TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 04:00:25 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal pack ili Animal stak???  (Pročitano 17388 puta)
Alex r
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36


Go hard or Go home!!!

« Odgovor #50 poslato: Februar 02, 2011, 12:02:06 pre podne »

Uzeo bih da ga u ovamo imamo, ja sam trazio ellu ali nema, ima gauda, endamer, pizza sir i na pijaci onaj sto prodavaju...zato jedem jaja
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #49 poslato: Februar 01, 2011, 11:59:53 posle podne »

Pametnije je da uzmes nemasni sir zbog sporijeg razlaganja tokom noci i misici ce ti se duze hraniti nego ta tvoja opcija.
Sačuvana
Alex r
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36


Go hard or Go home!!!

« Odgovor #48 poslato: Februar 01, 2011, 11:32:53 posle podne »

wjerujem da je tako al dok ne nadje mtrudicu se da imam whey. bcaa i glutamin uz sebe a ostalo kako se kad ima para. A Zoltane sta ti mislis o owoj kombinaciji za pred spawanje, jaja i kiki riki??? Ja to kad pojedem obicno oko 12 sledece jutro kad se probudim a to je oko 10-11 uopste ne osjecam glad, znaci sig mogu pola narednog dana da ne osjetim glad, nikakwu. Je li to dobar znak???
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #47 poslato: Februar 01, 2011, 11:21:45 posle podne »

Moguce da jednostavno na NO ne reagujes.Ima ljudi koji jednostavno ne mogu da osete taj kick ili osete jako slabo ali su retkost.Zato tragas,probas i uzmes kombinaciju koja tebi odgovara.Inace nije meni Shut najbolji vec Shock Therapy koji je po meni za sada neprikosnoven u toj kategoriji.Ali svako ima neki svoj suplement i kombinaciju koje se drzi.
Sačuvana
Alex r
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36


Go hard or Go home!!!

« Odgovor #46 poslato: Februar 01, 2011, 11:17:24 posle podne »

i da, zamalo da zab da isprica msvoje iskustvo sa horse powerom!!
pio sam ga i popio vise od pola pakovanja a da nisam nis osjetio ali razlog je wjrowatno sto sam ga pio nakon sat wremena posto jedem, wjrowatno sam trebo sac minimum 2 sata ali posto mi se cinilo da mi je to puno bez hrane, jer to dodje (2 sata nakon jela, pa ga popijem pola sata prije treninga pa onda zagrijavanje 15 tak min pa  trening sat-sat i 10 zavisi koji dan sta radim, pa dok dodjem qci, prodje mi cak i vise od 4 sata od zadnjeg obroka) zato sam ga pio na sat posle jela i nisam ga osjetio cak znao sam tek pred kraj treninga da osjetim peckanje i kao da tada nesto djeluje ali tada mi vise ne treba  ;D tako da drzacu se bcaa glutamina i monohidrata i to toplo preporucujem svima!!
A ako vas stvarno dobro radi kao sto radi Zoltana onda samo naprijed mada ja nisam probao ni 1 drugi osim horse powera tako da o drugima necu ni pricat a mozda me neki drugi radi ali ta testiranja cu ostavit kad se bude imalo para  :)
i meni je ishrana solidna ali ne radi me nesto, sta je u pitanju nzm!!! imam 5-6 obroka na dan i 2 sejka,  (ujutru integralni hljeb sa ovsenim i jaja) i pred spawanje jaja a ostali su swe meso sa krompirom i pirincem i neke salate (najcesce qpus) i pred spavanje sa jajim pojedem malo ljesnika ili badema ili kiki rikija ali prethodno je bio potopljen u toplu vodu!!!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #45 poslato: Februar 01, 2011, 11:04:00 posle podne »

Izabrao bih NO jer je meni ishrana odlicna i toga se drzim vec dugo vremena.
Sačuvana
Alex r
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36


Go hard or Go home!!!

