011, 08:57:24 posle podne »

Ja sam procitao pitanje i ne verujem :D
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #67 poslato: Jun 15, 2011, 06:56:08 posle podne »

Pitaš se da li je neko hardgainer ili je loš program ako taj nabaci 10kg za 4-6 meseci?! Jesam li dobro razumeo pitanje?
Sačuvana
Rale
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #66 poslato: Jun 15, 2011, 03:30:25 posle podne »

Ako drugačiji program stavi na nekog mršavog za 4-6 meseci 10ak kg, da li je ta osoba hardgainer ili je greška možda do bb programa?
Sačuvana
Gica_komandos
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


« Odgovor #65 poslato: Jun 13, 2011, 01:16:41 posle podne »

Hvala hvala, sa novim znanjem krecem na sljaku pa cemo videti dokle cu stici :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #64 poslato: Jun 13, 2011, 10:26:11 pre podne »

nema razloga da preteruješ sa trbušnjacima, jer izvoĂ°enjem tih vežbi nećeš postići bolju vidljivost trbušnjaka, ujedno radi i donji deo leĂ°a (često zanemaren kod većine ljudi)

Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6121


« Odgovor #63 poslato: Jun 12, 2011, 03:13:46 posle podne »

Trbušnajke radi koliko i druge mišiće.. ostalo prepusti ishrani.
PS hvala za info i sorry na dizgresiji
Sačuvana
Gica_komandos
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


« Odgovor #62 poslato: Jun 11, 2011, 02:10:55 posle podne »

Dobro zubi, mani te se sad njih :p
Trbusnjaci??? :p
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #61 poslato: Jun 11, 2011, 02:04:35 posle podne »

wow jedva čekam nastavak ove drame oko zuba, pošto sad vidim da sam do sada treba da ostanem bez zuba LOL

btw. ovde ko god ima 6 obroka dnevno niko ne poje mleko, a jedu samo onaj stinki ella sir koji je toliko osiromašen mineralima da me duša boli, tako da i ta teorija pada u vodu...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Gica_komandos
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


« Odgovor #60 poslato: Jun 11, 2011, 12:43:12 posle podne »

Hvala na odgovoru :)
A da li je dobro da radim trbusnjake svaki put kad idem u teretanu ili cu time bas uraditi kontra efekat?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #59 poslato: Jun 11, 2011, 12:09:12 posle podne »

sa ovom ishranom nećeš postići vidljivost trbušnjaka.   Hleb, masni sir, puno hidrata, još i slatkiši.... 

Baziraj se na salatama od svežeg povrća (pijace su bogate lepim povrćem) i nemasnom piletinom, ćuretinom ribom (oslić npr.), belance jajeta, eventualno po nekad mladi sir...

od hidrata biće ti dovoljno malo žitarica za doručak - ovsene ili musli bez šećera, za ručak može nešto od priloga - grašak, boranija, krompir ali umereno, za večeru ništa od toga.... nikako hleb, i nikako masno
Sačuvana
Gica_komandos
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


« Odgovor #58 poslato: Jun 11, 2011, 11:13:17 pre podne »

Eh vi medicinari :p
Bilo koja hrana koja se unese dovodi do povecanja lucenja pljuvacke, vise pljuvacke vise enzima, vise enzima, kiselija sredina odnosno snizava se pH (ide ona reklama za orbit) i osim toga sama hrana izaziva da je koncentracija kalcijuma poremecena pa ta dva faktora uticu na to da kalcijum izlazi iz zuba da bi ih izjednacio. To se desava svaki put i to je normalno. E sad ako jedete toliko puta na dan ne dajete zubima dovoljno vremena da vrate taj kalcijum, nego ga opet gubi. A manje kalcijuma slabija gledj odnosno veca sansa za karijes. Posto neki kazu da su im dobri zubi pretpostavljam da je to od silnog mleka i sira koji unose. Isto tako od silnog mesa mora da vam se zaglavi izmedju zuba, to nema da nije :p e sad nesto se ocisti a nesto ne i otud opet to moje pitanje. Naravno slatkisi i sva ta hrana sa praznim secerima samo daje energiju bakterijama za karijes a ne organizmu, posto to ne jedete nije frka :) Eto onda za ocuvanje zuba posle svakog od tih obroka bi bilo dobro parce sira ili mleko kako bi se zubi snabdeli kalcijumom, e sad vi meni recite jel moze, jel mnogo to? I naravno ako moze odgovori na moja pitanja :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6121


« Odgovor #57 poslato: Jun 10, 2011, 09:56:00 posle podne »

Pazi Gico kad nikad nisam obratila pažnju na taj aspekt priče..
A koja to hrana najviše utiče na gleĂ°? (osim Coca Cole naparavno :) )
Sačuvana
Gica_komandos
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6


« Odgovor #56 poslato: Jun 10, 2011, 02:27:22 posle podne »

:) za zube pitam jer ako jedete toliko puta na dan ne dajete dovoljno vremena remineralizaciji gledji jer svaki put kad ponovo jedete pocinje demineralizacija (bez obzira sta jedete), a ako ih perete posle svakog obroka moze doci do istanjenja gledji, stvaranje takozvanih klinastih erozija pa su zubi osetljivi na hladno i slatko (a da nije karijes) pa me zato zanimalo u kakvom su stanju :)
Ramena su mi "siroka" taman kolko je ruka, znaci kad stavim ruke uz telo sve je paralelno (nadam se da sam objasnio kolko tolko) a zelim da ide malo u V (ne puno). Trbusnjake kao imam al se ne vide toliko, nisam nesto masan ali ok, uz ishranu bice bolje, samo bi hteo jos malo da se ocrtaju. Da li to onda znaci traka i trcanje da bi se videli, samo ishrana, kombinacija? Znam da ako previse trcim ne mogu nabaciti misice al koja je mera. I znam da ne mozete u minut i teg da mi kazete al bar okvirno.
Jedem: Dorucak-kriska hleba (koji god je bio tad u prodavnici) sa vajkremom, edamer kackavaljem i eventualno sunka/cajna
           Rucak-belo (peceno u rerni) sa krompirom (pire ili peceno u rerni, nekad kuvano), salate uvek ako ima (sve od povrca, sirovo)/riba (opet peceno u rerni ili przeno)/sarma/punjena paprika (junetina), gibanica, pasulj, grasak, lignje sa testom, musaka...recimo
           Vecera-recimo kao dorucak
           Uzina ili dodatno nesto neko voce mada uleti neki slatkis tipa bananica ili juhu :)

Ne jedem: svinjsko meso, margarin, salame, burek (znam da sam napisao gibanicu al nije isto masno :) ), brzu hranu (aj bas ponekad), nem pojma seticu se cim me iskritikujete :)
Nadam se da sam vam pomogao da mi pomognete
Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 17 upita.