TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:38:25 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: lični trener  (Pročitano 45716 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Na mreži Na mreži

Poruke: 12773


Never give up!

« Odgovor #89 poslato: Decembar 27, 2008, 01:00:04 posle podne »

Bice bolje jednog dana!
To je moj pradeda govorio mome dedi, moj je deda to pricao mom ocu a on meni.I ja cu tvom svom sinu pa tako dalje...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #88 poslato: Decembar 27, 2008, 12:53:51 posle podne »

komentar na ovaj deo meni upucen:

Dhea, jako tuzno...  ja te potpuno razumem... i mogu da nadjem jos 1000 takvih ljudimeni je zao zbog svega toga sto se desava u ovoj zemlji, ali opet... MORA da postoji bolja sansa na nekom drugom mestu...  kako god da okrenes.... mozda nije toliko vidljivo ali opet...
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #87 poslato: Decembar 27, 2008, 12:31:57 posle podne »

@ Огњен - не знам како је код вас у НС-у, али овде у БГ-у је потпуно друга прича... Од свих (квази) тренера који се промовишу преко ТВ-а, ниједан, али ниједан није заслужио ни секунд пажње! И тврдим да добром тренеру није потрбно рекламирање и позирање у медијима, већ се све своди на "вербални" маркетинг! Потврђено више пута и то из различитих професија!

@ Моника - "kreni, radi, uci, probijaj se, veruj u sebe..."   Примери двеју другарица које побијају ову теорију!

Прва - завржила школу на време, колико ми се чини треба ускоро да добије неку мастер лиценцу, позавршавала неке силне курсеве и где је завршила?! У 2-3 теретане за неки минималац, уз обавезно дрндање од стране послодаваца...

Друга - завршила за фитнес инструктора и менаджера у спорту на време и тек после 5-6 година се запослила као инструкторка на power plate-у и то за 250е месечно! Ок, 250 није лоша свота новца, али имајући у виду да она има 28 година, шта може са 250е месечно!?

@ Маркони - па сунце му пољубим, кад си од мене чуо неку глупост...  ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #86 poslato: Decembar 27, 2008, 12:12:22 posle podne »

Nazalost je tako Monika, Srbija je ekstremno nekonkurentna u mnogim segmentima, i onda ljudi misle da se ne moze zaraditi, a ustvari se plase rada...
Problem je sto ljudi, t.j. laici ne mogu da prosude da neko nezna kada tek oni nisu nimalo upuceni... S'toga je tesko odmah naci pravog trenera, zaista treba imati srece..  mislim da je to svugde, manje-vise, problem...
Tako da to onda prelazi u problem morala tih virtuelnih trenera... ali tu se ne moze nista...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #85 poslato: Decembar 27, 2008, 11:31:39 pre podne »

kako je u inostranstvu po pitanju edukacije personalnih odnoso licnih fitnes trenera?
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #84 poslato: Decembar 27, 2008, 11:30:17 pre podne »

ja sem Mladena jos nisam video licnog trenera da zna nesto , odnosno da ne radi gluposti  , tipa cucanj sa EZ sipkom , pa onda razna mlataranja bucicama ceo trening , pa cucanj na smith masini ,  pa biceps pregib u power racku ili upright rows , da ne pricam o ishrani sto nemaju pojma i sta sve lupetaju , mada i klijenti nisu bolji  , gledam kod mene u teretani , dodje placa trenera , rade neko mlataranje i izmadju serija  melju 10 min
najlepse je raditi sa strancima :D :D

Markoni aka Hate :D :D :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #83 poslato: Decembar 27, 2008, 11:24:15 pre podne »

Najveci problem je lenjost sto se tice marketniga... Koliko vidim svi vi kukate, i to sa pravom, sve to stoji, ali ko god ima znanja a nema posla i sl. on se uopste nije potrudio oko marketinga...
Najosnovniji, u najmanju ruku treba da bude web-sajt koji danas svako moze bez problema da ima (preporucujem na Srpskom i Engleskom), ima milion blogova (recimo wordpress) na kojima svako, ko se i ne razume toliko, moze da pise, a hosting kosta par dolara mesecno, tako da to nije nikakva stavka...
Pomenuli ste i tu "drugu" opciju (pojavljivanje u stampi, TV-u i td...), to i jeste realnost kod nas, jer ti, nazovimo ih "strucnjaci" koji u stvarI kradu pare u Srbiji jer su nestrucni... ali ne treba to da bude predrsuda da ako je neko aktivan u medijima da on prodaje maglu, t.j. ako imate znanje svakao treba da se eksponirate u medijima, ali fora je sto onda niko nece moci da vam postavi pitanje u teretani ili na TV-u, na koje necete znati da odgovorite, kao sto je npr. Mladen ili Hans, zaboravio sam, postavio tom treneru u teretani  a on nije pojma imao o cemu pricate :D...
Fora i jeste u tome da ako imate znanje i smatrate da mozete biti dobar trener, pojavljivanja u medijima nikada dosta, i rada na marketingu, to je osnova svugde...
Ako i laici mogu da uspeju zahvaljujuci dobrom marketingu onda za one koji poseduju znanje i nisu lenji u tom vidu je uspeh zagarantovan, samim tim i je priliv novca ogroman... Mnogi misle da je u to u Srbiji nemoguce, ali posto je nase "trziste" totalno nekonkurentno, moze ogroman novac da se zaradi, tako da ako neko ima namere, neka razmisli malo u ovom pravcu...
U pocetku treba samo imati strpljenja posto je i budzet mali kada se pocinje pa se ne moze puno uloziti u marketing, ali za one osnone stvari, kao sto i rekao, treba samo volju imati i ne biti lenj sto se tice web sajta, za pocetak odlazaka na neki npr. sklj radio (jer neverovatno je koliko ljudi cuje za vas makar se i pojavili na nekom nebitnom radiu ili nekoj nebitnoj TV stanici...)

