TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 12:24:29 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 759086 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #734 poslato: Jul 09, 2011, 11:48:23 posle podne »

evo ovako,idem u teretanu vec pola godine, i slabo mi ide sa masom,cilj je naravno masa,vise mi se vidi defka nego masa,moj trening izgleda ovako:
pon:grudi,biceps
uto:ledja,triceps
sre:noge,ramena
cet pauza
pe:kao ponedeljak
sub:kao utorak
nedelja pauza
ishrana mi bas i ne valja tj jedem sve sta stignem,sta keva spremi to je :D opet kazem cilj je masa,ako nesto nevalja ispravi me!!!imam 20 god.visok 182,tezina 70...hvala unapred!

Sam si vec rekao odgovor na svoje pitanje a to je losa ishrana.Bez nje nema mase i sve je dzaba ostalo.Ona je primarna pa posle sve ostalo.Sredi ishranu ako hoces da napredujes.
Sačuvana
PORSCHE
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #733 poslato: Jul 09, 2011, 10:18:17 posle podne »

Pozdrav,
Do nedavno sam koristio Dymatize Creatin Monohidrat i preparat se pokazao ok ali sam bio prinudjen da ga zamenim zbog stomacne nadutosti, jednostavno mi ne odgovara. Zamenio sam ga ULT-ovim Beta K (kre-alkalin+beta-alanin). Interesuje me samo da li je potrebno praviti pauzu sa ovim proizvodom ili se moze koristiti bez problema na duze staze? Imas li nekih iskustva sa ovim proizvodom?
Hvala
Sačuvana
srba91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


« Odgovor #732 poslato: Jul 09, 2011, 05:40:19 posle podne »

evo ovako,idem u teretanu vec pola godine, i slabo mi ide sa masom,cilj je naravno masa,vise mi se vidi defka nego masa,moj trening izgleda ovako:
pon:grudi,biceps
uto:ledja,triceps
sre:noge,ramena
cet pauza
pe:kao ponedeljak
sub:kao utorak
nedelja pauza
ishrana mi bas i ne valja tj jedem sve sta stignem,sta keva spremi to je :D opet kazem cilj je masa,ako nesto nevalja ispravi me!!!imam 20 god.visok 182,tezina 70...hvala unapred!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #731 poslato: Jul 07, 2011, 12:13:21 pre podne »

Pozdrav,evo male korekcije pa ti vidi i pitaj ako ti nesto nije jasno.

ISHRANA:
07:00 makarone i 4 cela jajeta, ubacim uvek neko voce  (voce izbaci ne treba ti)                                   
09:00 makarone i 2 konzerve mrvljene tunjevine i uz to crni luk ili rotkvice   (moze tuna ali gledaj da je u svome soku a najbolja je ipak u komadu-cela)
11:00 posto sam na poslu ponesem 2 sendvica sa pilecim ili curecim salamama i jogurt  (izbegavaj salame jer su to lose preradjevine,uzmi pileca ili cureca prsa)
15:00 pre treninga pirinac i sargarepa sa pilecim belim mesom                                                           
18:00 posle treninga krompir i sargarepom sa teletinom ili curetinom  (prvo ide osnovna suplementacija)
21:00 malo nekog posnog sira pred spavanje (ukombinuj tu sa malo pilecih prsa)
to je sve otprilike oko 250 gr proteina dnevno, oko 3.5gr proteina po kilogramu moje telesne tezine

(fali ti vise vlaknastih materija ubaci ih obavezno)

SUPLEMENTACIJA:
1.vitamini i minerali
2.omega3
3.whey protein
4.vitargo uh
5.bcca
6.glutamin

Supsi su ok ali sredi malo ishranu.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #730 poslato: Jul 07, 2011, 12:08:28 pre podne »

Baki uzeo bi Animal Stak da pijem sta mi preporucujes jos uz to , ja se dvoumim izmedjku proteina ili aminokiselina sta ti mislis ili neki tvoj savit sa cime da iskonbinujem.

