TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395142 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 03:06:03 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pansport tim vas laže - saznaj kako!!!  (Pročitano 19244 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #35 poslato: Avgust 20, 2012, 08:17:50 pre podne »

meni sad nista nije jasno jeste da sam pocetnik i da imam 105 kg sala,i da nemam pojma koji program da koristim u teretani,al ovo je tako zbunjujuce....da neznam sta da kazem


ćao, mi možemo da ti pomognemo ali forum ima ograničenja - u smislu da ti ipak kao početnik treba prvo da prekontrolišeš svoje zdravstveno stanje, a za vežbe u teretani bih ti savetovala da naĂ°eš dobrog trenera koji će biti sa tobom rame uz rame dok radiš trening...  mora neko da bude uz tebe i da se ispravlja na licu mesta, nezahvalno je obajšnjavati tehniku, moramo da te vidimo na licu mesta i ispravimo.  Ovo ti je moj iskren savet.

Što se tiče ishrane, tu više možemo da ti pomognemo preko foruma, slobodno otvori svoju temu u delu za početnike i napiši nam nešto više o sebi, uključujući i to kako se hraniš , kakav ti je dnevni ritam, pa da možemo malo da se udubimo u tvoj slučaj.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #34 poslato: Avgust 20, 2012, 05:48:40 pre podne »

meni sad nista nije jasno jeste da sam pocetnik i da imam 105 kg sala,i da nemam pojma koji program da koristim u teretani,al ovo je tako zbunjujuce....da neznam sta da kazem


Unajmi ličnog trenera i rešio si svoj problem.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
BAJLONKO84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #33 poslato: Avgust 19, 2012, 10:30:07 pre podne »

TREBA MI POMOC ZA POCETNIKA U TERETANI,ODAKLE DA KRENEM,STA DA RADIM ,AKO MOZE MALO VECA POMOC OKO PRAVILNOG IZVODJENJA VEZBI,GDE TO MOZE DA SE VIDI?
 :P  :'(
Sačuvana
BAJLONKO84
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #32 poslato: Avgust 19, 2012, 10:26:10 pre podne »

meni sad nista nije jasno jeste da sam pocetnik i da imam 105 kg sala,i da nemam pojma koji program da koristim u teretani,al ovo je tako zbunjujuce....da neznam sta da kazem
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #31 poslato: Avgust 16, 2012, 08:36:35 pre podne »

a kako se zove,
poremećaj ponašanja kada i ljude oko sebe krenemo da smaramo i nagovaramo na zdravu ishranu??

to samo znači promena životnog stila zbog koje će ti dotična osoba biti zahvalna do kraja života ;)

to jeste sve lepo
al imam, što bi neko rekao "poremećaj" da ljudima počnem objašnjavati peptidne veze i ciklus trikarbonskih kiselina, a oni doručkuju burek.
shvatio sam da sam preterao
i sada se grizem  za jezik.

ako stvarno nekoga hoćeš da uvedeš u zdraviji način, objašnjavaj što jednostavnije.... što razumnije tim bolje i verovatnije da će nešto od toga usvojiti.... simplest is the best
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #30 poslato: Avgust 15, 2012, 03:11:49 posle podne »

a kako se zove,
poremećaj ponašanja kada i ljude oko sebe krenemo da smaramo i nagovaramo na zdravu ishranu??

to samo znači promena životnog stila zbog koje će ti dotična osoba biti zahvalna do kraja života ;)

to jeste sve lepo
al imam, što bi neko rekao "poremećaj" da ljudima počnem objašnjavati peptidne veze i ciklus trikarbonskih kiselina, a oni doručkuju burek.
shvatio sam da sam preterao
i sada se grizem  za jezik.

