TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 10:20:22 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: animal cuts i glavobolja  (Pročitano 10386 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #17 poslato: Decembar 07, 2010, 10:21:39 posle podne »

Povecaj unos tecnosti.da li si koristio neki NO reaktor?
Sačuvana
alexbgd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #16 poslato: Decembar 07, 2010, 10:08:13 posle podne »

Ako koristis jos neke suplemente proveri da li u sebi imaju kofein!
Hvala, ali mislim da ne sadrže ništa slično...
Koristim whey, glutamin, kreatin (ponekad) i tribulus...
Tog dana kad sam prvi put uzeo cuts i osetio glavobolju ništa nisam uzeo, a sutradan sam sve to uzeo, a glavobolja je ostala ista...
« Poslednja izmena: Decembar 07, 2010, 10:12:18 posle podne od strane alexbgd » Sačuvana
alexbgd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #15 poslato: Decembar 07, 2010, 10:02:52 posle podne »

skraticu ti posao i reci da je crvena  sa kofeinom a 2 plave su ti diuretici...
ma da te kapsule imaju dobar raylog da budu tu...
Ja u pakovanu imam samo jednu potpuno crvenu, jednu narandžastu i jednu crveno belu... Ako sam dobro razumeo čisto crvena je "kofeinska"?
Jasno mi je da ima svoj razlog (svoje mesto) i kofein koji je u okviru cuta, ali koje je rešenje?! ???
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #14 poslato: Decembar 07, 2010, 09:31:45 posle podne »

Ako koristis jos neke suplemente proveri da li u sebi imaju kofein!
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #13 poslato: Decembar 07, 2010, 09:25:03 posle podne »

skraticu ti posao i reci da je crvena  sa kofeinom a 2 plave su ti diuretici...
ma da te kapsule imaju dobar raylog da budu tu...
Sačuvana
Lumos
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 149


« Odgovor #12 poslato: Decembar 07, 2010, 09:06:21 posle podne »

Kardio(trcanje,plivanje,bajs...)uglavnom neke aerobne aktivnosti obavezno uz trening sa opterecenjem ako hoces da skines salo... ;)
Sačuvana
Sve što me ne ubije će me samo ojačati
alexbgd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #11 poslato: Decembar 07, 2010, 08:59:12 posle podne »

Hvala puno na savetima! Drugarski, nema šta! :)
Pokušaću sve da primenim, a ako opet negde zapnem...  :)
Jasna mi je okvirna poruka za ishranu (da UH uzimam ujutru, sa padom prema večeri), i potpuno se slažem...
Naravno, ne mogu odmah sve znati i "provaliti" (zato pitam sikusnije i naravno da sam vrlo zahvalan na svakom savetu  :))
O čitavoj ishrani se još učim (o namirnicama itsl), čitam ,pitam  ;), ali nemam još ustaljen režim - lutam po malo, mada mislim da mi je u načelo jasna "glavna fora", sa forsiranjem proteina (pileći, ćureći, riba), "sporogoreći" UH, dosta voća i povrća, i očekujem kako budem više bio u celoj priči da će sve biti polje i pravilnije...
Za cuts ću probati da izbacim "kofeinsku", čim provalim koja je i smanjiću na jednu dozu, a uzimaću pre treninga...
Mislim da je i tema ok, jer je nema na forumu , a može se još nekom javiti sličan problem...
U svakom slkučaju hvala i sportski pozdrav!
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #10 poslato: Decembar 06, 2010, 11:13:53 posle podne »

Verovatno je uzrok kofein i dehidriranost,nedovoljan unos tecnosti u toku dana.Jedna doza dnevno pre treninga je sasvim dovoljna.
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #9 poslato: Decembar 06, 2010, 11:09:07 posle podne »

Nevezano za glavobolje, cuts ako pijes ujutro, ide na prazan stomak - cepi pre dorucka. UH unesi u okviru dorucka, osim ako taj dan nije 0 UH. Dobro bi bilo da radis kardio nakon jutarnje doze, pa dorucak, ako ne radis onda smanji na jednu dozu pred trening i radi kardio posle treninga sa tegovima.

E sad moguce da si osetljiv na kofein, cini mi se da AC ima 300mg po dozi, sto nije malo. Vidi na netu koja pilulica je kofein pa je izbaci, a ostale gutaj. Ako ne bude glavobolje to je problem.
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #8 poslato: Decembar 06, 2010, 11:03:43 posle podne »

uf nadaam se da nisi potrosio mnogo paketica jer sve sto si radio je dzaba , ali reko si da si prezalio 5000 pa ajde i nije toliko strasno :)
salim se naravno ali onaj prvi deo recenice je tacan totalno...


