TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 04:33:36 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: animal cuts i glavobolja  (Pročitano 10401 puta)
grki
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9

« Odgovor #32 poslato: April 28, 2012, 05:51:44 posle podne »

dali to znaci bi glavobolja sigurno izostala ako bi se otprilike sat vremena pre uzimanja  cuts-a  podigla vrednost UH i secera u organizmu?
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #31 poslato: Februar 20, 2011, 10:13:38 posle podne »

važno da si ukapirao o čemu se radi i sad nazad na vežbanje!
Sačuvana
alexbgd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #30 poslato: Februar 19, 2011, 06:38:53 posle podne »

Posle dužeg vremena sledi definitivni zaključak, pošto nisam dugo koristio ovaj preparat zbog glavobolje (bojao sam se nove).
Moram da priznam da je deskecar bio delimično u pravu... Doduše nije presudan bio premor već upravo nizak nivo šećera u krvi.
Uzimao sam tada skoro isključivo UH koji se sporo razlažu, a razlog za glavobolju je ubrzanje metabolizma dejstvom komponenti animal cuts-a i ostavljanje mozga sa malo šećera (čija "hrana" jesu upravo UH).
Greška koju sam napravio je što sam skoro sve UH koje sam jeo bili ti koji se sporo razlažu, a kako sam cuts uzimao posle jela, oni nisu uspevali da podignu dovoljno nivo šećera u krvi.
Takodje. nisam izbegavao kofeinsku kapsulu i nisam iao problema u ovom drugom navratu.
U svakom slučaju zahvalan sam na savetima i sugestijama u vezi ovog problema i nadam se da će ovaj zaključak pomoći nekom ko će možda imati sličan problem.
« Poslednja izmena: Februar 19, 2011, 07:00:13 posle podne od strane alexbgd » Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #29 poslato: Decembar 09, 2010, 02:02:17 posle podne »

2 kesice ti ne trebaju, ne znam otkud taj mit, to mozda za one koji imaju 120 kg i iza sebe dugo uzimanje kofeina i jakog treniranja...

stavise fora je u konstatnom unosu kofeina, ne u jednoj bombasticnoj kolicini...

a sto se caja tice, koji caj je u pitanju? crni ima najvise kofeina, zatim zeleni. ostali ne sadrze
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #28 poslato: Decembar 08, 2010, 05:30:29 posle podne »

ali ovaj put da jedes kako treba!!
ti si izbegavao hidrate i koristio sistem "jesu malo pa se necu gojiti" i doveo telo u odredjeno stanje i bilo je umorno i jos kad si dodao cuts koji ga je takvog ubrzao desilo ti se to sto ti se desilo...
Sačuvana
alexbgd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #27 poslato: Decembar 08, 2010, 05:26:58 posle podne »

Uvreren sam da je problem kao sto su ti ostali i napisali u jos nekom drugom izvoru kafeina jer toliko ljudi nije imalo nikakvih problema... sad, da li si hipersenzitivan ne znam...

Pijes samo jednu kesicu?

Jednog dana sam uzeo jednu i desila se glavobolja, a drugog dana dve i glavobolja je bila istog tipa, s' time što sam drugog dana pio baš puno vode (3-4) litra, pa je glavobolja bila manja, ali je ipak postojala.
Probaću još jednom, pa ću javiti da li je glavobolja nestala pošto izbacim crvenu kapsulu...
Sačuvana
alexbgd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #26 poslato: Decembar 08, 2010, 05:21:51 posle podne »

Nisi prvi za kojeg sam cuo da se zalio na AC jer ipak je on poprilicno jak preparat.Uglavnom smeta onima koji imaju povisen pritisak ili sklonost ka tome.To je u vecini slucajeva razlog.Probaj da prekines sa uzimanjem i videces jel od njega.
Hvala na savetu. Čim sam prestao sa uzimanjem prestala je glavobolja... Definitivno je od toga, jer sličnu glavobolju nikad nisam imao u životu i prestajala je čim je prošlo dejstvo cuts-a.
Misliš li da mi cuts definitivno ne odgovara kao preparat, ili mogu nešto postići izbacivanjem nekih kapsula?
Marko i deskecar su mi savetovali da izbacim crvenu (kofeinsku) ...
Mislim da bi trebalo pokušati...
TNX

Možda ne bi bilo  loeš ni da smanjiš unos kafe i koka kole (ako je uošte i unosiš) i čaja.
Pij puno vode (vode, ne soka).
Javi se da li ti je bolje a ako nije da menjamo preparat

Kafu retko uzimam, recimo jednom nedeljno ili dva puta... Čaj uglavnom iz filter kesice (nije jak)...
Javiću čim ponovo uzmem, ali ću sačekati kada budem potpuno odmoran...
Ove nedelje imam dosta obaveza, pa ću uzeti ponovo sledeće (bez crvene kapsule), i odmah javljam...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #25 poslato: Decembar 08, 2010, 04:32:04 posle podne »

Uvreren sam da je problem kao sto su ti ostali i napisali u jos nekom drugom izvoru kafeina jer toliko ljudi nije imalo nikakvih problema... sad, da li si hipersenzitivan ne znam...

