TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395139 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 12:04:25 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 18 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pitajte mene - ako znam odgovor neću ga kriti III deo  (Pročitano 73329 puta)
Shomynem
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 14

« Odgovor #247 poslato: Januar 25, 2013, 07:55:07 posle podne »

Koji suplement bi ste mi preporucili kao najbolje resenje za pomoc u oporavku. Neki glutamin ili nesto drugo?

Trenutno uzimam samo whey protein, kompleks vitamina i minerala i omega 3.
« Poslednja izmena: Januar 25, 2013, 07:56:51 posle podne od strane Shomynem » Sačuvana
mrki.vuk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56


« Odgovor #246 poslato: Januar 25, 2013, 07:33:25 posle podne »

pa npr. konkretno vi u pansportu imate dosta veliku ponudu t.bustera,sa velikim rasponima u cenama.. neki imaju samo jedan sastojak,neki su kompleksniji sa raznim kombinaciijama biljaka koje obicni smrtnici nisu culi :) i verovatno samo vi profesionalci (koji su dobili sve na testiranje) imate pravu sliku o tome koji preparat je precenjen i marketinski trik da se uzmu pare, a za koji vredi izdvojiti novac. cesto igra ulogu i brend pa cemo nekad skupo placati ime a dobiti isti efekat sa mnogo jeftinijim preparatom. sta je za mene dobijeno? pa da se posle AS nivo prirodnog testosterona sto pre vrati na normalu! u sustini moje pitanje bi bilo da li uopste traziti pomoc biljnih preparata (koje reklamiraju kao svemoguce) ili se obratiti starom dobrom receptu (hcg,tamoxifen...) samo mozda nije bilo primereno za ovu temu pa sam pitao za bulbin.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #245 poslato: Januar 25, 2013, 04:04:14 posle podne »

da li je neko imao prilike da proba SNS-ov Bulbine (testosteron buster)? i koji preparat bi imao najbolji odnos ulozeno-dobijeno na nasem trzistu sto se tice bustera?

Nisam probao ovaj preparat.

Nego da te pitam. Šta ti smatraš pod uloženo/dobijeno? U stvari šta ti smatraš pod "dobijeno" u ovom slučaju?
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
mrki.vuk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 56


« Odgovor #244 poslato: Januar 25, 2013, 02:27:03 pre podne »

da li je neko imao prilike da proba SNS-ov Bulbine (testosteron buster)? i koji preparat bi imao najbolji odnos ulozeno-dobijeno na nasem trzistu sto se tice bustera?
Sačuvana
sponge_bob
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #243 poslato: Avgust 28, 2011, 10:27:04 posle podne »

Ne, jednostavno nemaš dovoljno opterećenja da bi preopteretio mišić na taj način koji je potreban da bi izazvao hipertrofiju posle nekog perioda adaptacije.

Bilo kakve trake su odlična pomagala u treningu sa tegovima i kao stand alone mogu pomoći u samom startu treninga, ali vremenom se taj nivo opterećenja prevaziĂ°e i morao bi da imaš neke ozbiljne trake, a tako nešto se ne prodaje kod nas, a i postaje nepraktično za koristiti.

Ako ti tako kazes ;)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #242 poslato: Avgust 28, 2011, 08:14:48 posle podne »

Ne, jednostavno nemaš dovoljno opterećenja da bi preopteretio mišić na taj način koji je potreban da bi izazvao hipertrofiju posle nekog perioda adaptacije.

Bilo kakve trake su odlična pomagala u treningu sa tegovima i kao stand alone mogu pomoći u samom startu treninga, ali vremenom se taj nivo opterećenja prevaziĂ°e i morao bi da imaš neke ozbiljne trake, a tako nešto se ne prodaje kod nas, a i postaje nepraktično za koristiti.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
sponge_bob
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #241 poslato: Avgust 28, 2011, 12:26:44 posle podne »

Je li dovoljno svaki 4. trening mijenjati vjezbe zbog 'sokiranja' misica? [ otprilike dodje svaka 4. nedelja ]

Nije ih potrebno uopšte menjati niti šokirati, ukoliko mišić ne raste verovatno se slabo jede ;)

Zahvaljujem, nije u pitanju NeNapredak vec sto veci napredak :P U svakom slucaju hvala, poslusacu.

Pa već sam rekao, ljudi najveću grešku prave kad pomisle da mogu još bolje ;)

Pa zar nije smisao teznja ka' boljem?

Salim se, naravno :P Shvatam sta hoces da kazes :)

Kad sam vec tu da pitam i ovo.

Sta mislis u TubeR gumama i njihovoj implentaciji u trening?

Imaju svoju primenu, samo mislim da je više fora za razbijanje neke monotonije, nema tu neke magije koja će da odradi posao bolje nego šipka i uteg ;)

Naravno. Al' uz dobru ishranu, suplementaciju i odmor mislis da bi mogle uraditi posao jednak ili priblizno dobar kao sa tegovima?
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #240 poslato: Avgust 28, 2011, 09:17:23 pre podne »

Je li dovoljno svaki 4. trening mijenjati vjezbe zbog 'sokiranja' misica? [ otprilike dodje svaka 4. nedelja ]

Nije ih potrebno uopšte menjati niti šokirati, ukoliko mišić ne raste verovatno se slabo jede ;)

Zahvaljujem, nije u pitanju NeNapredak vec sto veci napredak :P U svakom slucaju hvala, poslusacu.

Pa već sam rekao, ljudi najveću grešku prave kad pomisle da mogu još bolje ;)

Pa zar nije smisao teznja ka' boljem?

