TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 12:40:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Plazma i mleko  (Pročitano 25339 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #34 poslato: Maj 27, 2011, 04:33:15 posle podne »

ma da kazem ja, torte, palacinke, cips, sokovi, alkohol sve to valja, samo je bitan tajming -_-
Javna tajna svih bildera je 7 palacinki sa plazmom i bananama i eurokremom za dorucak i u PWM ide 1/2kg  schwarzwald torte. Naravno tortu dobro promesati u pivu i popiti odmah nakon treninga. Treba probati razlicita piva jer svakog pivo drugacije pogadja te treba pivo cesto menjati.

I inace voce>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>plazma tako da ne vidim ni jedan razlog sa strane bb zasto bi neko uzimao plazmu.

Ne znam da li ovo ima veze sa mnom i ne znam da li sam neshto pogreshno pitao... Volim da jedem plazmu, nisam mislio da ce mi ona pomoci, nego sam pitao samo da li ce me sputavati u cilju... Ali vidim ovde ljudi ako ne znash nece ti lepo reci i ispraviti nego ce krenuti da prozivaju... Veoma lepo
Tebi su potrebni uh i ako bi jeo plazmu za dorucak sa mlekom ne bio imao neke stete ako u ostatku dana ne brljas sa hranom,jer jedan obrok dnevno i to dorucak nije strasno. :) A neces je sigurno jesti svaki dan,2-3 puta nedeljno ti nece skoditi,moze samo da ti pomogne. :)
Sačuvana
kutlesa
Gost
« Odgovor #33 poslato: Maj 27, 2011, 04:14:13 posle podne »

mirka svaka cast ......
Sačuvana
micri
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


Pcaxe
« Odgovor #32 poslato: Maj 27, 2011, 04:04:54 posle podne »

ma da kazem ja, torte, palacinke, cips, sokovi, alkohol sve to valja, samo je bitan tajming -_-
Javna tajna svih bildera je 7 palacinki sa plazmom i bananama i eurokremom za dorucak i u PWM ide 1/2kg  schwarzwald torte. Naravno tortu dobro promesati u pivu i popiti odmah nakon treninga. Treba probati razlicita piva jer svakog pivo drugacije pogadja te treba pivo cesto menjati.

I inace voce>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>plazma tako da ne vidim ni jedan razlog sa strane bb zasto bi neko uzimao plazmu.

Ne znam da li ovo ima veze sa mnom i ne znam da li sam neshto pogreshno pitao... Volim da jedem plazmu, nisam mislio da ce mi ona pomoci, nego sam pitao samo da li ce me sputavati u cilju... Ali vidim ovde ljudi ako ne znash nece ti lepo reci i ispraviti nego ce krenuti da prozivaju... Veoma lepo
Sačuvana
Mario, I wasted my childhood to save your bitch!!!
kutlesa
Gost
« Odgovor #31 poslato: Maj 27, 2011, 04:02:40 posle podne »

plazmica je zakon ...nije kvarljiva,trpi toplotu i moze se jesti svugde.....
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #30 poslato: Maj 27, 2011, 03:37:46 posle podne »

A na definiciji samo palacinke sa plazmom i eurokremom jer banane goje
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #29 poslato: Maj 27, 2011, 03:22:01 posle podne »

no comment !
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #28 poslato: Maj 27, 2011, 03:14:46 posle podne »

ma da kazem ja, torte, palacinke, cips, sokovi, alkohol sve to valja, samo je bitan tajming -_-
Javna tajna svih bildera je 7 palacinki sa plazmom i bananama i eurokremom za dorucak i u PWM ide 1/2kg  schwarzwald torte. Naravno tortu dobro promesati u pivu i popiti odmah nakon treninga. Treba probati razlicita piva jer svakog pivo drugacije pogadja te treba pivo cesto menjati.

I inace voce>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>plazma tako da ne vidim ni jedan razlog sa strane bb zasto bi neko uzimao plazmu.
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #27 poslato: Maj 27, 2011, 03:05:07 posle podne »

ha ja onda dodjem indijanka ... ne vidim cemu toliki atak na plazmu...
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #26 poslato: Maj 27, 2011, 02:47:16 posle podne »

Idijanci jedu plazmu, barem oni koje ja znam
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #25 poslato: Maj 27, 2011, 02:21:05 posle podne »

vratimo se u kameno doba, doba pecinskih ljudi i indijanaca... zamislite njih kako jedu mleko i plazmu :) danas se chovek toliko razmazio i nikad mu nije dosta!! samo divljach i stvari shto trche na 2 noge!! :D

da, ali kakva je voda bila u to vreme, vazduh, zemljiste, nije bilo hranjenja zivotinja hormonima, pesticida, emulgatora i genetski modifikovane hrane, zagadjenosti, itd itd.... 

da, ali to i dalje nije opravdanje za jesti plazmu :))
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #24 poslato: Maj 27, 2011, 08:55:48 pre podne »

vratimo se u kameno doba, doba pecinskih ljudi i indijanaca... zamislite njih kako jedu mleko i plazmu :) danas se chovek toliko razmazio i nikad mu nije dosta!! samo divljach i stvari shto trche na 2 noge!! :D

da, ali kakva je voda bila u to vreme, vazduh, zemljiste, nije bilo hranjenja zivotinja hormonima, pesticida, emulgatora i genetski modifikovane hrane, zagadjenosti, itd itd.... 
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #23 poslato: Maj 26, 2011, 08:58:20 posle podne »

...zamislite njih kako jedu mleko i plazmu :)

zamišljam... Da, dopalo bi im se. :)
Sačuvana
Xenia
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 151


« Odgovor #22 poslato: Maj 26, 2011, 02:29:38 posle podne »

vratimo se u kameno doba, doba pecinskih ljudi i indijanaca... zamislite njih kako jedu mleko i plazmu :) danas se chovek toliko razmazio i nikad mu nije dosta!! samo divljach i stvari shto trche na 2 noge!! :D
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #21 poslato: Maj 26, 2011, 01:32:00 posle podne »

Plazma....mleko...i ostale djakonije...mogu samo da ih gledam na rafovima sve do novembra meseca  :)
:'(
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #20 poslato: Maj 26, 2011, 12:53:16 posle podne »

Plazma....mleko...i ostale djakonije...mogu samo da ih gledam na rafovima sve do novembra meseca  :)
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 17 upita.