TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 07:08:17 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 46 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinovanje suplmenata(Pomoc i Saveti)  (Pročitano 141781 puta)
GreenBoy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68


« Odgovor #536 poslato: Februar 18, 2012, 12:19:22 pre podne »

Hvala Roberte.Najverovatnije da cu te poslusati,planirao sam i ranije da uzmem taj whey.A posto planiram i BCAA da uzmem zanima me sto ih tolko ljudi ,,pljuje'' zbog ukusa...kao odvratne itd itd...kakvog su ukusa,posto ih nisam probao do sad?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #535 poslato: Februar 18, 2012, 12:02:05 pre podne »

Ne treba ti gejner. Ako hoćeš  promenu ukusa, i uz to još i dobar ukus, uzmi Scitec Whey Professional. Izaberi ukus po volji, svi su im dobri. :)
Sačuvana
GreenBoy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 68


« Odgovor #534 poslato: Februar 17, 2012, 11:54:53 posle podne »

Ode kanta Elite whey-a....tj. ostala je jos koja merica...malo skroz...kre alkalin naravno pijem i dalje...odlican je stvarno...e sad, sad se razmisljam koji protein dalje.U dilemi sam dal' da uzmem gejner ili whey,znaci uzeo bih nesto od ova dva...sta preporucujete?
http://www.pansport.rs/Proteini/Koncentrati-/-koncentrati-+-izolati-proteina-surutke/BI785-Nitro-gold-protein.html
ili
http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/DY1084-Elite-Mass-Gainer.html

ili recimo ako imate neki predlog za neki drugi gejner ili whey...samo ne Elite Pro Whey jer nekako sam se zasitio tog ukusa i hocu da promenim malo...a planiram i BCAA Xpress da uzmem ali malo kasnije(zbog finansija)... :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #533 poslato: Januar 19, 2012, 06:27:52 posle podne »

1,2 g  po kg  - mislio si na dnevni unos proteina?   koliko ugljenih hidrata i masti ti je preporučeno?

posle treninga 20 - 30g whey-a sa vodom je optimalna količina.

Za kreatin, po mom mišljenju 10-ak grama dnevno je sasvim dovoljno.

Minerali su ti ok, ali bih ubacila i jedan dnevni kompleks vitamina i minerala.
Testenine su ok kao izvor hidrata.

Whey - preporuka:  Scitec 100% whey ili whey professional, Dymatize Elite whey ili još bolje Iso 100
Creatine - Dymatize, Labrada, Scitec 100% pure

Vitamini - Natrol take one, daily vitamin Scitec

ako imaš još neko pitanje javi ;)








 
Sačuvana
stevan89
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #532 poslato: Januar 18, 2012, 09:37:56 posle podne »

89-to sam godiste, 178visina, 77kg. 5godina sam trenirao na svoju ruku (3 puta nedeljno po 3km, treninzi skinuti sa neta). poslednjih godinu dana treniram u klubu 3-5 puta nedeljno. Treninzi su 2.5-3.5km (bilo bi i vise, ali je termin ogranicen na sat vremena). Treninzi su uvek posle 20h
Pre nekoliko dana sam isao kod sportskog lekara oko nekog bola u ledjima i iskoristio sam priliku da ga pitam za suplemente. On mi je preporucio sledece:
1.2gr/kg Whey posle treninga sa 2 Bonzite
20gr 100% kreatina u toku dana
500mg Ca
250mg Mg
2-1.5 sata pre treninga testenine (ili neki drugi vid slozenih secera)

Koji kreatin i Whey mi preporucujete i sta uopste mislite o ovoj "listi" ?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #531 poslato: Januar 16, 2012, 04:36:34 posle podne »

