TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 06:31:25 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Belo meso  (Pročitano 6157 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #8 poslato: Decembar 02, 2010, 12:42:37 posle podne »

zaboravio sam da napomenem da pijem i omegu 3...ok,meni ishrana i nije problem.jedem raznovrsno a kvalitetno...da,pijem jedno pakovanje ac 30 min pred trening,zato sto znam da je jak sagorevac...Ovde ste napisali ovsene?mene zanima jel mogu lanene plocice umesto ovsenih?posto ih vec godinama jedem za dorucak a ne odgovara mi ukus ovsenih.I zanima me da li da ubacim jos kre-alkalyn?cuo sam da je jako dobar u kombinaciji sa wheyom posle treninga?

Moze i ta opcija sa lanenim plocicama.Sto se tice kre alkalyna naravno da moze jer on je za brzi oporavak kao i energiju pa ga mozes uzimati i pre i posle treninga.
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #7 poslato: Decembar 02, 2010, 10:36:39 pre podne »

Preko 300g belog po obroku stvarno nema potrebe da ides. I to je dosta.
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #6 poslato: Decembar 02, 2010, 09:43:50 pre podne »

ja bih tih kilo i 200 g piletine rasporedio u vise obroka dnevno npr 6,jer ako oces da mrsavis bitno je da imas male a ceste obroke ,za dorucak bilo koje kvalitetne uh mozes uopste ne moras da se zalepis za ovsene...
boloje kupi kilo bcaa jer su oni dobar antikatabolik umesto kre...
Sačuvana
Aleksandar90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #5 poslato: Decembar 02, 2010, 01:44:19 pre podne »

zaboravio sam da napomenem da pijem i omegu 3...ok,meni ishrana i nije problem.jedem raznovrsno a kvalitetno...da,pijem jedno pakovanje ac 30 min pred trening,zato sto znam da je jak sagorevac...Ovde ste napisali ovsene?mene zanima jel mogu lanene plocice umesto ovsenih?posto ih vec godinama jedem za dorucak a ne odgovara mi ukus ovsenih.I zanima me da li da ubacim jos kre-alkalyn?cuo sam da je jako dobar u kombinaciji sa wheyom posle treninga?
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Decembar 02, 2010, 01:31:14 pre podne »

Ja bih ti savetovao da ubacis i kvalitetne izvore uh kroz pirinac,ovsene,krompir..ali vrsis variranje i pratis kako ti telo reaguje.Animal cuts je odlican sagorevac i on ce ubijati zelju za hranom tako da ne preteruj sa njime.Jedna kesica dnevno ti je sasvim dovoljna.Sto se tice piletine rekao sam ti da je odlicna stvar ali ne mozes samo nju jesti vec i vlaknaste materije i kvalitetne uh.Od suplementacije ubaci jos BCAA,vitamine i minerale i omega 3.Tada mozes reci da si najosnovnije stvari uneo.
Sačuvana
Aleksandar90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #3 poslato: Decembar 02, 2010, 12:56:22 pre podne »

Hvala na odgovoru :) znaci moze samo belo meso? Pojedem kg i 200 grama belog mesa dnevno rasporedjenih u 2-3 obroka a za dorucak jedem 100g lanenih plocica...Da li je to dovoljno kolicinski i da li je prava kombinacija za napredovanje i ostvarivanje mog cilja?uz suplemente koje sam nabrojao..
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #2 poslato: Decembar 02, 2010, 12:43:09 pre podne »

Pozdrav Aleksandre i u ime PANSPORT tima zelim ti dobrodoslicu na nas forum.

Da,belo meso je idealno za taj period kada zelimo misicnu definiciju.Cak sta vise preporucujem ti sto cesce u toku dana da jedes pilece belo meso u sto vise manjih ali cescih obroka.
Sačuvana
Aleksandar90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 6

« Odgovor #1 poslato: Decembar 02, 2010, 12:29:08 pre podne »

Veliki pozdrav za sve clanove foruma :) Iako sam nov clan,redovno pratim forum i moram da vas pohvalim na izuzetno jasnim i preciznim odgovorima  :) Pre 2 meseca poceo ponovo da treniram posle jednoipogodisnje pauze,ishranu sam sredio,jedem kuvanje(boranija,grasak,kupus,spanac...) naravno belo meso,ribu...trening mi je kombinacija tegova i aerobnih vezbi tj.kik boksa...koristim whey,glutamin,dextrozu posle treninga a pre treninga pijem animal cuts...cilj mi je da smrsam i da se izdefinisem ali da ne gubim na misicnoj masi,ako je to nekako moguce :)....Moje pitanje: Da li bih brze ostvario svoj cilj kada bih svaki dan jeo belo meso za rucak?Jednostavno obozavam ukus a i nije mi problem...naravno uz svu suplementaciju koju sam gore naveo...Izvinjavam se na ovako dugackom postu,nadam se da vas nisam smorio i da ce te mi pomoci :) 
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.12 sekundi sa 17 upita.