« Odgovor #44 poslato: Februar 01, 2011, 11:00:23 posle podne »

slazem se ako se uz njega ukombinuje swe ostalo ali ako bi morao da biras izmedju NO ili da uzmes BCAA, Gllutamin i monohidrat sta bi izabro?? :))) na to sam konkretno mislio a sad ko ima dzep da uz njega uzme swe ostalo to pozdravljam  :D
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #43 poslato: Februar 01, 2011, 10:57:16 posle podne »

Iskreno NO nije bacanje para veruj mi i nije ni placebo efekat ;)  NO radi i to potpisujem! naravno slazem se da treba uz njega bcaa,glutamin,whey,vitamini itd...a sam ne vredi nista.Ali ako se sve ovo ukombinuje plus ishrana veliki napredak je zagarantovan.
Sačuvana
Alex r
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 36


Go hard or Go home!!!

« Odgovor #42 poslato: Februar 01, 2011, 10:52:18 posle podne »

Owako posto ste se ovdje dowatili malo i No reaktora moram reci sta sam ja odlucio i sta je po meni mnogo bolja inwesticija.
Prwenstveno dosta likova je zapelo za te NO reaktore a posebno su ludi za horse powerom (barem ovamo kod nas, dobili su placebo efekat od njega da ih razwaljuje a ustvari bacaju pare posebno sto ga uzimaju na suvo) po meni mnogo je bolja investicija uzet bcaa i glutamin za te pare nego neki NO a i nije waljda problem dodati jos 15tak e za taj monohidrat i naravno whey se podrazumijeva. Ja cisto sumnjam da cu uskoro uzet neki NO jer mi je to na neki nacin bacanje para!!! i jos jedna wazna stvar, ako koga ne radi stari dobri monohidrat neka proba da ga muti u toploj wodi!!! ZASTO??
Iz razloga sto u hladnoj vodi se ne rastvori ni pola njega tako da dobar dio samo prodje kroz stomak i zato se nekim jawljaju stomacni problemi i proljew. Mixajte ga malo duze i nek to bude topla voda, probajte tako mislim da ce wecina widjeti raliq!!!  ;)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #41 poslato: Januar 07, 2011, 09:39:52 posle podne »

Znaci ispada da je odgovor na temu Animal stak :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #40 poslato: Januar 06, 2011, 09:01:21 pre podne »

hvala hvala kolega  ;D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #39 poslato: Januar 05, 2011, 07:50:48 posle podne »

primećujem da često ne mogu da zaspim ako odradim dobar trening kasno uveče, to jedino...

inače sam na kofein totalno "oguglala" :)   ali, da ne idem više dalje od teme...

Godine te stižu. ;D :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #38 poslato: Januar 05, 2011, 07:35:43 posle podne »


A zadnjih dana se mnogi zale na nesanice,ja vec nocima po vrlo malo spavam,a vec neki period ne uzimam nista sto ima kofeina  >:( I nervira me to po malo

i ja se pridružujem "mnogima" :(     što se tiče nesanice ovih dana...

primećujem da često ne mogu da zaspim ako odradim dobar trening kasno uveče, to jedino...

inače sam na kofein totalno "oguglala" :)   ali, da ne idem više dalje od teme...



Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #37 poslato: Januar 05, 2011, 10:50:45 pre podne »

Pa verovatno se organizam navikne ali uvek pisem da pocetnici stirktno treba da obrate paznju.

Jer sam sam par puta okusio sta znaci uzeti vise kofeina nego sto je potrebno (a u poredjenju sa cuts 2 packa su smesne doze te sto sam ja uzimao), pa zato unapred zelim da svakog da upozorim, da im nece brdo kofeina ne znam u kom vidu pomoci, cak naprotiv.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #36 poslato: Decembar 31, 2010, 01:32:04 posle podne »

Sto se tice ne uzimanja poslepodne to opet zavisi od osobe do osobe to jest uzima li jos neki vid kofeina,koji je nivo tolerantnosti na kofein itd...
Ja na primer nisam imao problema sa spavanjem a uzimao sam pred takmicenje i dve kesice od kojih je jedna bila uvece.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.115 sekundi sa 18 upita.