,ishrana mi je dosta dobra , pijem dosta vode i kilogrami su vec samo krenuli da silaze, ali ja bi  to malo da ubrazam  i planiram da uzmem http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Bezstimulansni-sagoreva%C4%8Di/UN194-Fat-Burners.html , dali bi sa njim prepurucnjivo uzimati neki protein i aminokiseline  ( i koje ako jeste ),nebi puno na masi da izgubim  a masti oko stomaka da sidju ako je to moguce :D


Pozdrav Hvala

za aminokiseline se slažem sa gore iznetim, a u vezi fat burners-a, on ne spada u kategoriju jačih sagorevača jer je u suštini l karnitin i hrom u kombinaciji, ali je to po meni sasvim dovoljno, da se nivo šećera u krvi održi stabilnim i da se više energije troši na račun masti.... samo klopa, klopa.... i dobar trening :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #530 poslato: Januar 15, 2012, 08:13:41 posle podne »

Protein,bcaa,glutamin,leucin je nesto sto u dijeti bi bilo pozeljno imati uz dobru ishranu!
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #529 poslato: Januar 14, 2012, 10:33:43 posle podne »

Ako se ima mnogo novca onda su na prvome mestu aminokiseline.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #528 poslato: Januar 14, 2012, 10:15:15 posle podne »

protein i aminokiseline su uvek i vise nego pozeljni,,
Sačuvana
mileus
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #527 poslato: Januar 14, 2012, 10:12:55 posle podne »

,ishrana mi je dosta dobra , pijem dosta vode i kilogrami su vec samo krenuli da silaze, ali ja bi  to malo da ubrazam  i planiram da uzmem http://www.pansport.rs/Sagoreva%C4%8Di-masti/Bezstimulansni-sagoreva%C4%8Di/UN194-Fat-Burners.html , dali bi sa njim prepurucnjivo uzimati neki protein i aminokiseline  ( i koje ako jeste ),nebi puno na masi da izgubim  a masti oko stomaka da sidju ako je to moguce :D


Pozdrav Hvala
Sačuvana
Beli93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 43


« Odgovor #526 poslato: Januar 14, 2012, 09:07:58 posle podne »

vazi,hvala na odgovoru :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #525 poslato: Januar 14, 2012, 08:51:20 posle podne »

Ne postoji "ispravno", samo mnogo teorija korišćenja. :D Šalu na stranu, najčešće se sve vrti oko brojke od 10g bcaa po jednom serviranju. BCAA u kapsulama nisu isplative jer ti treba puno kapsula da bi uneo optimalne doze. Stoga, pamet u glavu za naredni put i kupi prah. ;) Do tada, preostaje ti da iskoristiš te postojeće.
Sačuvana
Beli93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 43


« Odgovor #524 poslato: Januar 14, 2012, 08:22:45 posle podne »

Ista stvar Roberte,ektomorf sam i zaista mi tesko ide nabacivanje mase,a i uz to nemam neki apetit,u svakom slucaju hvala na odgovorima,kada zavrsim sa gainerom verovatno cu preci na whey.I imam jos jedno pitanje u vezi ovih aminokiselina http://www.pansport.rs/Aminokiseline/BCAA/SN140-Nitro-X.html    ,na vasem sajtu pise da se pije 1 do 3 kapsule dnevno,dok na kutiji pise 1 do 3 doze dnevno,pise da je jedna doza 2 kapsule sto bi znacilo da treba piti 4 do 6 kapsula dnevno,sta je ispravno od ovoga?
Sačuvana
Nenad.LJ
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 244


« Odgovor #523 poslato: Januar 14, 2012, 05:51:18 posle podne »

niti da zavidim ektomorfu niti da ne :D
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #522 poslato: Januar 13, 2012, 08:55:50 posle podne »

Samo jedi i ne brini,lako ces skinuti visak,gledaj da pakujes misicnu masu,a ukoliko ne podignes unos kalorija nema ni snage a onda ni mase.I dalje drzi nivo proteina visoko,pa kasnije postepeno smanjujes unos hidrata kada budes radio na misicnoj definiciji.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 46 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 18 upita.