TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 01:47:24 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Super Amino 4800 od Dymatize-a  (Pročitano 15840 puta)
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #20 poslato: Decembar 11, 2010, 10:32:58 pre podne »

E hvala druze,dobro si mi rekao :),izgleda da cu ipak mozda da probam tecne.pa cu uzeti i tablete pa cu da vidim kako ide... hvala na savetu ne bih obratio paznju na to :) tnx... inace sada pijem creatin etil estar pa sam mislio uz njega te amino da uzmim :)...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #19 poslato: Decembar 11, 2010, 09:49:28 pre podne »

Pa vidi ovako, i ti padaš u zamku pogrešne računice. Tečne amino imaju 18 serviranja i 23g amino po svakom serviranju. Ako bi iz Super Amino 4800 unosio 23g, trebaju ti 19 tableta, tj. imaš za 23 serviranja pakovanje od 450t. Znači, imaš 5 serviranja više u tabletama, ali i 800 din više ih platiš u odnosu na 1l tečnih. Vidiš. :)

Ako približiš računicu, pa porediš Super Amino 4800 od 325 t pakovanje, koje je po ceni slično sa 1l tečnih, dobiješ sledeće:

Pakovanje od 325 tableta trajeće ti 17 dana, a 1l amino 18 dana, i to da unosiš istu količinu amino. :)

Znači, to je samo zabluda o čemu ti pričaš. Ti moraš unositi iste doze ak, nebitno u kom obliku.

Tako gledam u radnji kako mnogi budu u zabludi sličnoj tvojoj. Gledaju uputsvo za korišćenje i vide da se DYM Super Amino savetuje 3 x 4 tablete dnevno(znači, 12 ukupno) a, recimo, neke druge amino se savetuju 2 x 2 dnevno i odmah se hvataju za te druge. Računaju da se te koriste 4 dnevno i trajaće im 3 x duže od Super Amino, a pritom ne razmišljaju da uporede doze i da bi trebali da koriste uvek iste doze.

Zato su im UNI Amino 1900 uvek najskuplje, jer savetuju one baš dobre doze 3 x 5 tab dnevno, a svaka ima 1.6g amino. To su već lepe doze na 15 tableta.
« Poslednja izmena: Decembar 11, 2010, 09:56:33 pre podne od strane Robert » Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #18 poslato: Decembar 11, 2010, 09:27:18 pre podne »

Heheheheheh hvala na savetu,:),au pa Kozma bi unosio 100 tableta na dan :P lol,pa ok videcu onda vise da ih unosim...a videcu i za te tecne nego mi se tecne Ak previse brzo trose :)...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #17 poslato: Decembar 11, 2010, 09:00:20 pre podne »

Da, na to sam mislio.
Gledaj da imaš najviše amino oko treninga. Trebao bi uzimati popriličan broj tableta da bi postigao kvalitetan unos. Ti u 9 tableta imaš 10 ak grama amino, to i nije nešto. Ja trenutno koristim tečne ak i uzimam ih 20g pre i 10g tokom treninga(tj. 4 + 2 kašike). Da bi to postigao sa tabletama, treba uzimati 30-ak  komada, što je jako problematično. Zato sam i odavno prestao da koristim tab i prešao na tečne.

Zamisli Kozmu koju je unosio 8 litara mesečno, da pokuša isti taj unos AK da postigne tabletama. :D
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #16 poslato: Decembar 11, 2010, 08:46:46 pre podne »

Pa iskreno mislio sam po 3 tablete 3 puta dnevno posto cu da uzmem kutiju od 450 tableta...ako na to mislis :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #15 poslato: Decembar 11, 2010, 08:21:09 pre podne »

Kako nameravaš da ih koristiš?
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #14 poslato: Decembar 11, 2010, 07:55:37 pre podne »

Da stvarno extra proizvod,samo da se i ove tablete pokazu dobre i super:-)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #13 poslato: Decembar 10, 2010, 10:49:00 posle podne »

Iso 100 ima savrsen ukus tu se slazem,ali to je manje vazno jer najbitnije je da je on jednostavno odlican preparat kada se radi samo cista misicna masa.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #12 poslato: Decembar 10, 2010, 01:38:19 posle podne »

Au ljudi hvala puno :-)  da tablete cu da uzmem jer ako je u tecnom obliku ima da omanem pa cu vise da pijem:-),tako da bolje tablete a i sad sam video da je jedini proizvod koji po dozi (4 tablete) ima 2,56 grama glutaminske kiseline ...ostali imaju po 0.7 do 1 i nesto... Bash cu danas da odem da ih kupim :-) a i krecem sa dijetom pa se nadam da ce mi pomoci u granji misicne mase a i u ocuvanju iste:-)...a sto se tice Dyma proizvoda,dobijem od ujka za rodjendan dyme iso 100 protein 2,3 kg, ja nista ukusnije u bolje nisam pio,ne zato sto je skup nego je stvarno vrhunski protein,nego sam tada recimo bio glup i radio sklekove i propadanja dok sam ga pio umesto da sam isao u teretanu:-) hhhh bzv

ISO 100 je savršeni protein za nakon treninga, zaista SAVRŠEN!!! 

Amino su ti uvek dobrodošle, pogotovo oko treninga i još u periodu dijete...
Sačuvana
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #11 poslato: Decembar 10, 2010, 09:25:14 pre podne »

E ako je Super Amino 4800 kao Iso 100 e ima da ga pijem do 70 godine a tek mi je 21... :P
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #10 poslato: Decembar 10, 2010, 09:17:11 pre podne »

iso100 je predobar u svakom pogledu
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
nemshi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330


« Odgovor #9 poslato: Decembar 10, 2010, 08:49:52 pre podne »

Au ljudi hvala puno :-)  da tablete cu da uzmem jer ako je u tecnom obliku ima da omanem pa cu vise da pijem:-),tako da bolje tablete a i sad sam video da je jedini proizvod koji po dozi (4 tablete) ima 2,56 grama glutaminske kiseline ...ostali imaju po 0.7 do 1 i nesto... Bash cu danas da odem da ih kupim :-) a i krecem sa dijetom pa se nadam da ce mi pomoci u granji misicne mase a i u ocuvanju iste:-)...a sto se tice Dyma proizvoda,dobijem od ujka za rodjendan dyme iso 100 protein 2,3 kg, ja nista ukusnije u bolje nisam pio,ne zato sto je skup nego je stvarno vrhunski protein,nego sam tada recimo bio glup i radio sklekove i propadanja dok sam ga pio umesto da sam isao u teretanu:-) hhhh bzv
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #8 poslato: Decembar 09, 2010, 11:13:07 posle podne »


[/quote]
8-12 litara
Auu vrh!
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Decembar 09, 2010, 11:07:49 posle podne »

Tek sam sada pazljivije pogledao  a meni su tecne uvek u glavi ;)
Cuvene tablete od koji posle je stolica plava..da i te sam uzimao u ogromnim kolicinama isto i kada samo pomislim sa kojom sam lakocom gutao toliko tableta bez vode prosto je neverovatno.Neko bi se sigurno udavio.
Odlicnog su kvaliteta i sto je najvaznije nisu tablete toliko ni velike kao od nekog drugog proizvodjaca pa mislim da gutanje istih nece predstavljati problem.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Decembar 09, 2010, 11:03:34 posle podne »

On je pitao za tablete.

Inače, sve od Dymatize-a je odličnog kvaliteta, tako da nećeš pogrešiti bilo da izabere tečne ili u tabletama.

Imaju 1.2g amino po tableti.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 18 upita.