TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:33:59 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Molim za savet...  (Pročitano 7788 puta)
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #10 poslato: Mart 05, 2011, 10:00:29 pre podne »

3 sata? 45 min - 90 min je optimum za trening, ne znam ni da li profesionalci tako treniraju u komadu celo telo i na taj nacin...nije ni cudo sto nemas napredak, ali ovde ce ti svi isto reci tako da probaj da popricas sa nekim u teretani oko prilagodjavanja nacina treniranja onome sta zelis da postignes.

Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #9 poslato: Mart 05, 2011, 09:39:14 pre podne »

Ako radis celo telo 5serija je jako puno
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
hammerhead
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #8 poslato: Mart 05, 2011, 09:30:30 pre podne »

Svaku vezbu koju radim,radim je po pet serija od 10 do 12 ponavljanja.I tako za sve grupe misica,tako da dok ja to sve odradim proleti mi tih tri sata ko nista.Najveca fora je sto posle vezbi sa tegovima imam utisak kao da nisam nista radio i da bih mogao sve ispocetka,jedino osetim umor posle vijace.
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #7 poslato: Mart 05, 2011, 12:32:07 pre podne »

3h LOL.
Brate, 1,5h max. Nzm kako treniraš, ali jel ideš ti na maxeve nekad i do otkaza? Ako uradiš dve ozbiljne vežbe za grupu po 3-5 serija piramidalno do otkaza, i još dodaš dve izolacione nema šta da se tu mnogo filosofira... krepao si i ideš kući.
Sačuvana
Ćime
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #6 poslato: Mart 04, 2011, 10:53:01 posle podne »

Neces sa tim nista postici, samo ces se upropastiti. Nek ti kaze neko od iskusnijih, ali neverujem da ce ti nesto drugo reci.
Sačuvana
hammerhead
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #5 poslato: Mart 04, 2011, 10:47:43 posle podne »

Kako da smanjim kad i posle tih tri sata imam utisak da bih mogao jos toliko... stvarno ne znam koji mi je :-) valjda prevelika zelja za napretkom :-)
Sačuvana
Ćime
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 29

« Odgovor #4 poslato: Mart 04, 2011, 10:37:53 posle podne »

pa nije ni cudo sto nenapredujes kad ti trening traje 3 sata sa tegovima :) Smanji to bar duplo.
Sačuvana
hammerhead
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #3 poslato: Mart 04, 2011, 10:18:36 posle podne »

E ovako posto radim dosta ,,jake,, treninge u teretani od po min 3 sata (tegovi + 15 min vijaca) ali nekako slabo napredujem tj ima rezultata ali nisam bas nesto zadovoljan u odnosu koliko se trudim i radim (genetika valjda).Biceps mi je malo problematican jer sporije dobija na obliku i velicini...
Moram da napomenem i to da sam do pre godinu dana imao veliki visak kilograma tj.120 kg na 186 visine.Trenutno stanje je 95 kg.
Trenutno sam pri samom kraju sa Scitec-ovim taurinom i proteinom 100% pa bih posle pauze i ,,ciscenja,, presao na gorepomenutu kombinaciju uz isti taj protein.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Mart 04, 2011, 07:11:25 posle podne »

Pozdrav i tebi. :)

Mogu se koristiti zajedno ali imaš i boljih kombinacija. Zavisi da li imaš whey protein, koji je osnova.

No, ako hoćeš dobre amino u tabletama, imaš Univerzalove Amino 1900 i Dymatize Super Amino.

Inače, Hemo NO je sasvim ok proizvod.

Ali, reci ti nama koji ti je cilj i da li već imaš nešto od suplementacije? :)
Sačuvana
hammerhead
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 10

« Odgovor #1 poslato: Mart 04, 2011, 06:30:13 posle podne »

Sta mislite o kombinaciji Scitec Hemo No i Scitec Amino 5600 ?
Moze li da se koriste istovremeno i ima li logike koristiti ih ?

Pozdrav  svima  ;D
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 17 upita.