TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395040 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 05:19:56 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 46 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinovanje suplmenata(Pomoc i Saveti)  (Pročitano 141845 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #386 poslato: Novembar 26, 2011, 02:04:40 posle podne »

Takvih sezonaca je nazalost mnogo..ili se kako treba posveti necemu i teraj do kraja ili nemoj ni pocinjati...
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #385 poslato: Novembar 26, 2011, 01:33:25 posle podne »

Slazhem se sa bojanom...

Malo je bzvz trenirati sezonski sa full sredjenom ishranom i suplementima i onda se vratiti na staro, ne vidim poentu...

A odgovor na tvoje pitanje: Gejner nikako ne mozhe zameniti protein, to su 2 odvojene stvari.


poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #384 poslato: Novembar 26, 2011, 01:26:29 posle podne »

Sa takvim mindsetom, "prestajem za koji mesec" ovako ce otaljati i to sto bude isao ;)
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #383 poslato: Novembar 26, 2011, 01:20:01 posle podne »

što? neka trenira malo. Neće da mu škodi. možda se i navuče
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #382 poslato: Novembar 26, 2011, 01:15:06 posle podne »

Ima istine čak i u tome. ;D
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #381 poslato: Novembar 26, 2011, 01:03:49 posle podne »

Bolje da ne kreces da treniras ako ces prestati posle par meseci
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #380 poslato: Novembar 26, 2011, 11:43:50 pre podne »

Pa cilj mi je da se nakog sto potrosim kreatin ne ispumpam skroz jer verovatno znajuci sebe necu uci u celu tu pricu maksimalno ozbiljno, mislim ici cu ja i dalje u teretanu ali cu verovatno prestati posle par meseci.. zato sam mislio da, posto kreatin stvara vodu u misicu, uzem i protein pa bi mi on valjda pomogao da se to malo izjednaci i da se nakon prestanka ne osusim skroz.. pitam za gejner jer je jeftiniji od proteina pa pitam jel moze da ga zameni mozda? Imam 77 kila i visok sam 185 cm.. :)

Stekao si malo pogrešnu sliku o suplementima i njihovim efektima. Po meni, ako si planirao samo mesec-dva vežbati, nije ti ni trebala suplementacija. Bacaš pare.

Dalje, kada si se već odlučio za supse, trebao si krenuti od proteina, ili još bolje - kombinacija protein+kreatin. Ti si krenuo sa solo kreatinom, očigledno sa namerom da navučeš što više vode i tako stvoriš vizuelni efekat da si nabacio mišićnu masu. Mehanizam delovanja proteina i kreatina je različit, pa ne mogu oni jedan drugog da se "nivelišu", kao što misliš.

Za tvoju težinu, nije ti ni bio potreban gejner. Predlažem ti da pročitaš malo više o ovoj tematici. Mnogo smo pisali o tome na forumu. ;) Pogledaj i druge teme u ovom potforumu.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #379 poslato: Novembar 26, 2011, 11:34:06 pre podne »

A ko kaze da mi sebi ne damo oduska? ja jedem i pljeske,giros,pizze,burek..ali znam kada i koliko a da ne steti mnogo.
Sačuvana
Vjukan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


« Odgovor #378 poslato: Novembar 26, 2011, 11:19:29 pre podne »

Pa cilj mi je da se nakog sto potrosim kreatin ne ispumpam skroz jer verovatno znajuci sebe necu uci u celu tu pricu maksimalno ozbiljno, mislim ici cu ja i dalje u teretanu ali cu verovatno prestati posle par meseci.. zato sam mislio da, posto kreatin stvara vodu u misicu, uzem i protein pa bi mi on valjda pomogao da se to malo izjednaci i da se nakon prestanka ne osusim skroz.. pitam za gejner jer je jeftiniji od proteina pa pitam jel moze da ga zameni mozda? Imam 77 kila i visok sam 185 cm.. :)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #377 poslato: Novembar 26, 2011, 10:24:14 pre podne »

Ishrana je broj 1 naravno uz trening. Ne bi smeo bash sve da jedesh bilo da je u pitanju zdravlje, bilo da je u pitanu dobijanje mishicne mase ili skidanje vishka kilograma...

Ako si mrshav i slabo ti ide dobijanje mishicne mase, da, treba sve da trpash u sebe, ali opet to "Sve" se zna shta je ;)

Nenade tako sam i ja, ali onda sam pocheo bash da vodim rachuna o tome :) Ok je dati odushka, shtavishe, i treba, ali nemoj preterivati :) :) :)

poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #376 poslato: Novembar 26, 2011, 10:09:31 pre podne »

Nije dobar taj fazon. To što treniraš ne daje ti "pravo" da na drugoj strani "smeš" da jedeš sve živo. Naravno, sve pod uslovom da želiš nešto da postigneš u izgradnji svoga tela. Kad smo već kod toga, a pošto pitaš za gejner, kakvi su tvoji ciljevi u teretani?
Sačuvana
Vjukan
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


« Odgovor #375 poslato: Novembar 26, 2011, 09:42:31 pre podne »

A sto ste toliko ozbiljni u toj ishrani, sto bi vam skodila pljeskavica :)
Ja sam u fazonu da kad treniram jedem sve, samo tovarim u sebe..? :)
I da li vredi uzeti neki gejner umesto proteina?
Sačuvana
Nenad.LJ
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 244


« Odgovor #374 poslato: Novembar 26, 2011, 01:03:56 pre podne »

Volim i ja sebi tako da dam oduska i to pocesto ali onda i svojski zapnem u teretani :)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #373 poslato: Novembar 25, 2011, 08:04:05 posle podne »

Pochastim se nekada, mozhda jednom mesechno, s tim da onda malo pojacham trening :) Mada, nisam se dugo chastio, nekako sam skroz i zaboravio na to :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #372 poslato: Novembar 25, 2011, 08:02:33 posle podne »

Nije to nego imamo mnogo dobar gril ovde :D

Pa pocasti ponekad sebe ;) za toliko ti nece skoditi :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 46 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 18 upita.