TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:57:21 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 46 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kombinovanje suplmenata(Pomoc i Saveti)  (Pročitano 140634 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #686 poslato: Jul 31, 2012, 10:45:15 pre podne »

Forum pratim aktivno zadnjih par meseci i mogu samo izneti pohvale za sve savete koje se ovde mogu pronaci. Zeleo bih da iskoristim priliku pa da dobijem i koristan savet za moj "slucaj". Imam 34 godine visok 185cm. pre 6 meseci samo prvi put usao u teretanu sa 90kg (naravno ne misica) a sada sam uspeo da se dovedem na 79kg. Treniram 3 puta nedeljno uz tada relativno retriktivan rezim ishrane i koriscenje tw ripped fuela. Trenutno ne koristim sagorevace a u zadnja 3 meseca sam ubacio i whey (nutrabolics hyperwhey) tako da bi prosecna ishrana u toku dana izgledala nesto slicno ovome: dorucak ovas sa dozom whey-a spremljen sa vodom i jogurt, tokom dana na poslu pojedem jabuku, 2 bonzite, 40 gr badema/kikirikija, pa neki obican rucak meso/povrce oko 17h osim danima kada treniram (tada idu 2 merice whey-a odmah nakon treninga i nakon sat vremena regularno jelo). Uglavnom ne jedem hleb i slatko osim 30gr crne cokolade od 70%. znam da ishrana i nije bas nesto kvalitetna ali,... e sad s obzirom da sam kilazu doterao manje vise red bi bio da se malo poradi na dobijanu misica,nista preterano ali ipak da ih bude tu i tamo ako razumete na sta mislim. Planiram da u ovu kombinaciju ubacim i neke tecne amino kiseline npr tw amino fuel pa mi treba savet kako da ih koristim uz sigurno i korekcije postojece ishrane koje ce te mi nadam se predloziti. unapred hvala svima na savetu i odgovoru
Ono sto treba da izmenis je ishrana,tvoj prvi proteinski obrok je u 17h!Ti do tada moras imati bar 2 proteinska obroka i kao treci obrok whey protein.Za pocetak to izmeni i videces razliku u samom treningu a ubrzo i pomak u izgledu.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #685 poslato: Jul 30, 2012, 06:48:59 posle podne »

Forum pratim aktivno zadnjih par meseci i mogu samo izneti pohvale za sve savete koje se ovde mogu pronaci. Zeleo bih da iskoristim priliku pa da dobijem i koristan savet za moj "slucaj". Imam 34 godine visok 185cm. pre 6 meseci samo prvi put usao u teretanu sa 90kg (naravno ne misica) a sada sam uspeo da se dovedem na 79kg. Treniram 3 puta nedeljno uz tada relativno retriktivan rezim ishrane i koriscenje tw ripped fuela. Trenutno ne koristim sagorevace a u zadnja 3 meseca sam ubacio i whey (nutrabolics hyperwhey) tako da bi prosecna ishrana u toku dana izgledala nesto slicno ovome: dorucak ovas sa dozom whey-a spremljen sa vodom i jogurt, tokom dana na poslu pojedem jabuku, 2 bonzite, 40 gr badema/kikirikija, pa neki obican rucak meso/povrce oko 17h osim danima kada treniram (tada idu 2 merice whey-a odmah nakon treninga i nakon sat vremena regularno jelo). Uglavnom ne jedem hleb i slatko osim 30gr crne cokolade od 70%. znam da ishrana i nije bas nesto kvalitetna ali,... e sad s obzirom da sam kilazu doterao manje vise red bi bio da se malo poradi na dobijanu misica,nista preterano ali ipak da ih bude tu i tamo ako razumete na sta mislim. Planiram da u ovu kombinaciju ubacim i neke tecne amino kiseline npr tw amino fuel pa mi treba savet kako da ih koristim uz sigurno i korekcije postojece ishrane koje ce te mi nadam se predloziti. unapred hvala svima na savetu i odgovoru

