TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 03:03:48 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trbusnji misici  (Pročitano 8162 puta)
chevelle
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 84


« Odgovor #2 poslato: Januar 31, 2011, 07:21:13 posle podne »

To se ne moze korigovati. Ja imam isti problem kao i ti, ali sad se razlika manje primeti, jer su mi trbusnjaci izrazeniji! Radi redovno trbusnjake i kad ti desna strana postane izrazena, razlika ce biti manja. Nemoj da se opterecujes time!
Ja radim trbusnjake svaki drugi dan, a kad ih "ne radim", onda ih uradim oko 100 ;)
« Poslednja izmena: Januar 31, 2011, 07:23:26 posle podne od strane chevelle » Sačuvana
MiloshK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 11


« Odgovor #1 poslato: Januar 31, 2011, 07:13:11 posle podne »

Pozdrav svima

Imam jedno pitanje, vezano je za nejednak izgled trbusnjih misica, bio je jedan topic ranije, neko je vec pitao, ali mislim da nije dobio odgovor...
Naime, primecujem da mi je leva strana znatno izrazhenija od desne, i tachno kad opipam mishic osecam da sa desne strane nedostaje taj razmak izmedju 2 mishica, dok je na levoj strani to izrazheno, pa se pitam, kakve vezbe bih trebao da radim da bih to korigovao? Trudicu se da uskoro okacim i sliku ako budem u mogucnosti... Inache, radim dosta vezbi za stomak, trcim 2-3 puta nedeljno, ishrana mi se bazira na pahuljicama, povrcu, piletini, teletini, curetini, pirincu, tunjevini, ribi...

I jos jedno pitanje... Da li preterujem sa trbusnjacima ako ih radim svaki trening, tj 3-4 puta nedeljno?

Hvala.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.089 sekundi sa 18 upita.