TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:06:15 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 8 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: lični trener  (Pročitano 45715 puta)
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #104 poslato: Decembar 28, 2008, 12:16:26 pre podne »

Dhea pa sta je onda problem :), ako tako mislis ...

Onda samo treba imati znanje i stvar resena??? Sami ce ljudi doci? (za koje smo prethodno ustanovili da ne mogu da znaju ko je dobar a ko nije)

... Evo Markoni ti to moze reci iz prve ruke, koliko znaci marketing... marketing je 80% uspeha, iako to ne bi trebalo da bude tako, vec bi ono sto imamo u glavi trebalo da obuhvata taj velik procenat, ali tako je kako je, 21 vek...
« Poslednja izmena: Decembar 28, 2008, 12:22:41 pre podne od strane Ognjen Stojanović » Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #103 poslato: Decembar 27, 2008, 09:28:00 posle podne »

Оги, није проблем, АЛИ мораш да се побијеш у кафани, излупаш неког рмпајлију на улици и то за што краће време! Данас чујем причу кошаркаша којег је будала исекла на кружном току и хтео да му објасни ко има предност... лепо му је објаснио тако што је изашао из аута и одмах попио леви кроше, пао на замљу, а онда... боље да не причам има малолетника...  ;D
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #102 poslato: Decembar 27, 2008, 08:55:38 posle podne »

vec smo pricali o ovome....   u Novom Sadu konkretno Visa skola za sportske trenere TIMS i  Fakultet sporta i fizickog vaspitanja.



TIMS vec 4-5 godina nije visa skola, vec fakultet za sport, tamo ja studiram, program je isti kao i na difu...
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Mackolina
Gost
« Odgovor #101 poslato: Decembar 27, 2008, 08:35:33 posle podne »

Mackolina-ovo je strasno!! ???Ne mogu da verujem!!Menjajte trenera ili teretanu!! ;)

ni ja nisam verovala...ipak sta znam,teretana je na dobrom glasu,ali treneri (ili ovaj makar) katastrofa....
teretana je super....sad me gnjavi drugarica da idem sa njom na aerobik,pa mozda mesec dana umesto teretane budem isla sa njom,posto nece sama... al dobro,sve je to super... :) bitno da se vezba...
Sačuvana
bosko97
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 166


« Odgovor #100 poslato: Decembar 27, 2008, 08:32:09 posle podne »

Mackolina-ovo je strasno!! ???Ne mogu da verujem!!Menjajte trenera ili teretanu!! ;)
Sačuvana
Mackolina
Gost
« Odgovor #99 poslato: Decembar 27, 2008, 08:29:23 posle podne »

ne znam kako je u drugim teretanama,al u ovoj mojoj je u mom primeru bilo ovako:
drugarica i ja dolazimo u teretanu,prijavimo se,platimo mesecnu karticu,presvucemo se,ulazimo u salu,na vratima sale saceka nas neki lik i pita "doba dan..vi ste nove u teretani...bla bla" ...onda nam je objasnio kako radi traka i bicikl ( ??? ko da su to jedine sprave u teretani) i na kraju smo radile neke trbusnjake...pitao nas je koliko imamo godina (drugarica 16,ja 14) i onda nam rekao da ne treba da radimo anaerobni trening jer je to za muskarce,vec kao samo kardio...

posto ja nisam imala pojma kakvi su treneri po teretanama,meni se ovaj na prvi pogled ucinio ok,posle skapiram da nema blage veze...i uglavnom sve devojke/zene stavi na kardio...kao "tegovi nisu za zene" i tako tu spiku fura...
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #98 poslato: Decembar 27, 2008, 07:41:24 posle podne »

Маркони, то му дође нешто попут "клуба уличних бораца"!  ;D 
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #97 poslato: Decembar 27, 2008, 07:28:34 posle podne »

Koliko je taj debilan kada ga niko u SAD ne moze dovesti u red... Sto se tice linije..nego trazi pomoc preko neta haha
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #96 poslato: Decembar 27, 2008, 04:53:28 posle podne »

koj sport ?
Sačuvana
DHEA
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1303


"Менаџер физичких послова"

« Odgovor #95 poslato: Decembar 27, 2008, 04:52:11 posle podne »

Маркони, већ 10 месеци радим као кондициони тренер (тј. асистент, јер улазим у неку нову причу) у приватном клубу... али о томе неком другом приликом...
Sačuvana
Never underestimate your power to change and improve yourself.