Animal Stak je dobar suplement ali tek ako je ishrana jaka i to na duze staze.Uz sve to ide naravno whey kao osnova pa moze bcaa,vitamini ,omega 3..ali odlicna ishrana sa puno proteina iz mesa,jaja,....je na prvom mestu.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #729 poslato: Jul 07, 2011, 12:07:03 pre podne »

Pa iskreno da ti kazem mene odlicno radi Dymatize i njega sam cesto koristio.
A sto se tice Trstenika dolazim za sada sigurno.
To matori....;))) hvala,pa se vidimo...;)))

Nema na cemu,vidimo se  ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #728 poslato: Jul 07, 2011, 12:06:42 pre podne »

Opet ja i no reaktori :) Zavrshio sam xpand i pocheo pauzu od dve nedelje, pauzirao sam i sa kreatinom... E sad, ortak moze da mi donese animal rage, da li uzeti njega ili shock therapy? Chak shta vishe rage me izadje jeftinije... Od dodatne suplementacije imam creatin, bcaa, glutamin, whey protein i vitamine i minerale....

Unapred Hvala

Moj ti je savet da probas oba.Ne odjednom vec prvo popijes jedan napravis pauzu pa drugi jer jedino ces tako znati koji te najbolje radi.Meni licno je favorit uvek Shock Therapy i tu nema pogovora.Ali treba i ti da sebi licno nadjes favorita a to ces jedino uspeti ukliko probas vise njih pa uporedis.Probaj sada prvo Rage jer je tebi povoljniji.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #727 poslato: Jul 07, 2011, 12:04:38 pre podne »

da li je bolje raditi neke vezbe tipa cucnjeva i iskoraka sa tezinama da se moze uraditi oko 20ponavljanja u 5 serija, ili bez tezina 100 komada, 5 serija? jer kada radim tako mnogo bez tezina gotovo uvek dobijem takvu upalu misica da pochinjem chudno hodati (: shta je efikasnije od ta dva, ili neka kombinacija sa i bez tezina(a kada je bez tezina veliki broj ponavljanja)? nedavno sam otkrila novu vezbu na vratilu, kada se noge podignu skupljene u kolenima i rotiraju se kukovi u stranu, koliko je dobra ova vezba i za shta?

Svaka promena nacina treniranja utice na sok organizma sto dovodi do upala itd..to ne mora uvek biti slucaj ali kod vcine jeste.Menjanje nacina rada je najbolje resenje za sve nas.A sta je bolje? e to zavisi sta je kome cilj,treba znati sta se zeli i tom cilju praviti i sistem treninga.A ta vezba sto si ti rekla da radis na vratilu meni lici na rad kosih trbusnjaka i malog istegljenja.
Sačuvana
MilanMix89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


train hard or go home

« Odgovor #726 poslato: Jul 06, 2011, 08:51:56 posle podne »

Pozz Kozma
Imam neka pitanja u vezi ishrane i suplementacije, ovako treniram 1god i 5 meseci, 21 god, 175cm, 75 kg,
kada sam poceo imao sam oko 65kg i nisam imao bas neko znanje o ishrani ali sam jeo kao lud sta sam stigao
i trenirao puno, iskreno u pocetku prvih 5 meseci se video znacajni napredak ali posle tog vremena sve je islo sporije,
 nekako sam stigao do svojih trenutnih 75kg ali nikako da ih prebacim,mnogo puta sam gubio motivaciju ali nisam odustajao
jer sam nekako zavoleo ovaj sport, na svu srecu u pravo vreme sam saznao za vas sajt i vec neko vreme
citam i ucim dosta o ishrani i suplementaciji, jos nisam koristio nista od suplementacije jer sam ranije mislio da su
stetne za zdravlje, a sada ih ne koristim jer sam malo ucio sa pansporta i naucio da su suplementi kao slag na torti i nisam zeleo
da bacam novac uzalud jer znam da mi torta jos nije na mestu tj ISHRANA...