Pozdrav, ja bih ipak u celu ovu tvoju pricu ubacio bcaa umesto tecnih amina.Ako ih uzimas podebljaj doze veruj mi vise ce ti koristiti i obavezno da se vodi strogo racuna o ishrani koja je jako vazna.Posle nekog vremena pratis formu i gledas kako napredujes.
Sačuvana
kilokilo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 330

« Odgovor #684 poslato: Jul 29, 2012, 09:17:57 posle podne »

Forum pratim aktivno zadnjih par meseci i mogu samo izneti pohvale za sve savete koje se ovde mogu pronaci. Zeleo bih da iskoristim priliku pa da dobijem i koristan savet za moj "slucaj". Imam 34 godine visok 185cm. pre 6 meseci samo prvi put usao u teretanu sa 90kg (naravno ne misica) a sada sam uspeo da se dovedem na 79kg. Treniram 3 puta nedeljno uz tada relativno retriktivan rezim ishrane i koriscenje tw ripped fuela. Trenutno ne koristim sagorevace a u zadnja 3 meseca sam ubacio i whey (nutrabolics hyperwhey) tako da bi prosecna ishrana u toku dana izgledala nesto slicno ovome: dorucak ovas sa dozom whey-a spremljen sa vodom i jogurt, tokom dana na poslu pojedem jabuku, 2 bonzite, 40 gr badema/kikirikija, pa neki obican rucak meso/povrce oko 17h osim danima kada treniram (tada idu 2 merice whey-a odmah nakon treninga i nakon sat vremena regularno jelo). Uglavnom ne jedem hleb i slatko osim 30gr crne cokolade od 70%. znam da ishrana i nije bas nesto kvalitetna ali,... e sad s obzirom da sam kilazu doterao manje vise red bi bio da se malo poradi na dobijanu misica,nista preterano ali ipak da ih bude tu i tamo ako razumete na sta mislim. Planiram da u ovu kombinaciju ubacim i neke tecne amino kiseline npr tw amino fuel pa mi treba savet kako da ih koristim uz sigurno i korekcije postojece ishrane koje ce te mi nadam se predloziti. unapred hvala svima na savetu i odgovoru
Sta ce ti amino?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #683 poslato: Jul 29, 2012, 06:41:20 posle podne »

Kad je reč o tečnim aminokiselinama, ja bih se pre odlučio za Dymatize Liquid Amino 23000, iz razloga što su bez šećera. Onda ih možeš koristiti po 2 kašike pre i tokom treninga. Pored toga, imaju i odlične ukuse.
Sačuvana
boki34
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 1

« Odgovor #682 poslato: Jul 29, 2012, 05:42:10 posle podne »

Forum pratim aktivno zadnjih par meseci i mogu samo izneti pohvale za sve savete koje se ovde mogu pronaci. Zeleo bih da iskoristim priliku pa da dobijem i koristan savet za moj "slucaj". Imam 34 godine visok 185cm. pre 6 meseci samo prvi put usao u teretanu sa 90kg (naravno ne misica) a sada sam uspeo da se dovedem na 79kg. Treniram 3 puta nedeljno uz tada relativno retriktivan rezim ishrane i koriscenje tw ripped fuela. Trenutno ne koristim sagorevace a u zadnja 3 meseca sam ubacio i whey (nutrabolics hyperwhey) tako da bi prosecna ishrana u toku dana izgledala nesto slicno ovome: dorucak ovas sa dozom whey-a spremljen sa vodom i jogurt, tokom dana na poslu pojedem jabuku, 2 bonzite, 40 gr badema/kikirikija, pa neki obican rucak meso/povrce oko 17h osim danima kada treniram (tada idu 2 merice whey-a odmah nakon treninga i nakon sat vremena regularno jelo). Uglavnom ne jedem hleb i slatko osim 30gr crne cokolade od 70%. znam da ishrana i nije bas nesto kvalitetna ali,... e sad s obzirom da sam kilazu doterao manje vise red bi bio da se malo poradi na dobijanu misica,nista preterano ali ipak da ih bude tu i tamo ako razumete na sta mislim. Planiram da u ovu kombinaciju ubacim i neke tecne amino kiseline npr tw amino fuel pa mi treba savet kako da ih koristim uz sigurno i korekcije postojece ishrane koje ce te mi nadam se predloziti. unapred hvala svima na savetu i odgovoru
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #681 poslato: Jul 13, 2012, 10:32:12 pre podne »

Naravno da je sastav svima isti jer je to čist BCAA. :) Razlika je u tome što su DYM BCAA ajipure, a to je oznaka vrhunskog kvaliteta.

