TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396349 Teme od strane 25013 Članovi Poslednji član: Dule2812

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jun 24, 2024, 12:48:50 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 206 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Zoltan Kozma - VI PITATE JA ODGOVARAM  (Pročitano 738688 puta)
borische
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #494 poslato: Maj 17, 2011, 07:47:06 posle podne »

Pozdrav,

Kakav je Ultimate Nutrition Muscle Juice? Koliko vidim, nema ga u ponudi Pansport-a?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12817


Never give up!

« Odgovor #493 poslato: Maj 16, 2011, 07:58:13 pre podne »

Hvala na odgovoru... :) I mozes li mi reci kako se pije Carni-X 500mg - Scitec Nutrition, i uz dobru ishranu i dobar kardio koliko bi kg moglo da se skine?? :) PozZ ;)

Uzmi ga neposredno pred trening i drzi se propisanih doza sa ambalaze.Sto se tice skidanja same kilaze to opet zavisi od mnogo faktora..tvoje ishrane,treninga,opsteg pridrzavanja svega osnovnog.Ali najvaznije je da sredis ishranu,ako to uradis onako kako treba uvravam te da ce rezultati sigurno doci samo treba da budes strpljiv.
P.s- Nema na cemu,ako ikako mogu pomoci samo mi se javi ovde ;)
Sačuvana
Manex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #492 poslato: Maj 14, 2011, 08:27:08 posle podne »

Hvala na odgovoru... :) I mozes li mi reci kako se pije Carni-X 500mg - Scitec Nutrition, i uz dobru ishranu i dobar kardio koliko bi kg moglo da se skine?? :) PozZ ;)
Sačuvana
Svakim novim treningom, granice se pomeraju...
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12817


Never give up!

« Odgovor #491 poslato: Maj 14, 2011, 07:38:06 posle podne »

Pozdrav,

1.Mozs odmah poceti sa uzimanjem
2. Nije tacno i ti sto ti to kazu nemaju pojma tako da ne brini.
Sačuvana
Manex
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #490 poslato: Maj 14, 2011, 06:47:55 posle podne »

PozZ Zoltane... ;) Do sad sam pio creatine california fitness, pa planiram da predjem na labrada - crealean... I imam 2 pitanja:
1. Interesuje me, koliko moram da napravim pauzu posle california fitness-a, pa da predjem na labrada??
2. I da li je tacno da posle duzeg vremena uzimanja kreatina, recimo 1 serija kreatina pa pauza i tako uzastopno npr. 1-2 god, moze dovesti do steriliteta?? Ja licno ne verujem u to sto su mi rekli, jer nisu to AAS, ali aj' samo da pitam...
A da, IMAM 16 GOD...
Sačuvana
Svakim novim treningom, granice se pomeraju...
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12817


Never give up!

« Odgovor #489 poslato: Maj 14, 2011, 03:04:32 posle podne »

Veliki pozdrav druze,
Imam pitanje u vezi suplementacije. Koristim Elite Whey Protein+BCAA+Glutamin (sve je Dymatize). Ubacio bih jos Dymatize Creatin Monohidrat, pa me zanima da li je obavezno raditi fazu punjenja? Ako ne, da li je ok koristiti pre i posle treninga ili samo posle?
Hvala

Nije obavezno raditi fazu punjenja vec samo uzmi 5gr pre treninga i 5gr posle treninga.U danima pauze dovoljno je samo 5gr jednom uzeti.
Veliki pozdrav i tebi.
Sačuvana
PORSCHE
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #488 poslato: Maj 14, 2011, 04:11:03 pre podne »

Veliki pozdrav druze,
Imam pitanje u vezi suplementacije. Koristim Elite Whey Protein+BCAA+Glutamin (sve je Dymatize). Ubacio bih jos Dymatize Creatin Monohidrat, pa me zanima da li je obavezno raditi fazu punjenja? Ako ne, da li je ok koristiti pre i posle treninga ili samo posle?
Hvala
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12817


Never give up!

« Odgovor #487 poslato: Maj 14, 2011, 12:26:34 pre podne »

Pozdrav,
Bcaa je skup tri veoma vazne aminokiseline koje stite misice od razgradnje a nas organizam ih ne proizvodi.Iz tog razloga je jako bitno unositi ih i po meni imaju veliki prioritet u odnosu na ostale suplemente.Sam whey protein je slobodno da se izrazim hrana za gladne misice bez koje se neki veci napredak ne moze zamisliti.Odlicna kombinacija je bcaa sa whey proteinom posle treninga,plus dobra ishrana i to je pun pogodak.
Sačuvana
borische
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #486 poslato: Maj 14, 2011, 12:16:18 pre podne »

Pozdrav,

Pocetnik sam u treniranju. Namera-->definicija. Elem, pitanje glasi, ako mozes da mi, sto bi rekao nas narod prostim jezikom objasnis, razliku izmedju BCAA 5050 i Scitec 100% Whey? Hvala.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12817


Never give up!

« Odgovor #485 poslato: Maj 13, 2011, 11:25:43 posle podne »

evo zadnje pitanje od mene... Sve se setim posle sta jos treba da pitam... Ja sad treniram pon, uto, cet, pet trcanje, a sre, sub teretana... Uvek animal cuts 30-45 min pre. A kad pauziram jel treba da pijem animal ? Jel je mnogo treninga ovo ?

Uzimaj i u danima pauze ujutru na prazan stomak mozes slobodno.A sto se treninga tice mislim da je mnogo i da ti treba bar jos jedan dan odmora.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12817


Never give up!

« Odgovor #484 poslato: Maj 13, 2011, 11:23:21 posle podne »

Imam pitanje vezano za dextrozu.
Da li ju je bolje uzimati odmah poslije treninga sa ostalim suplementima ili 20 min prije kraja treninga pa onda suplemente tek poslije.Do sad sam pio poslije treninga ali sam cuo da je bolja varijanta da se uzme 20 min prije kraja treninga,sta ti mislis Zolti o tome ?

Ja licno uzimam posle treninga i to mi daje najbolje rezultate.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12817


Never give up!

« Odgovor #483 poslato: Maj 13, 2011, 11:17:31 posle podne »

jel dovoljna po merica whey-a pre i posle umerenog kardio treninga???

Bilo bi dobro ubaciti bcaa kao jako bitnu aminokiselinu i to obavezno pre kardia i posle pojacati whey sa njime.
Sačuvana
Chelsea
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36


« Odgovor #482 poslato: Maj 13, 2011, 08:48:56 posle podne »

evo zadnje pitanje od mene... Sve se setim posle sta jos treba da pitam... Ja sad treniram pon, uto, cet, pet trcanje, a sre, sub teretana... Uvek animal cuts 30-45 min pre. A kad pauziram jel treba da pijem animal ? Jel je mnogo treninga ovo ?
Sačuvana
Dr.Alex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 162


« Odgovor #481 poslato: Maj 13, 2011, 07:46:36 posle podne »

Imam pitanje vezano za dextrozu.
Da li ju je bolje uzimati odmah poslije treninga sa ostalim suplementima ili 20 min prije kraja treninga pa onda suplemente tek poslije.Do sad sam pio poslije treninga ali sam cuo da je bolja varijanta da se uzme 20 min prije kraja treninga,sta ti mislis Zolti o tome ?
Sačuvana
Granice ne postoje za one koji ih ne vide
milosh85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 117

« Odgovor #480 poslato: Maj 13, 2011, 02:44:37 posle podne »

jel dovoljna po merica whey-a pre i posle umerenog kardio treninga???
Sačuvana
Stranice: 1 ... 172 173 [174] 175 176 ... 206 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 17 upita.