Somethnig is better then nothing. More is defenitly better then something. So, stop talk and do more work!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #94 poslato: Decembar 27, 2008, 01:27:09 posle podne »

uf koliko je lakse i lepse raditi ono sto te zanima :)
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #93 poslato: Decembar 27, 2008, 01:18:10 posle podne »

preporucujem svima koji hoce da rade ko licni treneri da prouce kako su ovi od poznatijih u USA radili , na koju foru i odmah ce im biti lakse u njihovom radu , odnosno promociji   
meni je ovo kao hobi , ja nemam nameru da se nesto bavim , ali mene sve zanima pa sam malo prucavao kako sta ide i ko je kako krenuo i sta je radio
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #92 poslato: Decembar 27, 2008, 01:09:23 posle podne »

extra Markoni :)
Sačuvana
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #91 poslato: Decembar 27, 2008, 01:06:55 posle podne »


@ Огњен - не знам како је код вас у НС-у, али овде у БГ-у је потпуно друга прича... Од свих (квази) тренера који се промовишу преко ТВ-а, ниједан, али ниједан није заслужио ни секунд пажње! И тврдим да добром тренеру није потрбно рекламирање и позирање у медијима, већ се све своди на "вербални" маркетинг! Потврђено више пута и то из различитих професија!

@ Моника - "kreni, radi, uci, probijaj se, veruj u sebe..."   Примери двеју другарица које побијају ову теорију!

Прва - завржила школу на време, колико ми се чини треба ускоро да добије неку мастер лиценцу, позавршавала неке силне курсеве и где је завршила?! У 2-3 теретане за неки минималац, уз обавезно дрндање од стране послодаваца...

Друга - завршила за фитнес инструктора и менаджера у спорту на време и тек после 5-6 година се запослила као инструкторка на power plate-у и то за 250е месечно! Ок, 250 није лоша свота новца, али имајући у виду да она има 28 година, шта може са 250е месечно!?

@ Маркони - па сунце му пољубим, кад си од мене чуо неку глупост...  ;D

dosta znaci marketing , npr ja sam skoro poceo , nisam hteo da se drkam oko toga , ali postovao po stranim forumima duze vreme , i onda pita me lik iz USA , imucan , i kaze godina pokusavam da dovedem liniju u red placao trenere , drkao se sa raznim ishranama i treninzima ... i kao ajde markoni da mi ti kazes sta da radim dacu ti toliko i toliko para mesecno , ja ono aj OK ,nisam gadljiv na pare ,i fino covek dodje sa 96kg i 15% BF na  101kg i 12% BF  na masi , i tako imam jos jednog doktora iz Nemacke ali on sada zabusava zbog posla i fino ide  preporuka i meni dosta da imam jos dvoje i milina , plus jos mi salju knjige , i postanu ortaci  

drugi nacin ti je da visis po medijima i da pricas ono sto narod hoce da cuje , sto misle da je istina a u stvari je glupost i onda prodajes sebe na taj nacin
 


DHEA pa jos ne radis ko licni trener :D

Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #90 poslato: Decembar 27, 2008, 01:05:46 posle podne »

evo opet sam se setila Sarceva i njegove price kako je sa 100 dolara otisao u Ameriku... ma samo jedan od primera... da ne nabrajam dalje...

nikad nece biti savrseno... uvek moze biti bolje i to je tako...  tesko je, uzasno je tesko u ovoj zemlji probiti se za bilo sta, ja to sve shvatam...

ali ako ti odustanes od samog sebe odustace i drugi od tebe.

Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 8 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 19 upita.