TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395295 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 01, 2024, 04:23:25 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Jogurt pre spavanja?  (Pročitano 13744 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #45 poslato: Septembar 10, 2012, 06:22:29 posle podne »

Casa jogurta ujutru moze samo biti od koristi,osim ako se ne spremate za takmicenje...
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #44 poslato: Septembar 10, 2012, 01:39:14 posle podne »

Jogurt zbog probiotskih baterija nikako ne bih izbacivala iz ishrane ako baš ne mora....  čaša - dve sasvim dovoljno u toku dana, neće biti strašno ni za dijetu
Sačuvana
rhythm_of_life
Gost
« Odgovor #43 poslato: Septembar 10, 2012, 12:32:51 posle podne »

Mislim da jogurt sigurno ne moze da skodi...ima jako malo uh i masti + proteini...
Sačuvana
the dog
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #42 poslato: Septembar 09, 2012, 05:38:37 posle podne »

Dobro si me podsetio za probiotike i imunitet - zaista su dobre bakterije veoma važne za dobar imunitet i naročito protiv alergija. Ajde pišem o tome jednom u Tekstoteci da sad ne dužim...
CAO, ti mi se ovde cinis kao najjiskusnija obicno citam ono sto postave admini itd . Sad ste me zbunili , svuda citam kao lud da nikako ne zanemarujem obrok pred spavanje ... sad sam na definiciji ,na rotaciji.Za sada mi super ide ,zaista odlicno ,ali koliko sam citao mladi sir je super lagani obrok za pred spavanje koj se sporo apsorbuje koj je posebno vazan kad se mrsavi. i sad cujem ovde da uzmem belo meso pred spavanje, pa rekoh da proverim . :)

ćaos, Daniela nije više na forumu...

što se tiče proteina pred spavanje, imaš više opcija, ja bih ti savetovala da pronaĂ°eš ono što tebi odgovara, i da variraš... ne mora svaki dan biti sir, ne mora svaki dan piletina...   bitno je da uveče uneseš čist protein bez hidrata, sa salatom npr. I to je super...

posni sir je dobar, ja bih ti preporučila ellu jer mladi sir ima više masti, a od suplemenata odličan protein za konzumiranje pre spavanja je Scitec Pro Long
e hvala ti , na objasnjenju .
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #41 poslato: Septembar 05, 2012, 06:56:40 posle podne »

Mislim da se previse opterecujete sa sporim otpustanjem proteina tj amino kiselina.Ta prica ima smisla kod profi bodybuldera,dok kod rekreativaca u natural uslovima je dovoljno da pre obroka imaju kvalitetan proteinski obrok.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #40 poslato: Septembar 04, 2012, 09:26:54 pre podne »

Dobro si me podsetio za probiotike i imunitet - zaista su dobre bakterije veoma važne za dobar imunitet i naročito protiv alergija. Ajde pišem o tome jednom u Tekstoteci da sad ne dužim...
CAO, ti mi se ovde cinis kao najjiskusnija obicno citam ono sto postave admini itd . Sad ste me zbunili , svuda citam kao lud da nikako ne zanemarujem obrok pred spavanje ... sad sam na definiciji ,na rotaciji.Za sada mi super ide ,zaista odlicno ,ali koliko sam citao mladi sir je super lagani obrok za pred spavanje koj se sporo apsorbuje koj je posebno vazan kad se mrsavi. i sad cujem ovde da uzmem belo meso pred spavanje, pa rekoh da proverim . :)

ćaos, Daniela nije više na forumu...

što se tiče proteina pred spavanje, imaš više opcija, ja bih ti savetovala da pronaĂ°eš ono što tebi odgovara, i da variraš... ne mora svaki dan biti sir, ne mora svaki dan piletina...   bitno je da uveče uneseš čist protein bez hidrata, sa salatom npr. I to je super...

posni sir je dobar, ja bih ti preporučila ellu jer mladi sir ima više masti, a od suplemenata odličan protein za konzumiranje pre spavanja je Scitec Pro Long
Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #39 poslato: Septembar 03, 2012, 04:19:52 posle podne »