Pijes samo jednu kesicu?
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #24 poslato: Decembar 08, 2010, 03:36:44 posle podne »

Nisi prvi za kojeg sam cuo da se zalio na AC jer ipak je on poprilicno jak preparat.Uglavnom smeta onima koji imaju povisen pritisak ili sklonost ka tome.To je u vecini slucajeva razlog.Probaj da prekines sa uzimanjem i videces jel od njega.
Hvala na savetu. Čim sam prestao sa uzimanjem prestala je glavobolja... Definitivno je od toga, jer sličnu glavobolju nikad nisam imao u životu i prestajala je čim je prošlo dejstvo cuts-a.
Misliš li da mi cuts definitivno ne odgovara kao preparat, ili mogu nešto postići izbacivanjem nekih kapsula?
Marko i deskecar su mi savetovali da izbacim crvenu (kofeinsku) ...
Mislim da bi trebalo pokušati...
TNX

Možda ne bi bilo  loeš ni da smanjiš unos kafe i koka kole (ako je uošte i unosiš) i čaja.
Pij puno vode (vode, ne soka).
Javi se da li ti je bolje a ako nije da menjamo preparat
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #23 poslato: Decembar 07, 2010, 11:21:33 posle podne »

nema na cemu tu smo da pomognemo.
Javi nam ovde obavezno za koji dan kako je proslo sve.
Sačuvana
alexbgd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #22 poslato: Decembar 07, 2010, 11:20:14 posle podne »

I ja se slazem sa njihovim predlogom,pokusaj tako ali ako simptomi budu isti batali skroz ovaj preparat jer ne odgovara ti.
Naravno. Tako sam i ja mislio da uradim...
Hvala!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #21 poslato: Decembar 07, 2010, 11:17:23 posle podne »

I ja se slazem sa njihovim predlogom,pokusaj tako ali ako simptomi budu isti batali skroz ovaj preparat jer ne odgovara ti.
Sačuvana
alexbgd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #20 poslato: Decembar 07, 2010, 11:14:25 posle podne »

Nisi prvi za kojeg sam cuo da se zalio na AC jer ipak je on poprilicno jak preparat.Uglavnom smeta onima koji imaju povisen pritisak ili sklonost ka tome.To je u vecini slucajeva razlog.Probaj da prekines sa uzimanjem i videces jel od njega.
Hvala na savetu. Čim sam prestao sa uzimanjem prestala je glavobolja... Definitivno je od toga, jer sličnu glavobolju nikad nisam imao u životu i prestajala je čim je prošlo dejstvo cuts-a.
Misliš li da mi cuts definitivno ne odgovara kao preparat, ili mogu nešto postići izbacivanjem nekih kapsula?
Marko i deskecar su mi savetovali da izbacim crvenu (kofeinsku) ...
Mislim da bi trebalo pokušati...
TNX
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #19 poslato: Decembar 07, 2010, 11:06:15 posle podne »

Nisi prvi za kojeg sam cuo da se zalio na AC jer ipak je on poprilicno jak preparat.Uglavnom smeta onima koji imaju povisen pritisak ili sklonost ka tome.To je u vecini slucajeva razlog.Probaj da prekines sa uzimanjem i videces jel od njega.
Sačuvana
alexbgd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #18 poslato: Decembar 07, 2010, 10:24:46 posle podne »

Povecaj unos tecnosti.da li si koristio neki NO reaktor?
Ne..
Taj dan kad me je bolela glava uneo sam baš puno tečnosti (3-4 litra), jer sam iščitao nešto po netu o mogućim uzrocima glavobolje.
Glavobolja se smanjila, ali ni izdaleka nije nestala...
E da od suplementacije kristim i GH MAX...
« Poslednja izmena: Decembar 07, 2010, 10:28:44 posle podne od strane alexbgd » Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.065 sekundi sa 19 upita.