Evo detaljnije o Ajipure - http://www.ajiaminoscience.com/products/branded_products/ajipure/for-manufacturers/ajipurepurityquality.aspx
Sačuvana
urke94sbc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #680 poslato: Jul 13, 2012, 10:00:09 pre podne »

Najverovatnije da cu uzeti BCAA blast posto mi se najvise isplati. A ono sto me buni je kako to da BCAA 5050 od Dymatiza moze biti toliko skup a evo sad sam uporedio BCAA 5050 i Scitec BCAA Xpress i potpuno su indeticni po sastavu, u cemu je fora?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #679 poslato: Jul 12, 2012, 08:35:03 posle podne »

Ja bih uzeo Dymatize BCAA. No, pošto je malo skuplji, i to sa razlogom, možda ti je prihvatljivije da se odlučiš možda za Scitec BCAA Xpress ili za najekonomičnije pakovanje SNI BCAA Blast od 1kg.
Sačuvana
urke94sbc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #678 poslato: Jul 12, 2012, 07:08:46 posle podne »

Hvala na odgovoru. Kardio sam radio jedno vreme posle zime, tacnije mart, april i maj i pola juna posto sam imao nezeljene masnoce koje su se nagomilale preko zime. :S E sad, Roberte, mozes li da mi preporucis koje aminokiseline da uzmem, posto sam razmisljao da uzmem neki Glutamin, ili mozda nesto drugo?
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #677 poslato: Jul 12, 2012, 04:36:39 posle podne »

E da zaboravio sam da kazem da mi je cilj da dobijem jos malo na masi, posto sam omrsao par kila u poslednje vreme zbog kardia. Visok sam 191 i trenutna kilaza mi je 89kg.
Pozdrav

Jednostavno moras da umanjis kardio treninge i pojacas ishranu ako zelis da dobijes na masi...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #676 poslato: Jul 12, 2012, 03:56:03 posle podne »

U suštini, imaš dva najbitnija suplementa, tako da je sada sve u rukama dobre ishrane. Možeš ti dodati tome i neke aminokiseline ili NO reaktor, ali to sve neće bitnije uticati na promenu napretka u odnosu na postojeću kombinaciju suplemenata.

Kardio i masa ne idu baš zajedno. Ako ne možeš da odoliš kardio aktivnostima, a želiš masu, onda ne može "ishrana nije preterano kvalitetna", već mora biti maksimalno kvalitetna.
Sačuvana
urke94sbc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #675 poslato: Jul 12, 2012, 02:32:54 posle podne »

E da zaboravio sam da kazem da mi je cilj da dobijem jos malo na masi, posto sam omrsao par kila u poslednje vreme zbog kardia. Visok sam 191 i trenutna kilaza mi je 89kg.
Pozdrav
Sačuvana
urke94sbc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5


« Odgovor #674 poslato: Jul 12, 2012, 02:30:19 posle podne »

Pozdrav ljudi.
Evo ovako, od suplementacije koristim Elite whey protein, Universal creatine i dekstrozu. Planiram da uzmem jos neki suplement a da mi vi preporucite koji. Imam dobru ishranu, nije preterano kvalitetna, ali je dobra. :) Inace 94 sam godiste i treniram u teretani aktivno vec 2 godine. Pozdrav
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #673 poslato: Jun 01, 2012, 09:53:18 posle podne »

Molim vas da se vratite temi. Hvala!
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #672 poslato: Jun 01, 2012, 09:13:13 posle podne »

A sta ako ta devojka nije bila debela,nego je bila vrhunskog izgleda,lepa,a pored toga se volu :D i ona se posle nekog vremena ugojila,sta onda?! Gledajuci sa strane ne moze se znati sta je stvarno u pitanju,osim kad je nesto toliko ocigledno...
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 46 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.081 sekundi sa 18 upita.