TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394972 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 12:35:00 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: animal cuts i glavobolja  (Pročitano 10399 puta)
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #2 poslato: Decembar 06, 2010, 07:49:58 posle podne »

koliko si obroka imao pre uzimanja i sta?
da li si dobro spavao?
da li si uzimao sagorevace pre ovoga?
da li koristis jos koji suplement uz cuts?
koji si trening imao?
znas li uz kakvu ishranu sagorevac ima dejstvo?
Sačuvana
alexbgd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #1 poslato: Decembar 06, 2010, 06:06:50 posle podne »

Pozdrav svima  :)
Voleo bih da mi neko da savet u vezi Animal Cuts-a, a problem je sledeći:
Imam nešto viška oko pojasa, pa rekoh da skinem... Iščitah malo forum i po preporukama zaključih da je najbolji (i jako skup, ali ipak najbolji) Animal cuts, te stoga reših da probam, pa kud puklo da puklo. Prežalih 5000 te kupih.
Prvi dan kad sam uzeo kesicu - problem, pa s' tim u vezi molim za savet moderatore  i naravno učesike foruma ...
Da li je neko u toku uzimanja (na početku uzimanja) animal cuts - a imao glavobolje? Ali mislim PRAVE GLAVOBOLJE (gde te glava otkida!!!), čak bih mogao da pomenem i blage vtoglavice uz još neke usputne simptomčiće...
Prvi dan posle jedne doze - drugu nisam ni uzeo (rekoh možda nije od toga, ali mi svakako nije bilo do druge doze uz takvu glavobolju)...
Nisam neko ko pati od glavobolja i iznenadio sam se, ali nisam hteo odmah da odustanem ili okrivim cuts... Mogao bih, medjutim, reći da nikad nisam osetio sličnu glavobolju...
Drugi dan posle prve doze ponovo isto (glava OTKIDA!), ali onda malo proguglah pa iščitah da je to zbog dehidratacije (tj diuretskog efekta sastojaka u cuts-u), pa se napih vode (ali za ozbiljno - popih 3-4 l vode) , na šta se glavobolja malo smanji (ali nikako ne nestade!!!), pa popih i drugu dozu...
Glavobolja i dalje...
Tu sam se zaustavio...
Da li je neko imao sličnih iskustava, ili sam ja medicinski fenomen? Na raznim forumima čitam da je poneko imao neku glavobolju, ali niko ne opisuje ovako intenzivne simptome kao što sam ja osetio...
Ima li neko neki savet? Šta može da bude problem? ???
Naravno, proverio sam rok Cutsa koji sam kupio i u roku je do 2014-te. Kupio u Pansportovoj prodavnici na Bulevaru (sa sve poklon majcom)
« Poslednja izmena: Decembar 06, 2010, 06:24:16 posle podne od strane alexbgd » Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.095 sekundi sa 18 upita.