Kao sto rekoh, malo sam ucio i uspeo da sastavim neki plan ishrane za misicnu masu, pa sam hteo da ga prokometarises
i napravis neke korekcije, ako ta ,,torta´´ bude konacno napravljena voleo bih i konacno da pocnem sa suplementacijom
pa ako moze i za to neki predlog, korekcija...pozz

ISHRANA:
07:00 makarone i 4 cela jajeta, ubacim uvek neko voce                                     
09:00 makarone i 2 konzerve mrvljene tunjevine i uz to crni luk ili rotkvice   
11:00 posto sam na poslu ponesem 2 sendvica sa pilecim ili curecim salamama i jogurt
15:00 pre treninga pirinac i sargarepa sa pilecim belim mesom                                                           
18:00 posle treninga krompir i sargarepom sa teletinom ili curetinom
21:00 malo nekog posnog sira pred spavanje
to je sve otprilike oko 250 gr proteina dnevno, oko 3.5gr proteina po kilogramu moje telesne tezine

SUPLEMENTACIJA:
1.vitamini i minerali
2.omega3
3.whey protein
4.vitargo uh
5.bcca
6.glutamin
Sačuvana
Milojevic Mixy Milan
mirsad
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #725 poslato: Jul 06, 2011, 03:55:53 posle podne »

Baki uzeo bi Animal Stak da pijem sta mi preporucujes jos uz to , ja se dvoumim izmedjku proteina ili aminokiselina sta ti mislis ili neki tvoj savit sa cime da iskonbinujem.
Sačuvana
Samo trud trud trud i po koja hemija ;)
nedic93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


« Odgovor #724 poslato: Jul 06, 2011, 12:11:09 posle podne »

Pa iskreno da ti kazem mene odlicno radi Dymatize i njega sam cesto koristio.
A sto se tice Trstenika dolazim za sada sigurno.
To matori....;))) hvala,pa se vidimo...;)))
Sačuvana
micri
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


Pcaxe
« Odgovor #723 poslato: Jul 06, 2011, 03:54:31 pre podne »

Opet ja i no reaktori :) Zavrshio sam xpand i pocheo pauzu od dve nedelje, pauzirao sam i sa kreatinom... E sad, ortak moze da mi donese animal rage, da li uzeti njega ili shock therapy? Chak shta vishe rage me izadje jeftinije... Od dodatne suplementacije imam creatin, bcaa, glutamin, whey protein i vitamine i minerale....

Unapred Hvala
Sačuvana
Mario, I wasted my childhood to save your bitch!!!
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #722 poslato: Jul 05, 2011, 11:44:00 posle podne »

da li je bolje raditi neke vezbe tipa cucnjeva i iskoraka sa tezinama da se moze uraditi oko 20ponavljanja u 5 serija, ili bez tezina 100 komada, 5 serija? jer kada radim tako mnogo bez tezina gotovo uvek dobijem takvu upalu misica da pochinjem chudno hodati (: shta je efikasnije od ta dva, ili neka kombinacija sa i bez tezina(a kada je bez tezina veliki broj ponavljanja)? nedavno sam otkrila novu vezbu na vratilu, kada se noge podignu skupljene u kolenima i rotiraju se kukovi u stranu, koliko je dobra ova vezba i za shta?
« Poslednja izmena: Jul 05, 2011, 11:46:09 posle podne od strane Xenia » Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12921


Never give up!

« Odgovor #721 poslato: Jul 05, 2011, 11:32:05 posle podne »

Pa iskreno da ti kazem mene odlicno radi Dymatize i njega sam cesto koristio.
A sto se tice Trstenika dolazim za sada sigurno.
Sačuvana
nedic93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26


« Odgovor #720 poslato: Jul 05, 2011, 11:26:13 posle podne »

pozzz men...:)
koji je po tebi njabolji creatin monohydrat ...???
i dolazi sli u Trstenik na ArmWrestling Challenge...??? :)))
Sačuvana
Stranice: 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 17 upita.