TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395194 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 09:07:54 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 16 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitajte mene - ako znam odgovor neću ga kriti II deo  (Pročitano 59587 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #202 poslato: April 14, 2011, 07:22:47 pre podne »

Pozdrav i naravno dobrodošao u aktivni forumski život ;)

Sve si ti dobro shvatio i pre nego što nastavim dozvoli da ti dam jedan važan savet, tačnije dva saveta:

Prvo odredi šta ti je glavni cilj tvog treninga i ishrane. Nemoj se zaluĂ°ivati idejama da ćeš dobiti veliku mišićnu masu i skinuti brdo sala u isto vreme. To jednostavno ne ide. Pošto vidim da se fokusiraš na dobijanje kila onda se drži te ideje dok ne doĂ°eš do kilaže sa kojom ćeš biti zadovoljan.

I drugo je da ne menjaš ništa u svojoj ishrani i treningu dok god dobijaš rezultate. Nemoj se tripovati kao 99% ljudi da nešto može još bolje ili još brže. Ovaj sport ti je kao kamata u banci, vredi samo ako raste godinama ;)

Kad smo ovo rekli da ti dam neka usmerenja što se suplementacije tiče.

Moje mišljenje je da bi pre trebao ići na kombinaciju whey protein i kreatin. Aminokiseline ti nisu ništa drugo nego taj isti proteinski prah u tabletama. Naravno da ima razlike, ali ne svodi se na neke neverovatne razlike.

Xpand, nisam siguran šta će to uraditi za tebe (ili bilo koga), ali to je već na tebi...

To koji ćeš protein odabarati ili koji brend je opet nebitno. Ako ti ne smeta ukus BCAA Xpress onda uzimaj njih, a ako hoćeš BCAA sa ukusom onda biraj takve neke, pošto ove bez ukusa su jako gorke...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
micri
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


Pcaxe
« Odgovor #201 poslato: April 13, 2011, 10:35:22 posle podne »

Pozdrav...

Chitam dugo forum i sjajni ste :) Pa reko da postavim i ja neko pitanje.

Ovako, trenirao sam ranije neko kratko vreme, zatim sam od skoro krenuo ponovo, samo ovaj put sa suplimentima, uzeo sam kreatin ultimate nutrition monohydrate pakovanje od 300g... napunio se i krenuo sada duplo manje da uzimam tj pre i posle treninga... Isto tako sam uzeo i Universal Nutrition 1900 aminokiseline i pijem ih po uputsvu...

Visok sam 190kg i za sada imam 80kg, imao sam 76 kada sam krenuo da treniram ponovo tj pre dve nedelje... i 19 godina

Jedem shto bolje mogu, tj shto zdravije i shto vishe... isto tako treniram kako ja mislim pravilno, radim sa kilazama da mogu pravilno da odradim vezbu tj da pogadjam mishic koji u tom trenutku radim...

Moj plan je da posle ove ture kreatina i aminokiselina uzmem josh jednu. E sad moje pitanje je da li da nastavim sa njima ili ne, da li su dobri, oni lepo reaguju na mene tj primetno, nego da li postoji bolji ? Zatim posle te ture planiram da uzmem sledece tj za mesec, dva, kad se uhodam malo...

DYMATIZE ELITE WHEY - 4540 g
Xpand Xtreme Pump
i BCAA ali bih voleo da mi vi preporuchite najbolji... jer ja nemam iskustva sa tim, a necu da pametujem jer iskreno ne znam... nisam probao ni jedan... i da li je potrebno josh neshto? Mogao bih da odvojim para za gore navedeno... Za hranu se brine keva :)

Malo sam oduzio ali nisam znao kako krace :)

Unapred hvala
Sačuvana
Mario, I wasted my childhood to save your bitch!!!
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #200 poslato: April 09, 2011, 08:18:17 posle podne »

Imas pravo,tako i jeste...to nisam znao za hipetrofiju i gladovanje :) zanimljivo
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #199 poslato: April 09, 2011, 01:47:10 posle podne »

To što Ogi kaže. Postoji mnoštvo načina da se postigne cilja, a ne svodi se ceo život na dijetu i što veće mišiće. Ima toliko stvari u kojima treba videti lepotu da je zaludno gubiti dan na 7 obroka i računanju kalorija i makroa.