bravo Ogi...

u sustini, i ja mrzim ljude koji samo kukaju a nista ne preduzimaju, a takvih je nazalost, jako puno... mislim, zivimo u takvom okruzenju da je to sasvim normalno biti u teskoj situaciji ali od kukanja nema nista, surovo ali realno... kreni, radi, uci, probijaj se, veruj u sebe...
niko to nece uraditi osim tebe...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #82 poslato: Decembar 27, 2008, 11:20:58 pre podne »

vec smo pricali o ovome....   u Novom Sadu konkretno Visa skola za sportske trenere TIMS i  Fakultet sporta i fizickog vaspitanja.

Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #81 poslato: Decembar 27, 2008, 05:12:57 pre podne »

Najveci problem je lenjost sto se tice marketniga... Koliko vidim svi vi kukate, i to sa pravom, sve to stoji, ali ko god ima znanja a nema posla i sl. on se uopste nije potrudio oko marketinga...
Najosnovniji, u najmanju ruku treba da bude web-sajt koji danas svako moze bez problema da ima (preporucujem na Srpskom i Engleskom), ima milion blogova (recimo wordpress) na kojima svako, ko se i ne razume toliko, moze da pise, a hosting kosta par dolara mesecno, tako da to nije nikakva stavka...
Pomenuli ste i tu "drugu" opciju (pojavljivanje u stampi, TV-u i td...), to i jeste realnost kod nas, jer ti, nazovimo ih "strucnjaci" koji u stvarI kradu pare u Srbiji jer su nestrucni... ali ne treba to da bude predrsuda da ako je neko aktivan u medijima da on prodaje maglu, t.j. ako imate znanje svakao treba da se eksponirate u medijima, ali fora je sto onda niko nece moci da vam postavi pitanje u teretani ili na TV-u, na koje necete znati da odgovorite, kao sto je npr. Mladen ili Hans, zaboravio sam, postavio tom treneru u teretani  a on nije pojma imao o cemu pricate :D...
Fora i jeste u tome da ako imate znanje i smatrate da mozete biti dobar trener, pojavljivanja u medijima nikada dosta, i rada na marketingu, to je osnova svugde...
Ako i laici mogu da uspeju zahvaljujuci dobrom marketingu onda za one koji poseduju znanje i nisu lenji u tom vidu je uspeh zagarantovan, samim tim i je priliv novca ogroman... Mnogi misle da je u to u Srbiji nemoguce, ali posto je nase "trziste" totalno nekonkurentno, moze ogroman novac da se zaradi, tako da ako neko ima namere, neka razmisli malo u ovom pravcu...
U pocetku treba samo imati strpljenja posto je i budzet mali kada se pocinje pa se ne moze puno uloziti u marketing, ali za one osnone stvari, kao sto i rekao, treba samo volju imati i ne biti lenj sto se tice web sajta, za pocetak odlazaka na neki npr. sklj radio (jer neverovatno je koliko ljudi cuje za vas makar se i pojavili na nekom nebitnom radiu ili nekoj nebitnoj TV stanici...)
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #80 poslato: Decembar 27, 2008, 03:25:18 pre podne »

Пази ово није бес, већ огорчење на бла бла бла... да не смарам... ем није за форум, ем је касно...  ;)   

Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #79 poslato: Decembar 27, 2008, 03:06:52 pre podne »

@ quaresma - ма то није ништа... умем ја и боље! Уосталом, зар сам нешто погрешно рекао!?  ;)  Сва срећа па сам ја из прве приче, она "везара".  ;D

jel... a ja da sisam kad zavrsim... prepoznao sam se u tvojoj prici..tj u tvom besu...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #78 poslato: Decembar 27, 2008, 02:57:43 pre podne »

@ quaresma - ма то није ништа... умем ја и боље! Уосталом, зар сам нешто погрешно рекао!?  ;)  Сва срећа па сам ја из прве приче, она "везара".  ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #77 poslato: Decembar 27, 2008, 12:54:33 pre podne »

Druga opcija definitivno ;D
Ali koliko vidim to ce ici veoma tesko >:( >:( >:(
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #76 poslato: Decembar 27, 2008, 12:52:12 pre podne »

Пошто живимо у Србији, имаш две могућности!

Прва, да завршиш неки факс и тако стекнеш звање тренера за одређени спорт или рекреацију и, ако немаш неку везу која би те убацила у добар круг клијената, узмеш лепо диплому и од теретане до теретане тј. од клуба до клуба!

Друга, лепо се прогласиш "промотером здравог живота" или персоналним тренером (никако "личним"), ушлихташ се људима на позицији тј. продаш се за добре паре и онда дереш познате личности, појављујеш се у медијима, нарочито жутој штампи, итд итд... 





koliko gneva u jednom postu...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #75 poslato: Decembar 27, 2008, 12:46:37 pre podne »

Пошто живимо у Србији, имаш две могућности!

Прва, да завршиш неки факс и тако стекнеш звање тренера за одређени спорт или рекреацију и, ако немаш неку везу која би те убацила у добар круг клијената, узмеш лепо диплому и од теретане до теретане тј. од клуба до клуба!

Друга, лепо се прогласиш "промотером здравог живота" или персоналним тренером (никако "личним"), ушлихташ се људима на позицији тј. продаш се за добре паре и онда дереш познате личности, појављујеш се у медијима, нарочито жутој штампи, итд итд... 



Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 18 upita.