TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 10:17:26 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 88 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vi pitate-ja odgovaram  (Pročitano 279556 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #1299 poslato: Novembar 08, 2014, 08:44:33 posle podne »

http://www.youtube.com/watch?v=gKMzA8K4SAQ&index=52&list=UUtmJvBjm9wd5LAP3PGfjI7A
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #1298 poslato: Novembar 08, 2014, 08:43:24 posle podne »

http://www.youtube.com/watch?v=XsS5BepdgF8&index=51&list=UUtmJvBjm9wd5LAP3PGfjI7A
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #1297 poslato: Novembar 08, 2014, 08:42:39 posle podne »

http://www.youtube.com/watch?v=b7PPpgifM5g&index=53&list=UUtmJvBjm9wd5LAP3PGfjI7A
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1296 poslato: Novembar 08, 2014, 07:57:21 posle podne »

Marko, pod kojim uglom ti radis T-sipku i veslanje u pretklonu sipkom u odnosu na tlo ? Svaki pro radi drugacije, neki rade cak 90 stepeni a neki i 135. Ja za sada radim nesto izmedju, recimo 115-120 stepeni po nagibom.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #1295 poslato: Novembar 08, 2014, 07:06:24 posle podne »

Veslanje u predklonu dvorucnim tegom,T sipka,ali najbitnije je misicna kontrola uz maksimalno angazovanje latisimusa i akcenat na ekscentricnoj kontrakciji.
Sačuvana
Nenad Zaga
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 742


« Odgovor #1294 poslato: Novembar 05, 2014, 09:24:11 posle podne »

Mare, može li neki predlog vežbi za punoću leĂ°a? I kako se uopšte postiže ta punoća, nadam se da me razumeš. :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #1293 poslato: Septembar 27, 2014, 08:45:45 posle podne »

Ishrana mora da bude 50% iz Uh ,35% P,15% M..koliko kalorija dnevno zavisi od tvog bazalnog metabolizma,inteziteta treninga,generalno preko 3000 cal dnevno i kvalitetan izbor namirnica.
Sačuvana
bodi-dilber
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #1292 poslato: Septembar 27, 2014, 08:41:50 posle podne »

Potpuno sam razumeo koji problem imas!Prvo sto bih ti predlozio a to i sam znas je korekcija i malo vise discipline u ishranu ,verovatno ti je vec i sve poznato oko toga sta treba da radis.Bez svinjskog mesa ,cak bih i tunjevinu zamenio svezom ribom,nemasnim crvenim mesom.Pojacati unos slozenih ugljenih hidrata!
od suplementacije bih ti preporucio keratin monohidrat,glutamun,bcaa,multivitamine,omega 3 .
Sam trening mozes korigovati u smislu da trening za noge radis zasebno i da mozda vise paznju obratis na misicnu kontrolu pri izvodjenju vezbi i na taj nacin da misic dozivljava stres.Mozes povremeno ubaciti i kardio trening i malo ces ubrzati skidanje masti i hormone ces pokrenuti i ubrzati metabolizam.Jednom recju organizam ti se adaptirao na trening na ishranu i potrebne su promene.
Upravo to i uzimam od suplementacije, plus whey, blend, b kompleks i beta-alanin. Mislio sam da uz sve to još dodam i daa, ako bi imalo svrhe u stimulisanju testosterona. Hvala mnogo na stručnim savetima, definitivno moram da menjam navike i unesem neke nove momente u ishranu i trening.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #1291 poslato: Septembar 27, 2014, 08:20:25 posle podne »

Potpuno sam razumeo koji problem imas!Prvo sto bih ti predlozio a to i sam znas je korekcija i malo vise discipline u ishranu ,verovatno ti je vec i sve poznato oko toga sta treba da radis.Bez svinjskog mesa ,cak bih i tunjevinu zamenio svezom ribom,nemasnim crvenim mesom.Pojacati unos slozenih ugljenih hidrata!
od suplementacije bih ti preporucio keratin monohidrat,glutamun,bcaa,multivitamine,omega 3 .
Sam trening mozes korigovati u smislu da trening za noge radis zasebno i da mozda vise paznju obratis na misicnu kontrolu pri izvodjenju vezbi i na taj nacin da misic dozivljava stres.Mozes povremeno ubaciti i kardio trening i malo ces ubrzati skidanje masti i hormone ces pokrenuti i ubrzati metabolizam.Jednom recju organizam ti se adaptirao na trening na ishranu i potrebne su promene.
Sačuvana
bodi-dilber
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #1290 poslato: Septembar 27, 2014, 12:40:36 posle podne »