Meni licno,pred spavanje meso opcija broj 1.Ali s obzirom da me belo ne drzi dovoljno dugo sitim to bude junetina ili svinjetina dobar komad.Sir ponekad jedem cisto da ubijem monotoniju..Ellu volim zbog ukusa jer iskombinujem sa drugim stvarima i ispadne prava poslastica ali samu ne mogu da je jedem..Svidjaju mi se Prezident,Sabacki,Meggle,Dukat posni..Inace sir nisam uopste jeo 2-3 meseca..
Sačuvana
the dog
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #38 poslato: Septembar 03, 2012, 01:30:51 posle podne »

Dobro si me podsetio za probiotike i imunitet - zaista su dobre bakterije veoma važne za dobar imunitet i naročito protiv alergija. Ajde pišem o tome jednom u Tekstoteci da sad ne dužim...
CAO, ti mi se ovde cinis kao najjiskusnija obicno citam ono sto postave admini itd . Sad ste me zbunili , svuda citam kao lud da nikako ne zanemarujem obrok pred spavanje ... sad sam na definiciji ,na rotaciji.Za sada mi super ide ,zaista odlicno ,ali koliko sam citao mladi sir je super lagani obrok za pred spavanje koj se sporo apsorbuje koj je posebno vazan kad se mrsavi. i sad cujem ovde da uzmem belo meso pred spavanje, pa rekoh da proverim . :)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #37 poslato: Maj 09, 2011, 01:20:04 posle podne »

Stpljivo cekamo (ako vec nisi do sada, nisam bas pratio :)).

Ja balans prakticno po ceo dan po par gutljaja kada naletim na njega u firizideru. Nista lepse, zavistan sam :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #36 poslato: April 22, 2011, 08:44:42 posle podne »

Dobro si me podsetio za probiotike i imunitet - zaista su dobre bakterije veoma važne za dobar imunitet i naročito protiv alergija. Ajde pišem o tome jednom u Tekstoteci da sad ne dužim...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #35 poslato: April 21, 2011, 09:13:29 posle podne »

ja mogu da zamislim jutro bez balansa sa psenicnim klicama jer cesto nisam u prilici da ga kupim, ali zato kada sam kuci uvek gledam da imam zalihe u frizideru. i nakon treninga volim da uzmem koji gutljaj.

probitici su ekstra, ekstra stvar za varenje i imunitet posebno
Sačuvana
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #34 poslato: April 21, 2011, 08:56:05 posle podne »

jogurt probiotski je ujutru najbolji i na to se treba i ograniciti

Ne mogu da zamislim ovsene bez BioActiv jogurta :)
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #33 poslato: April 21, 2011, 08:15:09 posle podne »

ako i nastavi da ti bude "vezivno" sredstvo voleces je uvek, a ako kao neki ovde krenes sa pola kile po obroku verujem da ce ti se smuciti :)

ja obozavam ellu...

sto se jogurta pred spavanje tice to se moze posmatrati iz milion uglova jer stvarno ima ljudi koji su zavisni od mlecnih proizvoda. svakako da nije pozeljno ali je nekada bolja varijanta od dosta losijih stvari.

jogurt probiotski je ujutru najbolji i na to se treba i ograniciti
Sačuvana
jekka
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 302


« Odgovor #32 poslato: April 21, 2011, 06:40:02 posle podne »

meni je ela kul kao neko ''vezivno sredstvo'' :dD
tipa u pljeskavicama i slichno :D
a uveche mi je zgodna jer mi uglavnom ponestane mesa.
a ima mi lep ukus. :)
Sačuvana
you could make a wish or you could make it happen
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #31 poslato: April 21, 2011, 04:59:17 posle podne »

Ne razumem zasto se patite sa ella sirom ako vam ne odgovara taj ukus, kada ella sir uopste nije neophodan u ishrani

Iskreno meni je lakse to nego neke druge stvarcice.I na mom jelovniku je za vecernji obrok,osim belog mesa,jedina prihvatljivija varijanta,jer ne volim mnogo sto sta da jedem,tako sam neki nezgodan lik  :) .U tom smislu je bolja ta Ella nego da zgresim totalno  :D

Ali ovo bude jednom u par dana,ili i redje,ne jedem non-stop Ellu
Sačuvana
Be Happy!!!
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.215 sekundi sa 17 upita.