Salim se, naravno :P Shvatam sta hoces da kazes :)

Kad sam vec tu da pitam i ovo.

Sta mislis u TubeR gumama i njihovoj implentaciji u trening?

Imaju svoju primenu, samo mislim da je više fora za razbijanje neke monotonije, nema tu neke magije koja će da odradi posao bolje nego šipka i uteg ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
sponge_bob
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #239 poslato: Avgust 27, 2011, 04:36:21 posle podne »

Je li dovoljno svaki 4. trening mijenjati vjezbe zbog 'sokiranja' misica? [ otprilike dodje svaka 4. nedelja ]

Nije ih potrebno uopšte menjati niti šokirati, ukoliko mišić ne raste verovatno se slabo jede ;)

Zahvaljujem, nije u pitanju NeNapredak vec sto veci napredak :P U svakom slucaju hvala, poslusacu.

Pa već sam rekao, ljudi najveću grešku prave kad pomisle da mogu još bolje ;)

Pa zar nije smisao teznja ka' boljem?

Salim se, naravno :P Shvatam sta hoces da kazes :)

Kad sam vec tu da pitam i ovo.

Sta mislis u TubeR gumama i njihovoj implentaciji u trening?
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #238 poslato: Avgust 27, 2011, 02:49:12 posle podne »

Je li dovoljno svaki 4. trening mijenjati vjezbe zbog 'sokiranja' misica? [ otprilike dodje svaka 4. nedelja ]

Nije ih potrebno uopšte menjati niti šokirati, ukoliko mišić ne raste verovatno se slabo jede ;)

Zahvaljujem, nije u pitanju NeNapredak vec sto veci napredak :P U svakom slucaju hvala, poslusacu.

Pa već sam rekao, ljudi najveću grešku prave kad pomisle da mogu još bolje ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
sponge_bob
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #237 poslato: Avgust 27, 2011, 12:41:27 posle podne »

Je li dovoljno svaki 4. trening mijenjati vjezbe zbog 'sokiranja' misica? [ otprilike dodje svaka 4. nedelja ]

Nije ih potrebno uopšte menjati niti šokirati, ukoliko mišić ne raste verovatno se slabo jede ;)

Zahvaljujem, nije u pitanju NeNapredak vec sto veci napredak :P U svakom slucaju hvala, poslusacu.
« Poslednja izmena: Avgust 27, 2011, 12:43:19 posle podne od strane Shonewizard » Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #236 poslato: Avgust 27, 2011, 07:02:03 pre podne »

Ovako, idem oko godinu i po dana u teretanu, napredovao sam sve je ok, ali sad bih hteo da pocnem i da se hranim kako i kad valja.
Idem u teretanu ponedeljkom, sredom i petkom. Bilo mi je bitno da tim danima jedem tri obroka plus sejk(pod 3). U teretanu idem u 17h i gledam da od obroka prodje 2 sata do tad.
Npr: 1.Dorucak oko 11h(isprzim 4 jaja)
       2.Rucak u 15h(sta majka spremi(musaka, sarma, pasulj))
       3.Posle teretane(pola litra mleka,3-4 banane,10-ak keksa, sve to umutim i popijem)
       4.Vecera kad tad(nebitno mi je sta tad jedem)   
Interesuje me da konkretno cujem to, to i to, tako i tako. Hvala!
I da, ne zelim nikakve suplemente da pijem, nisam ni do sad.

Ne može ti niko reći to i to i tad i tad, a da prethodno ne zna još dosta nekih detalja o tebi, a moj savet je naĂ°i sportskog nutricionistu, kao što je naša Danijela Švarc i unejmi nju da ti radi ishranu, ako si već odlučio toliko ozbiljno da se posvetiš svojoj ishrani ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #235 poslato: Avgust 27, 2011, 06:59:26 pre podne »

Je li dovoljno svaki 4. trening mijenjati vjezbe zbog 'sokiranja' misica? [ otprilike dodje svaka 4. nedelja ]

Nije ih potrebno uopšte menjati niti šokirati, ukoliko mišić ne raste verovatno se slabo jede ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
sajonara018
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #234 poslato: Avgust 26, 2011, 04:48:54 posle podne »

Ovako, idem oko godinu i po dana u teretanu, napredovao sam sve je ok, ali sad bih hteo da pocnem i da se hranim kako i kad valja.
Idem u teretanu ponedeljkom, sredom i petkom. Bilo mi je bitno da tim danima jedem tri obroka plus sejk(pod 3). U teretanu idem u 17h i gledam da od obroka prodje 2 sata do tad.
Npr: 1.Dorucak oko 11h(isprzim 4 jaja)
       2.Rucak u 15h(sta majka spremi(musaka, sarma, pasulj))
       3.Posle teretane(pola litra mleka,3-4 banane,10-ak keksa, sve to umutim i popijem)
       4.Vecera kad tad(nebitno mi je sta tad jedem)  
Interesuje me da konkretno cujem to, to i to, tako i tako. Hvala!
I da, ne zelim nikakve suplemente da pijem, nisam ni do sad.
« Poslednja izmena: Avgust 26, 2011, 04:51:33 posle podne od strane sajonara018 » Sačuvana
sponge_bob
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 48

« Odgovor #233 poslato: Avgust 26, 2011, 02:46:26 posle podne »

Je li dovoljno svaki 4. trening mijenjati vjezbe zbog 'sokiranja' misica? [ otprilike dodje svaka 4. nedelja ]
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 18 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.124 sekundi sa 17 upita.