TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 07:53:02 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Molim za savet...  (Pročitano 7789 puta)
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #25 poslato: Mart 05, 2011, 03:11:08 posle podne »

pa javi kako te je uradilo
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
hammerhead
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #24 poslato: Mart 05, 2011, 02:55:37 posle podne »

Konkretno nisam bas zadovoljan bicepsom,ima mase i velicine ali nema bas neki oblik ako znate na sta mislim...

ako si vec zapeo sa bicepsom, i stagniras, probaj da ga udaris sa treningom koji ce se bazirati samo na negativnim ponavljanjima. znaci 10-15% preko tvog maksimuma, pomozi se drugom rukom, ili neka ti prijatelj pomogne da podignes teret i onda spustaj najsporije moguce u prvobitni polozaj vezbe uz koncentraciju da ne gubis formu. garantujem ti da ce ti misic explodirati nakon takvog treninga, ali moras da budes uporan naravno kao i u svemu. posle dva tri meseca trebalo bi da vidis i neke promene na samom misicu u smislu napumpanosti i volumena...


OK hvala od veceras prelazim na taj rezim...
Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #23 poslato: Mart 05, 2011, 01:44:52 posle podne »

Konkretno nisam bas zadovoljan bicepsom,ima mase i velicine ali nema bas neki oblik ako znate na sta mislim...

ako si vec zapeo sa bicepsom, i stagniras, probaj da ga udaris sa treningom koji ce se bazirati samo na negativnim ponavljanjima. znaci 10-15% preko tvog maksimuma, pomozi se drugom rukom, ili neka ti prijatelj pomogne da podignes teret i onda spustaj najsporije moguce u prvobitni polozaj vezbe uz koncentraciju da ne gubis formu. garantujem ti da ce ti misic explodirati nakon takvog treninga, ali moras da budes uporan naravno kao i u svemu. posle dva tri meseca trebalo bi da vidis i neke promene na samom misicu u smislu napumpanosti i volumena...
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
hammerhead
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #22 poslato: Mart 05, 2011, 12:18:07 posle podne »

Konkretno nisam bas zadovoljan bicepsom,ima mase i velicine ali nema bas neki oblik ako znate na sta mislim...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #21 poslato: Mart 05, 2011, 11:56:34 pre podne »

Zavisi sta zelis da ti poraste,salim se. ;)  Misic raste,tj. gradi ga protein,za volumen misica ima stvarcica,ali...zavisi sta ti zelis itd.Kreatin i BCAA su ti bitni za oporavak i izgradnju misica,kao i Glutamin... :)
Sačuvana
Ćime
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #20 poslato: Mart 05, 2011, 11:51:39 pre podne »

Ja se nerazumem bas toliko u suplemente, ali koristim whey i DMY kreatin i za sad sam skroz zadovoljan.
.
« Poslednja izmena: Mart 06, 2011, 12:29:50 pre podne od strane Ćime » Sačuvana
hammerhead
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #19 poslato: Mart 05, 2011, 11:38:30 pre podne »

ok poslusacu vase savete,sta mi predlazete od suplemenata (pored whey-a) za malo brzi napredak u smislu rasta ?
Sačuvana
Ćime
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #18 poslato: Mart 05, 2011, 10:51:51 pre podne »

Pa koliko vremena radis po tom programu? Promeni malo, radi jedan dan jedna grupa misica sa dobrim tezinama i brojem ponavljanja za 45-50 min. ima da odradis jako dobro. Plus posle toga jedan dan stomak, jedan dan kardio i 1,5 sat ima da ti bude puno. Ako ni tako nebude bilo efekta radi vezbe u krug bez pauze i kad zavrsis jedan krug napravi pauzu 1-2 min.
Sačuvana
hammerhead
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #17 poslato: Mart 05, 2011, 10:23:21 pre podne »

Ako radis 4 vezbe za grudi u pet serija, to je ukupno 20 serija po minut za svaku i po minut izmedju vezbi to je 24 min,plus biceps jos toliko,48 min,zagrevanje 12 min,to je 60 min ukupno i vijacu 15 min,to je sat i 15 min,fali ti samo 105 min!

@hammer

mene je mrzelo da racunam, ali to je to...znaci da 105 minuta problejacis po teretani najstrasnije.
 
Radim ja malo vise vezbi sa svaku grupu misica od tih cetiri koliko je neko naveo...
Priznajem,problejim ja malo ali to je kad se sve skupi mozda 15 min.Tako da efektivnog rada bude malo vise od dva sata.
« Poslednja izmena: Mart 05, 2011, 10:27:40 pre podne od strane hammerhead » Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #16 poslato: Mart 05, 2011, 10:18:06 pre podne »

Ako radis 4 vezbe za grudi u pet serija, to je ukupno 20 serija po minut za svaku i po minut izmedju vezbi to je 24 min,plus biceps jos toliko,48 min,zagrevanje 12 min,to je 60 min ukupno i vijacu 15 min,to je sat i 15 min,fali ti samo 105 min!

@hammer

mene je mrzelo da racunam, ali to je to...znaci da 105 minuta problejacis po teretani najstrasnije.
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
hammerhead
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #15 poslato: Mart 05, 2011, 10:12:39 pre podne »

Pauza izmedju serija oko 1 min... I ja sam sebi misterija kao i drugarima u teretani (svi mise da uzimam ko zna sta)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #14 poslato: Mart 05, 2011, 10:11:24 pre podne »

Ako radis 4 vezbe za grudi u pet serija, to je ukupno 20 serija po minut za svaku i po minut izmedju vezbi to je 24 min,plus biceps jos toliko,48 min,zagrevanje 12 min,to je 60 min ukupno i vijacu 15 min,to je sat i 15 min,fali ti samo 105 min!
Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #13 poslato: Mart 05, 2011, 10:10:02 pre podne »

Ne ne naravno da ne radim svaki trening celo telo... Podelio sam na 1 dan - grudi biceps , 2 dan - ledja triceps , 3 dan - ramena noge , 4 dan odmor pa sve jovo na novo :-)

tebra, za mene si misterija:) pa kolike pauze pravis izmedju serija?!?!
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #12 poslato: Mart 05, 2011, 10:06:33 pre podne »

Da ti trening traje tri sata,nema drugo logicno objasnjenje nego da izmedju serija pravis ogromnu pauzu ili ne radis tako kako si rekao ili neki 2 sata provedes u prici sa ljudima u teretani...
Sačuvana
hammerhead
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #11 poslato: Mart 05, 2011, 10:06:06 pre podne »

Ne ne naravno da ne radim svaki trening celo telo... Podelio sam na 1 dan - grudi biceps , 2 dan - ledja triceps , 3 dan - ramena noge , 4 dan odmor pa sve jovo na novo :-)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.071 sekundi sa 17 upita.