TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395190 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 29, 2024, 01:19:52 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Masa  (Pročitano 9502 puta)
kinG!
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #13 poslato: April 01, 2011, 10:01:01 posle podne »

Ne razumem trebam da pijem Hypermass i ovaj gainer
Sačuvana
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #12 poslato: April 01, 2011, 09:59:34 posle podne »

brate tako sam i ja vikao da jedem sve a ustvari posle sve kad se sabere ispadne o5 2000kcal . Ja bih poceo na tvom mestu sa brojanjem kalorija koje unesem tokom dana . Moras 3500 kcal i vise ako se bavis fizickom aktivnoscu  a da hoces da se ugojis. Hypermass 5000 je vise za opstu telesnu masu , kad dodjes do granice da nemozes vise da jedes onda pijes gainer. Inace najbolji gainer je volumass 35 i dymataizov gainer .
Sačuvana
train hard or go home !
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #11 poslato: April 01, 2011, 09:54:51 posle podne »

Bilo je ironicno... Mislim da ne treba da jedes sta stignes...  Niti da pijes taj Hyper Mass.

Kao sto ti svi kazu, utrosi malo (vise) vremena i iscitaj neke od bezbroj tema na ovom forumu i naucices puno. Prva i osnovna stvar je da je potrebno mnogo volje, truda, zalaganja i naravno vremena da bi ispunio neke svoje ciljeve koji takodje treba da  budu realni tj ostvarljivi za tvoje godine.

Toliko od mene. Pozz.
Sačuvana
kinG!
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #10 poslato: April 01, 2011, 09:52:09 posle podne »

Da jeste samo nzm kakvi su rezultati posled ovoga i dali treba jos sto da pijem uz ovo
Sačuvana
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #9 poslato: April 01, 2011, 09:50:15 posle podne »

brate jedi SVE sto je moguce da se jede ja sam za 2 meseca dobio 7kg  ! jeo sam kao stoka ! moras da shvatis da sve pare dajes samo na hranu. mozes nabaciti i preko 10kg do jula . Od napitaka neki whey ali ako si bas mrsav , uzmi gejner najbolji po meni i najisplatljiviji je http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/CY066-Hyper-Mass-5000.html . I od njega dobijas sigurno , moje drugove je radio dobijali su i po 5kg ! Ali znaj na prvom mestu ishrana , jedi sve sto stignes tako ces se najbrze ugojiti , naravno bice malo i salce al sve ces to posle skinuti ;)

Strucna preporuka... Nema sta...
Sačuvana
kinG!
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #8 poslato: April 01, 2011, 09:49:14 posle podne »

Tokane nmg da uzivam jer mi se ne svidja kakav sam!  :-\ Petre ja jedem svee sto naletim al nmg nikako da dobijem na masi  >:(
Edit:I dali si siguran da sa ovim sto si mi dao mogu nabaciti do jula neku solidnu masu
« Poslednja izmena: April 01, 2011, 09:51:03 posle podne od strane kinG! » Sačuvana
petar95
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 255


« Odgovor #7 poslato: April 01, 2011, 09:41:45 posle podne »

brate jedi SVE sto je moguce da se jede ja sam za 2 meseca dobio 7kg  ! jeo sam kao stoka ! moras da shvatis da sve pare dajes samo na hranu. mozes nabaciti i preko 10kg do jula . Od napitaka neki whey ali ako si bas mrsav , uzmi gejner najbolji po meni i najisplatljiviji je http://www.pansport.rs/Pove%C4%87anje-telesne-tezine-/-misi%C4%87ne-mase/CY066-Hyper-Mass-5000.html . I od njega dobijas sigurno , moje drugove je radio dobijali su i po 5kg ! Ali znaj na prvom mestu ishrana , jedi sve sto stignes tako ces se najbrze ugojiti , naravno bice malo i salce al sve ces to posle skinuti ;)
Sačuvana
train hard or go home !
Tokan
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 203


« Odgovor #6 poslato: April 01, 2011, 09:37:48 posle podne »

Mlad si, pubertet tek treba da odradi svoje. Jedi lepo, zivi , uzivaj dok si dete, sacekaj da pubertet odradi svoje, pa onda vidi da li si zadovoljan ili ne :)
Sačuvana
Zivot je teskas,
 brze pesnice od celika,
 ti ne bi da mu predas,
 pa mora da se TRENIRA!
kinG!
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #5 poslato: April 01, 2011, 08:57:57 posle podne »

Pa uredi ako nemoze 20 kg mogu li izvest kako da nisam zgoljav jer sam kao Stanglica :)) nisam upucen u nista jer sam nov al cu odgledati sve visok sam oko 175 cm (Mozda malo manje ili vise nzm sad tacno al od prilike tako nekako )
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #4 poslato: April 01, 2011, 05:00:41 posle podne »

Dobardan eh ovako imam 14 godina imam samo 50 kg (Genetika takva visoki a mrsavi)Htio bih nabaciti jedno 15-20 Kg do Jula mjeseca(Ako je to ikako moguce)pa bih zelio da mi preporucite neki napitak ili neku ishranu..Hvala

Dobar dan i tebi i dobro došao. :)

Koliko si visok?

Da li zaista misliš da je realno da dodaš skoro još pola svoje postojeće težina u roku od 3 meseca?! :) Nemojmo se zavaravati i stavi pred sebe neke realne ciljeve.

Početnik si i treba da se upoznaš sa materijom. Moraš savladati najpre osnove ishrane za dobijanje na masi. Ovde je ključ u ishrani, a ne u suplementima. Ti bukvalno tražiš neki čarobni suplement koji će ti nabaciti 20kg do leta. To neće ići. :)

Počni sa čitanjem potforuma posvećenog početnicima http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=115.0
i posvećenog ishrani http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=11.0

Pročitaj malo, postavi nam svoj trenutni program ishrane pa ćemo prodiskutovati nakon toga. ;)
Sačuvana
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #3 poslato: April 01, 2011, 04:50:11 posle podne »

Nema nikakve sanse


Apsolutno nema sanse! :D

Mozda do sledeceg jula...
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #2 poslato: April 01, 2011, 04:39:50 posle podne »

Nema nikakve sanse
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
kinG!
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 26

« Odgovor #1 poslato: April 01, 2011, 12:11:06 posle podne »

Dobardan eh ovako imam 14 godina imam samo 50 kg (Genetika takva visoki a mrsavi)Htio bih nabaciti jedno 15-20 Kg do Jula mjeseca(Ako je to ikako moguce)pa bih zelio da mi preporucite neki napitak ili neku ishranu..Hvala
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 18 upita.