TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 09:09:35 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Plazma i mleko  (Pročitano 25384 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #19 poslato: Maj 26, 2011, 09:39:55 pre podne »

vodeničarsko blago ima u dve varijante - jedna je slana sa semenkama raznoraznim i baš je pravi, integralni.... a drugi je hrskaviji, sa brusnicom, malo slaĂ°i

ima u merkatoru :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #18 poslato: Maj 25, 2011, 09:57:04 posle podne »

Nijedan nije kao plazmica mmm :) Ne pusta te da odrastes definitivno :)
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #17 poslato: Maj 25, 2011, 08:33:24 posle podne »

ma da, nisam ja od juče.. znam da je slan ;) a i nije mleven ko plazmica ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #16 poslato: Maj 25, 2011, 09:25:18 pre podne »

ako jedete keks, predllažem vam Vodeničarsko blago keks, fantastičan je
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #15 poslato: Maj 24, 2011, 08:53:37 posle podne »

Ovako, na proteinskoj sam dieti sa veoma malo UH, tj samo ujutru, isto tako ne jedem slatko i slichno. Sada mene zanima da li moze da mi stvori problem ako bih jednom u 2 dana pojeo 200g mlevene plazme sa 300ml mleka sa 1.5%mm,  tada bih jedino unosio mleko kao i plazmu i UH... Jurim 90kg, sa nekom definicijom, isto tako mi je bitan stomak, tj plochice su krenule i veoma malo mi je josh ostalo da skinem stomak, pa me zanima da li ceme ovo sputavati u cilju...

Ako nisi sklon gojenju moze. Ja licno mesam plazmu sa ovsenim pahuljicama, tako volim. Jedem to skoro svaki dan.



Kakava ideja! čudim se kako to meni nije palo na pamet! pa nek i unosim proste UH al ujutu ko što i treba ;)
Sačuvana
micri
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


Pcaxe
« Odgovor #14 poslato: Maj 24, 2011, 06:33:53 posle podne »

Ovako, na proteinskoj sam dieti sa veoma malo UH, tj samo ujutru, isto tako ne jedem slatko i slichno. Sada mene zanima da li moze da mi stvori problem ako bih jednom u 2 dana pojeo 200g mlevene plazme sa 300ml mleka sa 1.5%mm,  tada bih jedino unosio mleko kao i plazmu i UH... Jurim 90kg, sa nekom definicijom, isto tako mi je bitan stomak, tj plochice su krenule i veoma malo mi je josh ostalo da skinem stomak, pa me zanima da li ceme ovo sputavati u cilju...

Ako nisi sklon gojenju moze. Ja licno mesam plazmu sa ovsenim pahuljicama, tako volim. Jedem to skoro svaki dan.



Pa kao shto rekoh nisam, ali opet necu to iskorishcavati, kad mi padne shecer onda mozda :)

Hvala
Sačuvana
Mario, I wasted my childhood to save your bitch!!!
insidious
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28


« Odgovor #13 poslato: Maj 24, 2011, 06:23:44 posle podne »

hehehe,"cheat obrok"!prava rec za to
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #12 poslato: Maj 24, 2011, 09:58:07 pre podne »

Ovako, na proteinskoj sam dieti sa veoma malo UH, tj samo ujutru, isto tako ne jedem slatko i slichno. Sada mene zanima da li moze da mi stvori problem ako bih jednom u 2 dana pojeo 200g mlevene plazme sa 300ml mleka sa 1.5%mm,  tada bih jedino unosio mleko kao i plazmu i UH... Jurim 90kg, sa nekom definicijom, isto tako mi je bitan stomak, tj plochice su krenule i veoma malo mi je josh ostalo da skinem stomak, pa me zanima da li ceme ovo sputavati u cilju...

Ako nisi sklon gojenju moze. Ja licno mesam plazmu sa ovsenim pahuljicama, tako volim. Jedem to skoro svaki dan.

Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #11 poslato: Maj 24, 2011, 08:49:00 pre podne »

može 1 nedeljno plazma sa mlekom ali to računaj kao "cheat" obrok, žao mi je :)
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #10 poslato: Maj 20, 2011, 06:55:42 pre podne »

Posle odredjenog vremana na dijeti(najranije posle 3 nedelje,iz mog iskustva) treba ubaciti jednom nedeljno dan kad ces povecati unos uh bar duplo ili cak x3 nego na dijeti,a to radis u vremenu posle treninga(PWM) ili za prva 2-3 obroka u danu(dorucak,uzina,rucak).Tako posle odredjenog vremena ubacis jos jedan takav dan(recimo posle jos 2 nedelje). :) Pratis svoj organizam i postepeno variras uh,jer malo je opasno odjednom sa 500-600 g uh ici na 100-200 zato polako sve postepeno radi i "slusaj" svoj organizam. :) E,da i citaj forum,imas dosta toga interesantnog da naucis i vidis. ;)
Sačuvana
micri
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


Pcaxe
« Odgovor #9 poslato: Maj 20, 2011, 01:01:26 pre podne »

Pa ono, bukvalno se ceo zivot nezdravo hranim tj nikada nisam pratio shta jedem, jeo svashta, tonu slatka i uvek bio zgoljav :) Pre nego shto sam krenuo u teretanu imao sam 76kg i veoma mali stomak, nije se ni video ali mogao je da se "uhvati" Sada skochio na 81 i skinuo stomak, ima josh da se radi... pa nishta, kada mi bash zagusti onda ce da uleti :) Ali ne odjednom sve, nego u toku celog dana po malo... ali to bash retko :)
Sačuvana
Mario, I wasted my childhood to save your bitch!!!
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #8 poslato: Maj 19, 2011, 11:21:08 posle podne »

Neće te ubiti mleko i plazma... Gledaj samo lepo da ih natempiraš i sve je ql. Ako ti je sve ostalo in-check i ne unosiš ništa spec od šećera, čak može i fino da ti godi da pojedeš malo plazme. Probaj pa vidi. Ako ne gejnuješ fat, onda nemaš prob. Ako loše reaguješ, onda ništa od toga za tebe.
Sačuvana
nickey
Gost
« Odgovor #7 poslato: Maj 19, 2011, 10:34:52 posle podne »

nema definicije sa plazmom i mlekom :D, tu nema nista korisno, pojedi bolje neki komplex UH + crveno meso
Sačuvana
deskecar
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 487


« Odgovor #6 poslato: Maj 19, 2011, 10:14:04 posle podne »

Pametno si zakljucio sad...
Jedi ponekad kad hoces da pustis sebi na volju...
a i skupo je kad malo bolje pogledas...
Sačuvana
micri
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


Pcaxe
« Odgovor #5 poslato: Maj 19, 2011, 10:05:29 posle podne »

Nisam rekao da jedem, nego sam pitao da li bih smeo da jedem, poshto dok nisam trenirao jeo sam...

I nisam mislio da mi zameni obrok, ja jedem 5-6 puta, nego sam kontao da u toku celog dana jedem tih 200g, ali ok, hteo sam da chujem vasha mishljenja...

Jesam mrshav, 190cm/81kg, ali necu salo, tako da nishta od Plazme :)


Hvala puno...
Sačuvana
Mario, I wasted my childhood to save your bitch!!!
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.059 sekundi sa 17 upita.