TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395116 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 01:24:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 88 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Vi pitate-ja odgovaram  (Pročitano 280312 puta)
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #1284 poslato: Septembar 20, 2014, 09:17:54 posle podne »

Intervalni trening ima pravi efekat ukoliko znas vrednost anaerobnog praga i sve to pratis na pulsmetar (submaksimalan rad)!Ukoliko to ne znas i predjes vrednost i radis maksimalno ,ulazis u araerobnu aktivnost (trosis glikogen) .Ne bih isao vise od 2 intervalalna treninga nedeljno i visebih se fokusirao na zonu nizeg inteziteta i dugog obima.
Onda ipak pre podne traka.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #1283 poslato: Septembar 20, 2014, 08:39:19 posle podne »

Nema potrebe da se opterecujes,biljni protein nisu beznacajni ali ishrana treba da bude uglavnom na zivotinjskim proteinima.
Sačuvana
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #1282 poslato: Septembar 20, 2014, 07:47:43 posle podne »

Marko, da li mozes malo da obrazlozis biljne proteine. Kakava je njihova uloga, i da li imaju neku svrhu, sem kalorijsku, posto koliko znam, racunamo ih u unese kalorije tokom dana, ali ne i proteine, pa me to malo nervira :) .
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #1281 poslato: Septembar 20, 2014, 06:04:02 posle podne »

Mare jedno pitanje,skoro sam uso u diskusiju s jednim likom.Prica se odnosi na upotrebu coca cola zero i energetskog napitka u toku dijete,oko coca cole sam gotovo siguran da iako je bez secera navodno dijetalna da ne bi trebala da se unosi u toku dijete,dok za energetsko pice msm da bi jedna doza dnevno mogla da prodje,pa me zanima tvoje misljenje? pozz
Casa i jednog i drugog pica ne moze ugroziti rezim ishrane ,ali pitanje ispravnosti i stetnosti ne bih komentarisao.Hidratacija vodom,dobar isotonicni napitak u svakom slucaju je uvek mnogo bolji izvor.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #1280 poslato: Septembar 20, 2014, 05:53:44 posle podne »

Uglavnom je to belo meso 300g,pirinac ,salata ili biftek 300g ,kuvan krompir,salata.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #1279 poslato: Septembar 18, 2014, 12:58:33 posle podne »

Marko, kako izgleda tvoj uobicajni dorucak i prvi cvrst obrok posle treninga ?
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Danijel No1
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15


« Odgovor #1278 poslato: Septembar 18, 2014, 08:02:40 pre podne »

Mare jedno pitanje,skoro sam uso u diskusiju s jednim likom.Prica se odnosi na upotrebu coca cola zero i energetskog napitka u toku dijete,oko coca cole sam gotovo siguran da iako je bez secera navodno dijetalna da ne bi trebala da se unosi u toku dijete,dok za energetsko pice msm da bi jedna doza dnevno mogla da prodje,pa me zanima tvoje misljenje? pozz
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #1277 poslato: Septembar 18, 2014, 07:26:15 pre podne »

Intervalni trening ima pravi efekat ukoliko znas vrednost anaerobnog praga i sve to pratis na pulsmetar (submaksimalan rad)!Ukoliko to ne znas i predjes vrednost i radis maksimalno ,ulazis u araerobnu aktivnost (trosis glikogen) .Ne bih isao vise od 2 intervalalna treninga nedeljno i visebih se fokusirao na zonu nizeg inteziteta i dugog obima.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #1276 poslato: Septembar 17, 2014, 06:50:11 posle podne »

Anaerobni trenin ce istrositi CP,glikogen,nesto masti i u odredjenom delu ces uci i u katabolizam,ali ako kardio radis u prvoj zoni ,dug obim trosices uglavnom masti.Mozes u toku treninga ubaciti neke amino kiseline,idealno BCAA.

Ne koristim suplementaciju tako da mi je onda to rizik. Sta mislis o jutarnjem HIIT treningu 20min, 3x nedeljno, ujutro na gladan stomak, jel bi to pomoglo, a onda popodne tegovi?

Ja sam i dalje delimicno skinny fat, imam 20ak posto masti, ali nisam zadovoljan misicima, zato ne bih na klasicnu definiciju nego cisto neka aerobna aktivnost da uz trening za hipertrofiju ne dobijam i salo ako odem s kalorijama preko.
Sačuvana
*SHONE*
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 122

« Odgovor #1275 poslato: Septembar 17, 2014, 11:18:00 pre podne »

Da li u šejk pre spavanja, kazein i voda, ubaciti kašiku ulja lana?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #1274 poslato: Septembar 15, 2014, 08:52:38 posle podne »

Anaerobni trenin ce istrositi CP,glikogen,nesto masti i u odredjenom delu ces uci i u katabolizam,ali ako kardio radis u prvoj zoni ,dug obim trosices uglavnom masti.Mozes u toku treninga ubaciti neke amino kiseline,idealno BCAA.
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #1273 poslato: Septembar 14, 2014, 06:20:03 posle podne »

Marko jel postoji veliki rizik od gubitka misica ako izmedju trake i treninga sa tezinom ne uzmem neki proteinski obrok? Jel pametnije da ujutro odradim 60min trake na prazan stomak, pa obrok i onda popodne klasika tegovi. Mada to mi uzima dosta vise vremena, radije bih odma posle tegova na traku.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #1272 poslato: Avgust 22, 2014, 07:10:05 posle podne »

Nisam probao,pa ti ne mogu preneti svoja iskustva,ali u svakom slucaju dobar izbor.
Sačuvana
mrki.vuk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56


« Odgovor #1271 poslato: Avgust 21, 2014, 10:16:40 posle podne »

beef protein u poredjenju sa whey proteinom? udjem u jednu radnju i trazim da mi preporuce najbolji protein i on mi da beef
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #1270 poslato: Avgust 21, 2014, 07:17:17 posle podne »

Dao si vec odgovor,radi trening snage bendz press,mrtvo vucenje cucanj ,potisak iza glave 4 serije 5 ponavljanja,pauza do 3 minuta intezitet 80% od 1RM.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 88 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.106 sekundi sa 17 upita.