TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 08:02:09 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 46 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinovanje suplmenata(Pomoc i Saveti)  (Pročitano 140646 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #461 poslato: Decembar 21, 2011, 10:24:16 posle podne »

Trenutno mi je cilj da nabacim masu koliko mogu... Od suplemenata uzimam whey ujutru cim ustanem, pa pred trening "Attack",  posle treninga "Elite mass gainer" (Dymatize) i u toku celog dana pijem "Super amino 4800" (Dymatize; oko 12 kom. dnevno). Tu su naravno i "Super multi" (dymatize) i Omega 3 (Natrol)... Ishrana je solidna, mada nemam bas apetit da jedem koliko bi trebao... Znam da se vecina vas ne slaze sa uzimanjem gejnera (bolje whey) ali sam zeleo da probam da vidim kako deluje na meni... Sto se tice "Attack-a" mislim da su mi to najgore ulozene pare ikada, bolje da sam dodao jos malo para pa da uzmem neki bolji NO, jer nisam primetio nikakvu razliku sa njim i bez njega!
E sad ako imate neki savet, sugestiju, kritiku (ubaciti ili izbaciti nesto) - pucajte :) rado prihvatam, hvala vam!
Moj predlog sto se NO reaktora tice je da probas HotBlod od Sciteka i imas ga u kesicama ,i ipak ubaci dobar whey i neki mikronizovani kreatin i BCAA.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #460 poslato: Decembar 21, 2011, 10:04:11 posle podne »

Izvini Roberte shto se sada ovako ubacujem u temu ali direktno pitanje za tebe. Slazhem se sa svim shto si napisao i treba tako da se pije, shtavishe sve i ja tako radim samo shto ja i tokom treninga pijem bcaa, i posle treninga whey sa bcaa + amino.

Zanima me zashto si konkretno pio tablete u toku treninga?


Shto se tiche uzimanja amino na svakih sat-sat i po, to je istina, probao sam tako i odustao posle mesec dana :D
poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #459 poslato: Decembar 21, 2011, 09:56:17 posle podne »

Da amino pijem najvise oko treninga (po 2 pre, u toku i posle) i  Attack mi je prvi NO koji pijem do sada ali ne vidim nikakve koristi od njega tipa da daje vise energije, snage itd.

To su premale doze. Jedna tableta ima 1.2g.  Kada sam koristio ove amino, a to je bilo u kombinaciji sa bcaa, uzimao sam 7-8 tab+10g bcaa pre treninga + 4-5 tableta tokom treninga. Posle treninga imam whey i nikada ne dodajem amino. Eventualno stavim još kašičicu bcaa.

Mislim da pored dobrog proteinskog obroka pre spavanja, nema potrebe "bacati" još tableta amino. Mislim, ako čovek ima para na pretek, može konstantno da guta po tabletu-dve, na svakih sat vremena, ali retko ko ima toliko para. :D
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #458 poslato: Decembar 21, 2011, 09:00:29 posle podne »

Trenutno mi je cilj da nabacim masu koliko mogu... Od suplemenata uzimam whey ujutru cim ustanem, pa pred trening "Attack",  posle treninga "Elite mass gainer" (Dymatize) i u toku celog dana pijem "Super amino 4800" (Dymatize; oko 12 kom. dnevno). Tu su naravno i "Super multi" (dymatize) i Omega 3 (Natrol)... Ishrana je solidna, mada nemam bas apetit da jedem koliko bi trebao... Znam da se vecina vas ne slaze sa uzimanjem gejnera (bolje whey) ali sam zeleo da probam da vidim kako deluje na meni... Sto se tice "Attack-a" mislim da su mi to najgore ulozene pare ikada, bolje da sam dodao jos malo para pa da uzmem neki bolji NO, jer nisam primetio nikakvu razliku sa njim i bez njega!
E sad ako imate neki savet, sugestiju, kritiku (ubaciti ili izbaciti nesto) - pucajte :) rado prihvatam, hvala vam!

Nemoj piti SuperAmino u toku dana vec oko treninga i to najsikrenije, ako cesh moj savet, 5 tableta pre treninga, 5 posle, 5 pre spavanje.

Pored toga, ja bih zamenio attack sa BCAA i ako ti finansije dozvoljavaju Leucinom, mislim da ti je tako neshto vishe potrebnije...

Poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #457 poslato: Decembar 21, 2011, 07:38:16 posle podne »

Ja sam Attack koristio maltene kao kreatin, tj. tako sam gledao na njegove efekte. Koristio sam bio mnogo jače NO reaktore pre Attacka, tako da nisam ni mogao da očekujem neki primetniji efekat na treningu.

