TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394573 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 03:49:58 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Povećanje koštane mase  (Pročitano 10451 puta)
Mink
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #8 poslato: Mart 04, 2011, 06:07:44 posle podne »

Eh,da zaboravih da pitam još i to koji je najbolji i najefikasniji način za apsorpciju kalcijuma u organizmu,pošto sam čuo da kalcijum dosta utiče na koštanu masu ?

Da li da ga uzimam u tabletama,u hrani ili kako već,a da pritom ubacim u sebe veće količine kalcijuma ?
Sačuvana
Mink
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #7 poslato: Mart 04, 2011, 06:05:46 posle podne »

BBBbbb , Nisam ni mislio da je bukvalno mogu uvećati,ali eto ako je ikako moguće da je malo podebljam pokušaću sa sklekovima i ostalim vežbama snage pa ćemo videti hoće li biti neke koristi.

@BojanLeet

Ne bih želeo da imam veliku glavu,ali nekako mi se čini da mi je trenutno glava poprilično sitna u odnosu na telo,pa delujem pomalo smešno pogotovo kad obučem sako,kaput ili neku odeću koja me dodatno proširi u ramenima.
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #6 poslato: Mart 04, 2011, 05:47:45 posle podne »

Auu pa zasto bi hteo da imas veliku glavu?
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #5 poslato: Mart 04, 2011, 04:39:46 posle podne »

Hvala vam obojici na odgovorima.  :)

Dobro za sake mi i nije toliki problem,pošto su mi prsti prirodno malo duži pa verovatno zbog toga imam utisak da su mi sake male.

Što se tiče glave,znači moguće je malo uvećati pomoću vežbi za vrat i trapez ? Gde mogu da pronadjem te vežbe ?
Ma ne mozes ti bukvalno uvecati glavu, ali pogledaj recimo strongman-e, imaju poprilicno krupne glave. Forsiraj vezbe snage mozda da neke vizuelne rezultate. Ali nemoj se opterecivati time, to je jedino resenje.
Sačuvana
Mink
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #4 poslato: Mart 04, 2011, 04:26:08 posle podne »

Hvala vam obojici na odgovorima.  :)

Dobro za sake mi i nije toliki problem,pošto su mi prsti prirodno malo duži pa verovatno zbog toga imam utisak da su mi sake male.

Što se tiče glave,znači moguće je malo uvećati pomoću vežbi za vrat i trapez ? Gde mogu da pronadjem te vežbe ?
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #3 poslato: Mart 04, 2011, 01:32:57 posle podne »

nije moguce..jedino da se na daj boze razbolis pa da dobijes akromegaliju...
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #2 poslato: Mart 04, 2011, 01:10:01 posle podne »

Pa rekao se GH, al to bas i nije preparat i ko zana kako ces se razvijati po tom pitanju. Vece su sanse da se naglasi disproporcija koliko sam ja informisan. Sake, kakve su takve su, sto se time opterecujes, a glavu malo zadebljaj - nabaci mase, trapez - vrat, pa ce i glava da se "uveca".
Koliko ja znam druge nema.
Sačuvana
Mink
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #1 poslato: Mart 04, 2011, 12:58:11 posle podne »

Da li je i pomoću čega moguće povećati koštanu masu ? Imam relativno male šake i malu glavu,a imam 21. godinu.Pritom,visina mi je sasvim u redu (oko 186,7) hranim se zdravo i nemam nekih zdravstvenih problema.Šake i glava mi deluju pomalo neproporcionalno u skladu s ostatkom tela,pa bih voleo da znam da li postoje šanse da ih pomoću ishrane,vitamina ili nekih preparata (GH,vitamini ...) ... vežbi ili čega god – povećam ?

Unapred hvala!
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.04 sekundi sa 18 upita.