TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395298 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 01, 2024, 11:40:22 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitanjce  (Pročitano 24230 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #26 poslato: April 25, 2011, 12:12:42 pre podne »

Kada kažeš "drugovi", misliš li možda na kolege sa faxa ili?
Sačuvana
13umble13ee
Gost
« Odgovor #25 poslato: April 25, 2011, 12:07:08 pre podne »

Joj plasim se da odustajem lagano od svega...necu je slomiti, a nisam ucen da pijem nesto ili radim nesto tako bez njenog znanja....niko me ne podrzava, tako da nema leba. Cak i drugovi misle da je nepotrebno :( Hvala anyway :D
Sačuvana
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #24 poslato: April 25, 2011, 12:04:27 pre podne »

Dzabe i ja mojoj svakako objasnjavam ali ne vredi uvek se nadju neki strucnjaci koji ce reci da ti odpada kosa, zubi, rastes kao kvasac itd...  pijem vec duze vreme i eto vidi valjda da ne umirem pa vise i ne govori nista :D
Sačuvana
13umble13ee
Gost
« Odgovor #23 poslato: April 24, 2011, 05:33:50 posle podne »

Heheh...pa dobro mozda sam malo grubo iskoristio rec...ali ne morate sada za to da me zezate :P :D
Pomagajte :)
Sačuvana
Vule~
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 341


« Odgovor #22 poslato: April 24, 2011, 05:29:56 posle podne »

Bogami pa ti si bas samo stalan :D :D
Sačuvana
13umble13ee
Gost
« Odgovor #21 poslato: April 24, 2011, 04:04:35 posle podne »

Pa da, tako sam i ja mislio...ali je problem sto je meni ishrana super, raznovrsna. Ne jedem u menzi vec keva salje hranu, znaci uvek imam svega. Problem je sto ona stalno tripuje kako oni tu mogu da stave svasta. Ali mislim koja je korist da oni napisu proteini i da stave hormone  :D
Ali sta ces, zena se plasi. Njen jedini argument je sta ce ti sve to kada imas super ishranu. Cak sam i napravio sebi neki raspored ishrane i stalno me zezaju za to...kazu da sam prso :D. I ne mozes joj objasniti :( svejedno hvala na savetima.
Mogla bi i Danijela nesto reci :)
Sačuvana
Tokan
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 203


« Odgovor #20 poslato: April 24, 2011, 03:38:34 posle podne »

Imao sam i ja slican problem, prebacivali mi, nisu hteli da daju lovu za takve stvari itd. Al kad sam prvi put sam skupio, i kad su videli da sam dosledan, da sam i ishranu sredio  i nastavio u teretani onda su se navikli. I dalje mi ne daju lovu za te stvari ali barem vise nista ne prigoraraju. Svi suplementi su testirani na vma tako da sam im ja sa time zapusio usta :) Uglavnom, ako ne da lovu za suplementu, neka ti makar da za kvalitetnu hranu,a ti sa strane odvajaj polako za neki protein, a kad ga kupis onda nema nazad :)
Sačuvana
Zivot je teskas,
 brze pesnice od celika,
 ti ne bi da mu predas,
 pa mora da se TRENIRA!
13umble13ee
Gost
« Odgovor #19 poslato: April 24, 2011, 03:17:22 posle podne »

:) hvala...malo mi je skuplje tako....ali nema veze. :)

Ako jos neko ima neki predlog, kako bi mozda kevi objasnio da to nije stetno, da je cak preporucljivo, ili mozda neki savet za mene....sve dolazi u obzir :)
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #18 poslato: April 24, 2011, 03:15:36 posle podne »

Dobar plan, podrzavam te.
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
13umble13ee
Gost
« Odgovor #17 poslato: April 24, 2011, 02:33:11 posle podne »

Jooooj da je to tako lako :D
Ne isplati mi se da uzimam kilu po kilu, ali kontam da je to najlakse jer dok ja skupim 7000...ipak sam ja student :P :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #16 poslato: April 24, 2011, 02:21:59 posle podne »

Odvedi mamu da popriča sa našom Danielom Švarc. :)
Sačuvana
13umble13ee
Gost
« Odgovor #15 poslato: April 24, 2011, 12:54:35 posle podne »

Pa da. Imas li neki predlog, sugestiju u vezi toga, ili da jednostavno uzimam po kilu, jer cu lakse skupiti pare za to. :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #14 poslato: April 24, 2011, 11:28:35 pre podne »

Ok, to je već druga strana medalje...
Sačuvana
13umble13ee
Gost
« Odgovor #13 poslato: April 24, 2011, 11:01:13 pre podne »

Naopako da cu uzeti za zlo.....ja imam samo jedan problem, a to je moja keva. Ona je zdravstveni radnik, i musli je super zdrav, med je odlican ima puno vitamina, a i za surutku mi je okretala ocima, ali ono kao, aj dobro. Da se ja pitam, ja bi pio whey ali dzabe kada nece da mi daju pare za to, a morate se sloziti da to nije mala suma.
Znaci uopste nije problem sto ja necu to da pijem, svestan sam ja svega...ali kako objasniti mojoj mami kada nece da slusa :(
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #12 poslato: April 24, 2011, 09:48:45 pre podne »

Ne valja, ne valja... Još si pomenuo i surutku u prahu.  I to ne valja.

E,  sad, nemoj da mi zameriš ili me shvatiš pogrešno, ali zamisli koliko bi ljudi mogao da navedeš na pogrešan put samo zato što bi ti kao DIF-ovcu poverovali i ubacili u svoj meni ove tri stvari koje si pomenuo.  

Med: rekao si da ga jedeš puno(puno zeleniša, meda i muslija). ako već hoćeš da ga jedeš, jedna kašičica dnevno i to je to. Šta je med drugo nego, prosto prevedeno, šećer. Šta radi šećer, koji mu je GI i čemu je koristan?

Musli: malo žitarica, gomila šećera, napravljen da bude ukusan širokim masama a oni ga kupuju u nadi da je to zdrav doručak. Jedno su žitarice za doručak(i potpuno zdrava i ispravna stvar), a musli je nešto sasvim drugo(i ne tako zdrava stvar).

Surutka u prahu: je l' to pokušaj da se zameni, kako obično kažu, "veštački protein, tj. whey" prirodnim proteinom surutke? :) E, pa teško to ide. Obična surutka u prahu ima svega 12% proteina i čak 70% mlečnog šećera. Misliš da je to zdravo? I nije baš. Kupiš whey protein, tj. čist protein surutke i ispadne ti tik malo skuplje od te surutke u prahu. Negde na forumu sam pravio računici i došli smo do zaključka da je to samo naizgled varka da je surutka u prahu daleko jeftinija od koncentrata surutke, tj. whey proteina.

Ovo   je bila zaista prijateljska sugestija i nemoj da uzmeš za zlo. Ne kažem ništa za tebe, samo sam u životu video mnogo DIF-ovaca koji su ljude navodili na pogrešan put svojim znanjem, tj. neznanjem, a ljudi im slepo verovali jer su to ipak diplomirane osobe u ovoj oblasti. :) Monika je jedna od retkih koje ja lično znam a da zaista opravdava ime i značenje - dipl. trener fitnessa. Treba biti mnogo više takvih.

« Poslednja izmena: April 24, 2011, 09:50:36 pre podne od strane Robert » Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.112 sekundi sa 17 upita.