TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 12:35:41 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Par pitanja sto se tice dobijanje mase,ishrana i treninga  (Pročitano 11973 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Decembar 01, 2010, 02:18:25 posle podne »

U ime PANSPORT tima zelim ti dobrodoslicu na nas forum!

Vidim da imas velikuzelju za napretkom sto je dobro.Ali moras biti i realan a tu prvenstveno mislim na tvoju ishranu.Za kvalitetan napredak mora biti i kvalitetna ishrana i to na duzi vremenski period.Od virsli,sendvica i ostalih djakonija neces dobiti na kvalitetu vec samo na salu.Ako tu ubacis i geiner eto veselja.Moj ti je savet da se drzis wheya koji ima sto veci procenat proteina u sebi.Geineri su bas za one koji imaju velikih problema sa nabacivanjem telesne mase i bojim se da ako ti to uzmes samo ces se umastiti a to ti nije cilj sigurno.
Znaci,moj ti je savet da ides polako ali sigurno napred! Whey+NO ili kreatin us dobru ishranu dace rezultate.Znam da si napisao da ti je malo to problem ali moras to resiti ukoliko zelis napredak.Kada god ti se ukaze prilika jedi kvalitetno..baziraj se najvise na crvenom mesu ukoliko zelis masu i snagu (konjetina,zdrebetina,junetin,govedina..)
Slobodno mozes pirinac ubciti ujutru ako su ti ovsene odvratne ali ne preteruj ni sa unosom UH.
Sto se tice pilecih fileta u lepinji,to ti je odlicna zamena kada nisi kod kuce i neces pogresiti ako to uzmes veruj mi.Izbegavaj samo raznorazne prelive i bice ok.
Sto se tice jaja i posnoga sira naravno da mozes,samo uvek obrati paznju da sir koji kupujes (ako je iz radnje) nema veliki procenat masti,sto manje to bolje.
Sačuvana
Alex r
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36


Go hard or Go home!!!

« Odgovor #1 poslato: Decembar 01, 2010, 01:03:06 posle podne »

Ovako, pozdrav svim clanovima na forumu posto sam ovdje novi htio bih da postavim neka pitanja na koje jos uvjek nemam odg..
imam 19 god idem 2 god u teretanu i visok sam 190-2 (tuda nesto)  ;D, kad sam poceo da treniram imao sam 68 kg a sad sam izgurao na 88 (valjda nije lose) suplemente sam tek prije 7 mjeseci poceo da koristim prvi suplement mi je bio horse power i whey prostar, od toga sam bas dobro napredovao a nakon toga sam uzimao Bio tech nitro gold sa kojim iskreno i nisam nes zadovoljan (pjeni previse i cini mi se da nije nekg kvaliteta al uzimam ga dosta jeftino u odnosu na ostale 35e 2kg i 300g pa zato sam i nastavio njega da koristim. E sad cilj mi je da guram do 110 kg ako ne i preko (znam da je za to potrebno dosta god rada, naravno ako ocu da to bude kvalitetna masa) al ok, volim da treniram tako da sto se tice redovnosti u ter tu nema problema. Sad me zanima da li da uzmem neki geiner (prvenstveno sam mislio Mega Geiner) i ocu li se umastit od njega jer geinere nisam nikad uzimao. Dalje sto se tice hrane imam 5-6 obroka kako kad stignem jer studiram tako da nekad ne stignem da jedem fino (sendvic sto pojedem u kafeteriji na faxu ne rac za obrok jer je to smece, stave mi u kraj od hljeba parce prsute i sira  >:(...) al kad sam kod kuce jedem piletinu, junetinu, ribe, tunjevine, krompir, pirinac, jaja znaci trudim se koliko mi finansije dozvoljavaju ali imam problem sa prvim obrokom, ovsene kad stavim u usta ocu da ih povratim a uz njih jedem po 5-6 jaja (kako kad) da li da qvam pirinac, moze li krompir ujutru sta da radim jer stv me nervira taj prvi obrok???? e da whey ide uz jaja naravno!!
Dalje nekad sam osudjen i da pojedem 250g pilecih virsla-hocu li umrijeti??  ;D (ne mislim bukvalno naravno, pitanje je koliko je lose) pretposltavljam da je dosta lose al sta da radim, nmg stalno da biram moji kuci lude od moje ishrane) valjda razumijete...
Onda uzme li neko ponekad pileci file u lepinji na brzoj hrani?? (ovo uzmem kad nisam qci i kad nmg da spremam) kontam da je bolje to nego hamburger ili gladovanje??
I mogu li jaja sa (posnim) sirom pred spavanje jer ellu nmg da nadjem??
Aj za pocetak nek bude to to pa cemo vidjet dalje...Sta biste mijenjali, dodali, neki komentar, savjet cak i kritika...sve je dobrodoslo... ;)



Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.094 sekundi sa 17 upita.