Mogu ti pomoci kako da poboljsas sam trening ,ishranu ali mi moras dati vise informacija o sebi.Kako se hranis,kako i koliko treniras?
Visok sam 1.70m, težak 85kg, bf ne znam, poslednji put sam merio pre dve godine i bio je 12%, od tad sam se umastio sigurno. Ne vodim računa o ishrani, tri obroka dnevno + četvrti u vidu blenda. Uglavnom jedem jaja za doručak, mesište za ručak, trudim se da to bude belo meso, mada često je i svinjsko na meniju + krompir ili pirinač, i za večeru obično tunjevina. Na poslu dosta jedem djubre iz pekara i to je najveći problem. Nikako da se disciplinujem. Treniram četiri puta nedeljno po sat vremena. Prvi trening: grudi; drugi: leĂ°a; treći: biceps-triceps; četvrti: noge-ramena. Radim uglavnom tri vežbe po tri serije po mišićnoj partiji, za ruke i manje, često dve vežbe za biceps i dve za triceps. Ponavljanja ne idem ispod 10, uglavnom je to 15-12-10. Nekada u teretanu nisam ulazio bez plana i sve mi je bilo isprogramirano i vežbe i serije i tehnike i kilaže, rotirao sam treninge na dve do tri nedelje (druge vežbe, metode, ponavljanja i kilaže) da šokiram mišiće i stimulišem njihov rast, a onda kao da sam se svega prezasitio. U poslednje četiri godine ne znam šta ću da radim dok ne uĂ°em u teretanu. Jedino što znam koja mišićna grupa je na redu, sve ostalo je spontano. U poslednjih par godina dobio sam dosta na masi, ali sam izgubio čvrstinu koju sam imao, o definiciji da i ne govorim. Stagniram dosta u poslednje vreme, a i motivacije mi je ponestalo. Imam utisak da treniram više po navici, da ne kažem da otaljavam. Nema više onog žara kao nekada kada sam jedva čekao da uĂ°em u teretanu. Kao da sam pregoreo. Treninzi iako su mi intenzivni dosta su slabiji nego ranije. Kao da nisam više spreman da idem do maksimuma.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #1289 poslato: Septembar 27, 2014, 10:43:08 pre podne »

Mogu ti pomoci kako da poboljsas sam trening ,ishranu ali mi moras dati vise informacija o sebi.Kako se hranis,kako i koliko treniras?
Sačuvana
bodi-dilber
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 42


« Odgovor #1288 poslato: Septembar 27, 2014, 08:56:58 pre podne »

Poštovanje, Marko.
Imam 35 godina, rekreativno dižem tegove evo već 20 godina, nikada nisam koristio anaboličke steroide, koristim sportske suplemente. Moje konkretno pitanje bi bilo da li bih imao neke koristi od DAA u pogledu snage i mase ili je to čisto zamlaćivanje, a ako bih imao kako ga najbolje uzimati, ciklično mesec dana piti pa mesec pauza, ili neka druga varijanta?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #1287 poslato: Septembar 22, 2014, 09:58:47 pre podne »

Intervalni trening ,ukoliko odradis kao sto sam ti vec objasnio primarno ce za energiju trositi kiseonik tako da ces imati snage da odradis trening sa opterecenjem,a vec ces biti dobro zagrejan ,i nivo hormona i enzima na visokom nivou!
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #1286 poslato: Septembar 21, 2014, 08:41:01 posle podne »

Intervalni, mislis na hiit ili na ovaj niski intenzitet duze vremena? Ako uradim hiit nema teorije da cu imati snage za tegove, dok bi posle ovo niskog intenziteta mogao da uradim. Onda u pauzi ne moram nista imati za obrok?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #1285 poslato: Septembar 21, 2014, 06:41:32 posle podne »

Intervalni trening mozes raditi i pre treninga sa opterecenjem ali ako se pridrzavas vec opisanog nacina trcanja tj inteziteta.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 88 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 17 upita.