TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 01:52:13 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Super Amino 4800 od Dymatize-a  (Pročitano 15835 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #5 poslato: Decembar 09, 2010, 10:34:46 posle podne »

Zanima me kakav je ovaj proizvod i kakve rezultate daje,da li pomaze u povecanju misicne mase? da li ga je neko koristio? hvala trebao bih sutra da idem da ga kupim :),njega ili neke druge aminokiseline :) poz

Vec sam u jednoj temi pohvalio ove amino kiseline jer jesu dobre.Ja sam ih koristio to jest testirao rezultate samo njih uzimajuci u pripremnom periodu od suplementacije.Rezultati su bili odlicni ali sam ja mesecno pio izmedju 8-12 litara a to tesko da iko moze finansijski izdrzati.Sam kvalitet ovih amina je odlican ali treba prave doze i da se uzimaju.
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #4 poslato: Decembar 09, 2010, 10:28:58 posle podne »

Dobar je dym. Znam kad ti se svidi proizvodjac onda sve od njega uzimas ^^
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #3 poslato: Decembar 09, 2010, 10:04:58 posle podne »

Ajde pogledacu :-) ali me bash zanima ovaj Amino iz Prostog razloga jer gledam da stalno kupujem Dyma proizvode:-) ne znam zasto stalno se za njih vezujem,e da slagao sam,jednom sam kupi Scitec ProLong :-)
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #2 poslato: Decembar 09, 2010, 09:08:00 posle podne »

Neznam kakve su al moj ti je savet da kupis Scivation Xtend,traje mesec dana (ako treniras 4puta nedeljno).I ukusi su vrh, a u toku treninga dodje ti ko sok neki :D
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #1 poslato: Decembar 09, 2010, 08:58:55 posle podne »

Zanima me kakav je ovaj proizvod i kakve rezultate daje,da li pomaze u povecanju misicne mase? da li ga je neko koristio? hvala trebao bih sutra da idem da ga kupim :),njega ili neke druge aminokiseline :) poz
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.051 sekundi sa 18 upita.