TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396776 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Saskast

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 03, 2024, 11:13:25 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal cut ili Lipo 6???  (Pročitano 24687 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #36 poslato: Avgust 22, 2011, 11:08:28 posle podne »

eh da aj da pitam jos ovo.kad uzmem ac on se pije ujutru i uvece kako sam razumeo ali kako ja da ga pijem kada radim trecu smenu?dolazim kuci u 7 ujutru i spawam do 12-13h.pa trening oko 6 popodne.

Popij ga kad ustanes pa posle pred trening, a mozes i samo pred trening
Sačuvana
Wladisha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


« Odgovor #35 poslato: Avgust 22, 2011, 08:35:53 posle podne »

eh da aj da pitam jos ovo.kad uzmem ac on se pije ujutru i uvece kako sam razumeo ali kako ja da ga pijem kada radim trecu smenu?dolazim kuci u 7 ujutru i spawam do 12-13h.pa trening oko 6 popodne.
Sačuvana
Wladisha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


« Odgovor #34 poslato: Avgust 22, 2011, 07:59:05 posle podne »

ma tada sam bio na masi ali jbg kao sa mlekom je lepse.hehehe.a sada hocu da skinem salce sa stomaka.nasao sam na netu neke extra cardio vezbe kao zamena za trcanje jer nemam puno vremen za sve...danas sam isprobao vezbice i mogu da vam kazem da nisu nimalo naivne...
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #33 poslato: Avgust 22, 2011, 05:51:38 posle podne »

Mislim da me je zeznulo mleko...pio sam ga sa mlekom iz kese...sto mora da se prokuva a ono je bilo punomasno jbg...


Pa gde ti pade na pamet da ga pijes sa mlekom :) sastavljaj sa vodom
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #32 poslato: Avgust 22, 2011, 12:35:27 posle podne »

definiciji
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #31 poslato: Avgust 22, 2011, 11:46:25 pre podne »

Mleko - definicija - sagorevači ... Nečemu tu nije mesto. :) Čik pogodi čemu. :)
Sačuvana
Wladisha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


« Odgovor #30 poslato: Avgust 22, 2011, 07:41:36 pre podne »

Mislim da me je zeznulo mleko...pio sam ga sa mlekom iz kese...sto mora da se prokuva a ono je bilo punomasno jbg...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #29 poslato: Avgust 22, 2011, 07:32:48 pre podne »

Stomak od wheya?! 200-300g dnevno da si ga pio pa teško da bi dobio salo od njega. Tada bi verovatno često bio na wc šolji. :D
Sačuvana
Wladisha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


« Odgovor #28 poslato: Avgust 21, 2011, 11:10:10 posle podne »

Ma mene malo zeza i posao....putujem svaki dan 80km....menjaju mi se smene na nedelju dana(imam i 3 smenu koja traje 5 noci zaredom itd...ali izbegavam masno....
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #27 poslato: Avgust 21, 2011, 10:45:50 posle podne »

Mozda je to i genetski..moj cale isto ima grudi,ramena,ledja ruke ali i stomak...e tu onda nema pomoci..
ipak cu ja da probam sa cuts-om pa javljam rezultate
Hvala ti u svakom slucaju na odgovoru :)

Pa uzmi cuts...ako vec zelis sagorevac uzmi bolji, ali usput obrati paznju da li ti je ishrana skroz ok.
Sačuvana
Wladisha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


« Odgovor #26 poslato: Avgust 21, 2011, 10:41:45 posle podne »

Mozda je to i genetski..moj cale isto ima grudi,ramena,ledja ruke ali i stomak...e tu onda nema pomoci..
ipak cu ja da probam sa cuts-om pa javljam rezultate
Hvala ti u svakom slucaju na odgovoru :)
Sačuvana
next Cutler
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


« Odgovor #25 poslato: Avgust 21, 2011, 10:34:10 posle podne »

Ehejjj narode...prvo pozz svim vezbacima,doktorima,naucnicima itd :)
Nikako da resim sta da radim..Ewo owako
Visok sam 170,tezak 71kg iiiiii imam stomak koji me extra nervira.Pitanje je da li uzeti AC ili ne.
Prosle zime sam uzeo Whey koji me odradio extra ali mi je zato nabacio i stomak...probao sam sa super cuts-om i nekako mi nije to to...
Pomoc pleaseee
Pozzz
LOL LOL LOL
Nisam uzimao nijedan od ova dva sagorevaca, ali kljucni deo tvog puta ka defiiciji definitvno nije jedan od ova dva sagorevaca. Niti neki treci. Prelistaj malo forum (Zoltanov kutak npr.) i videces koliko stvari oko definicije treba da se odradi. Ako sredis ishranu (ali stvarno), onda se neces ni cimati mnogo oko sagorevaca. Ima samo da nestaje salo sa tebe :D
Sačuvana
Wladisha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25


« Odgovor #24 poslato: Avgust 21, 2011, 10:15:02 posle podne »

Ehejjj narode...prvo pozz svim vezbacima,doktorima,naucnicima itd :)
Nikako da resim sta da radim..Ewo owako
Visok sam 170,tezak 71kg iiiiii imam stomak koji me extra nervira.Pitanje je da li uzeti AC ili ne.
Prosle zime sam uzeo Whey koji me odradio extra ali mi je zato nabacio i stomak...probao sam sa super cuts-om i nekako mi nije to to...
Pomoc pleaseee
Pozzz
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #23 poslato: Jul 18, 2011, 04:14:35 posle podne »

EEE ovako pio sam animal cuts  2 meseca, moram reci sjebao me je bas, poremetio mi je metabolizam skroz  ukus je gadan jako 9 tableta progutati fuujj visee,,, poceo sam se debljati cak, dok nisam pre 20 dana prestao da ga pijem i  bez njega  trenirao<trco 2 puta dnevno po 40 min uz korigovanje ishrane, rezulttai su bolji 100 puta, smrasao sam 13 kg, i sad planiram da uzmem LIPO 6 BLACK, mislim da je bolji.

NIKAD VISE ANIMAL C.


Iskustva su drugačija jer je svaki organizam drugačiji... ti sasd bar znaš šta kod tebe radi a šta ne...
u svakom slučaju dobijanje ili gubitak na težini posledica je jela a ne sagorevača
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #22 poslato: Jul 18, 2011, 09:48:14 pre podne »

EEE ovako pio sam animal cuts  2 meseca, moram reci sjebao me je bas, poremetio mi je metabolizam skroz  ukus je gadan jako 9 tableta progutati fuujj visee,,, poceo sam se debljati cak, dok nisam pre 20 dana prestao da ga pijem i  bez njega  trenirao<trco 2 puta dnevno po 40 min uz korigovanje ishrane, rezulttai su bolji 100 puta, smrasao sam 13 kg, i sad planiram da uzmem LIPO 6 BLACK, mislim da je bolji.

NIKAD VISE ANIMAL C.


Koliko vidim ti si već godinama u istoj priči oko odabira sagorevača. 

Ovo je evidentno da tebi nešto gadno nije u redu, ili sa ishranom ili sa metabolizmom.  Nema potrebe da govoriš ovakve stvari o suplementima, ako zaista želiš našu pomoć ispiši kako se hraniš i kako treniraš jer sigurno radiš nešto pogrešno.

Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.237 sekundi sa 18 upita.