1."izbegavam ugljene hidrate " ovde se krije tvoja boljka...
2."a uveče kombinacija kukuruznog brašna ili pirinča" -velika greska!!!!
3.taj giros  hm hm ????


pazi mene licno ne mrzi da ti dajem odgovore ali pitanje je koliko ti mozes to da razumes posto vidim da mislis da ce cuts resiti tvoj problem a nisi skontao da "kuhinja radi posao".. zao mi je sto imas mnogo gresaka..

moras unositi ugljene hitrate ali po sistemu rotacije.. i to totalnlo obrnuto nego sto ti radis dakle u prvom delu dana..
hidrati moraju da budu kompleksni a ne hleb  i to u cemu je giros dakle pirinac,ovsene itd...
proteini uvek na visokom nivou riba ,jaja,pilece grudi...
masti omega 3,6,9,sto manje zasicenih...
vlakna u velikoj kolicini...

cuts ide jedna doza pola sata pre treninga na prazan stomak,bcaa pozeljnje ako imas love.
ima tu dosta stvari koje treba da uklopis da bi imao rezultate..
cuts je jako dobar ja sam ga koristio i dao je fenomenalne rezultate ali treba velika disciplina...

moj ti je savet da se informises sto bolje znaci citaj sajt veruj mi ima bas sve na ovaj fazon,procitaj i deo za ishranu i trening i suplementaciju i ako ti nesto ne bude jasno pitaj...

ma da bi mogao da napises i koje si godiste i koliko kilograma imas ,kako ti izgleda jelovnik u toku jednog dana da bi mogli da korigujemo sto bolje...


« Poslednja izmena: Decembar 06, 2010, 11:07:15 posle podne od strane deskecar » Sačuvana
alexbgd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #7 poslato: Decembar 06, 2010, 10:20:22 posle podne »

U principu pokušavam da ishrana proteinska pre svega, izbegavam ugljene hidrate, dosta voća i povrća.
Vrlo često za doručak jedem tunjevinu, a u drugim obrocima često pileće belo... "Gledam" da doručak i ručak bude sa mesom. Dakle ono što jedem u toku dana je (od proteina) tunjevina ujutru, piletina sa roštilja, a uveče kombinacija kukuruznog brašna ili pirinča (neko jelo od toga) i ella sira.
Ne mogu, ipak,  reći da mi je ishrana  idealna jer mi radni dan ne omogućava tako nešto (moram često da se hranim "napolju"), ali se trudim da bude "što pravilnija"... Kada jedem "napolju" često uzmem npr. pileći giros u tortilji bez pomfrita (to mi se čini kao ok -
nadam se da ne grešim  ::) )
Nisam znao da je cuts jak. Jednostavno čitajući po forumu, svi njega preporučuju kao ultimativni sagorevač...
Što se tiče napredka u teretani sa težinama, vrlo, vrlo, sam zadovoljan, (za kratko vreme napredak je po mom shvatanju više nego zadovoljavajući) a opet taj "tapacirung oko pojasa" mi se čini da stoji na svom mestu...
TNX
« Poslednja izmena: Decembar 06, 2010, 10:30:29 posle podne od strane alexbgd » Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #6 poslato: Decembar 06, 2010, 08:35:26 posle podne »

cuts je jak i nema potrebe da uzimas 2 doze znam iz sopstvenog iskustva..a posto si prvi put uzeo mogao si da uzmes neki slabiji za pocetak da vidis kako ti telo reaguje...


Citat
Ishrana bez posebnih izmena kao i pre cuts-a
sta ovo znaci? budi preciznij malo...
Sačuvana
alexbgd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #5 poslato: Decembar 06, 2010, 08:09:17 posle podne »

Ishrana bez posebnih izmena kao i pre cuts-a. Možda sam nešto tu pogrešio? Kafu ne pijem (samo u izuzetnim prilikama), samo zeleni čaj
Od suplementacije tog dana nisam ništa uzimao a cuts sam uzeo oko 12... Trening je trebao da bude uveče. Drugi dan kad sam uzeo cuts išao sam i na trening (pod glavoboljom), ali tek posle druge doze (oko 19 sati uveče)
Inače od suplementacije uzimam Whey, glutamin, kreatin povremeno i tribulus pre treninga.
Pomislio sam da je uzrok neispavanost ili povećan ili snižen pritisak. Spavao sam dobro tog dana i drugog dana (oba dana koja sam imao glavobolje). Pritisak koji sam merio je uglavnom "moj" mada bi se moglo reći i da je malo niži (obično ide do 120/80, a tih dana 110/70 i 110/60)
Što se obroka tiče pre uzimanja cuts-a jedan obrok proteinski - tunjevina, komadić hleba i voće... Savet je da se cuts uzima ujutru, pa sam uzeo posle doručka...
I ovo mi je prvi put da uzimam sagorevače...
TNX
« Poslednja izmena: Decembar 06, 2010, 08:23:28 posle podne od strane alexbgd » Sačuvana
alexbgd
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #4 poslato: Decembar 06, 2010, 07:58:32 posle podne »

hvala na odgovoru - proveren pritisak 110/70
Sačuvana
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #3 poslato: Decembar 06, 2010, 07:52:38 posle podne »

Velika doza kofeina u Cut-su + problem sa povisenim pritiskom = boli glava
Jedna od mogucnosti
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 17 upita.