Kažem da ne znam učenja ovog lika, ali naučio sam da nikoga ne uzimam zdravo za gotovo. Nekidan sam saznao kako hipertrofija može da se dešava u stanju gladovanja, dakle pravog gladovanja od nekoliko nedelja bez hrane, tako da ni jednu priču ne treba uzimati olako bez podrobnog znanja. Naravno uvek je lakše pridružiti se mainstream grupi i biti na "sigurici" nego promeniti mišljenje ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #198 poslato: April 09, 2011, 12:56:05 posle podne »

Ok hvala vam svima ...:-)
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #197 poslato: April 09, 2011, 11:02:26 pre podne »

Njegova ishrana je skroz ok, samo se doda meso i to je to. Njegov jedini problem je, kako Ognjen kaze, sto je "posvadjan" sa zivotinjama. Inace njegova ishrana itekako jaca imunitet u pravom pravcu, a ne u pogresnom.
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #196 poslato: April 09, 2011, 10:52:37 pre podne »

Ja sam cuo davno za njega.

Lik nije lud, to je cinjenica, jedini problem je sto se posvadjao sa zivotinjama... ali za ovu drugu stranu zna, to se ne moze poreci. I stvarno ljudi koji se zalude sa njim imaju rezultate, i to je cinjenica... ali radi se o tome da postoji 1000 nacina da se postigne zeljeni rezultat...

U svakom slucaju mozes naci mnogo boljih izvora za citanje kao sto je Biochemio rekao
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #195 poslato: April 09, 2011, 08:20:46 pre podne »

Ma ok nema frke...:-) nego ne znam kako tako ljudi pricaju,ja rekoh u sebi "Moze li imunitet da se jaca u pogresnom pravcu" malo mi to bzveze zvuci...100 posto to misli zbog ishrane zivotinjskog porekla..
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #194 poslato: April 09, 2011, 07:11:33 pre podne »

Hvala Bio...ma ne znam koji je djavo coveku...prvo vidim to a onda juce na rts1 kanalu,lik pomene istu stvar,ja rekoh aj bolje da pitam otkud znam.
@Alen zove se Georgij Nazarov

Ne znam za njega i prvi put čujem za to ime da ti budem iskren...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #193 poslato: April 09, 2011, 07:08:19 pre podne »

Hvala Bio...ma ne znam koji je djavo coveku...prvo vidim to a onda juce na rts1 kanalu,lik pomene istu stvar,ja rekoh aj bolje da pitam otkud znam.
@Alen zove se Georgij Nazarov
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #192 poslato: April 09, 2011, 12:05:43 pre podne »

Poz Alene,imam jedno malo cudno pitanje,Dr. Nazarov ima izjava,jacanje imunog sistema u pogresnom pravcu...??? Malo me zbunilo,kako je to uopste moguce? Trazim po netu ali nemam nicega u vezi toga? Poz

Odg ću ti ja. Ako je to onaj na koga mislim onda je to zato što je "dr" Nazarov jedan neverovatan šarlatan i ako veruje u to što piše budala.

Ima jedna temica koju sam otvorio inspirisan njegovom knjigom do koje sam slučajno došao u posed:
http://www.pansport.rs/forum/index.php?topic=124911.0

Daj bre - po tom čoveku proteini u ishrani izazivaju tumore i treba ih izbegavati jer "uzimamo dovoljno azota iz VAZDUHA" - 1 - da to ima u knjizi. 2 - ne šalim se. Crno na belo. Dakle, mi smo azotofixatori po "doktoru" nazarovu. A to je tačno i podjednako opšte poznato kao iskaz srednjovekovne crkve da je zemlja ravna ploča.

Čitaj gluposti, ali samo kao komediju. ;) Dobro je što proveravaš šta čitaš.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #191 poslato: April 08, 2011, 10:21:15 posle podne »

Poz Alene,imam jedno malo cudno pitanje,Dr. Nazarov ima izjava,jacanje imunog sistema u pogresnom pravcu...??? Malo me zbunilo,kako je to uopste moguce? Trazim po netu ali nemam nicega u vezi toga? Poz

Koji doktor Nazarov?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #190 poslato: April 08, 2011, 09:28:32 posle podne »

Poz Alene,imam jedno malo cudno pitanje,Dr. Nazarov ima izjava,jacanje imunog sistema u pogresnom pravcu...??? Malo me zbunilo,kako je to uopste moguce? Trazim po netu ali nemam nicega u vezi toga? Poz
Sačuvana
Zocaloo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #189 poslato: April 08, 2011, 05:19:40 posle podne »

tek sad vidim koliko nemam pojma :D ...hvala Alene...definitivno biram mishicnu masu :)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #188 poslato: April 08, 2011, 08:09:57 pre podne »

Uvek
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 16 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.127 sekundi sa 17 upita.