Upravo iz tog razloga ja svima prvo savetujem attack pa tek onda one jace da bi osetili taj udarac koji zaista posle sledi.A ako je stvar obrnuta onda sledi razocarenje.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #456 poslato: Decembar 21, 2011, 07:22:47 posle podne »

Ja sam Attack koristio maltene kao kreatin, tj. tako sam gledao na njegove efekte. Koristio sam bio mnogo jače NO reaktore pre Attacka, tako da nisam ni mogao da očekujem neki primetniji efekat na treningu.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #455 poslato: Decembar 21, 2011, 07:15:36 posle podne »

Da amino pijem najvise oko treninga (po 2 pre, u toku i posle) i  Attack mi je prvi NO koji pijem do sada ali ne vidim nikakve koristi od njega tipa da daje vise energije, snage itd.

Pa pazi nije attack sada nesto cudotvorno da se moze od njega ocekivati bog zna sta.On jeste vrsta reaktora ali slabija varijanta.Ukoliko te on ne radi kako zelis kasnije probaj neke druge i moguce je da ce efekat biti bolji.
Sačuvana
ostoja_82
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #454 poslato: Decembar 21, 2011, 06:19:43 posle podne »

Da amino pijem najvise oko treninga (po 2 pre, u toku i posle) i  Attack mi je prvi NO koji pijem do sada ali ne vidim nikakve koristi od njega tipa da daje vise energije, snage itd.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #453 poslato: Decembar 21, 2011, 05:57:21 posle podne »

Nadam se da te Amino 4800 piješ najviše pre i tokom treninga. Jesi li već koristio neki NO reaktor ili ti je Attack prvi?
Sačuvana
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #452 poslato: Decembar 21, 2011, 05:28:51 posle podne »

Trenutno mi je cilj da nabacim masu koliko mogu... Od suplemenata uzimam whey ujutru cim ustanem, pa pred trening "Attack",  posle treninga "Elite mass gainer" (Dymatize) i u toku celog dana pijem "Super amino 4800" (Dymatize; oko 12 kom. dnevno). Tu su naravno i "Super multi" (dymatize) i Omega 3 (Natrol)... Ishrana je solidna, mada nemam bas apetit da jedem koliko bi trebao... Znam da se vecina vas ne slaze sa uzimanjem gejnera (bolje whey) ali sam zeleo da probam da vidim kako deluje na meni... Sto se tice "Attack-a" mislim da su mi to najgore ulozene pare ikada, bolje da sam dodao jos malo para pa da uzmem neki bolji NO, jer nisam primetio nikakvu razliku sa njim i bez njega!
E sad ako imate neki savet, sugestiju, kritiku (ubaciti ili izbaciti nesto) - pucajte :) rado prihvatam, hvala vam!
uvek sam pre za whey + deks pa sam pravis mesavinu a i svakako ti dosta jeftinije izadje od gainera, to bi zamenio...amino i no bi izbacio..
Sačuvana
ostoja_82
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #451 poslato: Decembar 21, 2011, 04:30:28 posle podne »

Trenutno mi je cilj da nabacim masu koliko mogu... Od suplemenata uzimam whey ujutru cim ustanem, pa pred trening "Attack",  posle treninga "Elite mass gainer" (Dymatize) i u toku celog dana pijem "Super amino 4800" (Dymatize; oko 12 kom. dnevno). Tu su naravno i "Super multi" (dymatize) i Omega 3 (Natrol)... Ishrana je solidna, mada nemam bas apetit da jedem koliko bi trebao... Znam da se vecina vas ne slaze sa uzimanjem gejnera (bolje whey) ali sam zeleo da probam da vidim kako deluje na meni... Sto se tice "Attack-a" mislim da su mi to najgore ulozene pare ikada, bolje da sam dodao jos malo para pa da uzmem neki bolji NO, jer nisam primetio nikakvu razliku sa njim i bez njega!
E sad ako imate neki savet, sugestiju, kritiku (ubaciti ili izbaciti nesto) - pucajte :) rado prihvatam, hvala vam!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #450 poslato: Decembar 21, 2011, 11:32:06 pre podne »

Da li smem da uzimam kre-alkalin i Scitec-ov "Attack"(NO reaktor) u isto vreme pred trening?

zašto? šta je cilj?     Sasvim je dovoljan Attack pred trening.  Imaćeš dovoljno snage, enerigje, motivacije na treningu.

Mnogo su bitnije aminokiseline i protein koji ćeš uneti u ostatku dana.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #449 poslato: Decembar 20, 2011, 06:58:39 posle podne »

Nije stvar u tome da li smeš, nego da li ima potrebe. Ja lično ne bih. Kada imam NO, ne koristim čist kreatin. Razlog je taj što preferiram manje doze kreatina. Ako baš hoćeš, možes Attack uzimati pre, a 1-2 kapsule KreAlkalyna nakon treninga.
Sačuvana
ostoja_82
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #448 poslato: Decembar 20, 2011, 06:36:39 posle podne »

Da li smem da uzimam kre-alkalin i Scitec-ov "Attack"(NO reaktor) u isto vreme pred trening?
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #447 poslato: Decembar 04, 2011, 02:51:28 posle podne »

Super :) drago mi je kad čujem ovakve "preobražaje"
Sačuvana
Stranice: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 46 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.092 sekundi sa 18 upita.