To nije poremećaj, to je čista glupost...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
labrador
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 71


jedite zdrave hemikalije iz ivičnih galaksija

« Odgovor #29 poslato: Avgust 15, 2012, 02:53:11 posle podne »

a kako se zove,
poremećaj ponašanja kada i ljude oko sebe krenemo da smaramo i nagovaramo na zdravu ishranu??

to samo znači promena životnog stila zbog koje će ti dotična osoba biti zahvalna do kraja života ;)

to jeste sve lepo
al imam, što bi neko rekao "poremećaj" da ljudima počnem objašnjavati peptidne veze i ciklus trikarbonskih kiselina, a oni doručkuju burek.
shvatio sam da sam preterao
i sada se grizem  za jezik.
Sačuvana
ko hoće-naĂ°e način, ko neće-naĂ°e izgovor
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #28 poslato: Avgust 15, 2012, 02:36:19 posle podne »

a kako se zove,
poremećaj ponašanja kada i ljude oko sebe krenemo da smaramo i nagovaramo na zdravu ishranu??

to samo znači promena životnog stila zbog koje će ti dotična osoba biti zahvalna do kraja života ;)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #27 poslato: Avgust 14, 2012, 04:01:55 posle podne »

Jedno je širenje pozitivnog stava o poboljšanju kvaliteta života preko pravilnih izbora u ishrani, a drugo je psiho poremećaj...naravno granica je tanka ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
labrador
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 71


jedite zdrave hemikalije iz ivičnih galaksija

« Odgovor #26 poslato: Avgust 14, 2012, 11:29:25 pre podne »

ovo kao propaganda.... kao Gebelsova ekipa... :P

Ortoreksije ...totalno realna...

a kako se zove,
poremećaj ponašanja kada i ljude oko sebe krenemo da smaramo i nagovaramo na zdravu ishranu??
Sačuvana
ko hoće-naĂ°e način, ko neće-naĂ°e izgovor
misae
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 181

"Tko trci, taj ne hoda" Alan Ford

« Odgovor #25 poslato: Avgust 05, 2011, 12:29:20 pre podne »

Svi lazu samo ja izmislljam>>>>Fajront republika
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #24 poslato: Jun 05, 2011, 05:16:58 posle podne »

Alo breeee Alene.. o čemu sad JA da pišem za bilten???
Ali biće nešto.. ;)

Nego šta sad da radimo kad znaju ljudi da lažemo? Sledeći je Kurir.... ;)

PS hvala za podršku u načinu razmišljanja jer si samo ti mogao da uzdrmaš ljude ovako ... bogte 600 i nešto pregleda za par dana.. rekord? apsolutno!
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #23 poslato: Jun 02, 2011, 10:26:44 posle podne »

Psihologija je ovde definitivno neophodna jer zaista treba proceniti coveka sta i kako misli i ocekuje.Jer vrlo lako moze biti razocaran kada ne dobije to pogresno ocekivanje,e tu smo mi da pokusamo da objasnimo neke stvari pa makar i ne prodala nista jer njegovo nezadovoljstvo moze vise prouzrokovati...

U pravu si Monika skroz.
Naravno i Alen,mada sa svojim specificnim nacinom na koji sve to docara  :D Ja sam uvek za varijantu umerenosti i potpuno se slazem sa svime sto je receno,sto bi se reklo pamet u glavu  ;)
Procena je prvi korak, treba promeniti ochekivanja, nauchiti choveka da sebi pravilno postavi cilj a zatim ga pravilno usmeravati ka tom cilju. A to je moguce samo ako se posvetimo choveku kao individui, sa specifichnim potrebama- pochevshi od genetskog potencijala, zatim vrste dijete tj. specifichnog nachina ishrane koji odgovara toj osobi, da bi se osecala dobro a sa druge strane takodje postigla zeljeni rezultat. Podrazumeva se poseban program vezbi, koji s vremena na vreme treba dopuniti, proshiriti, pojachati pa chak i pomalo izmeniti, kad se postigne odredjeni nivo i pojave se potrebe za novim akcentom na odredjenom delu tela. Choveku treba nekoliko meseci da prihvati kompletan trening kao deo svog zivotnog ritma, desi se da odbija odredjene vezbe ili rezim ishrane, drzeci se prethodnih navika jer se tako oseca "sigurnije"- poznato je da svaka promena nosi odredjeni nivo stresa, tako da ih treba uvoditi polako i sigurno, kada smo za to vec donekle pripremljeni. I naravno, neophodna je psiholoshka podrshka, kako u vidu feedbeck-a, tako i u momentima kad postane teshko, jer su tada mnogi skloni odustajanju- a svaki prelazak na sledeci nivo je prilichno "teshka" faza. Sve ovo pishem iz lichnog iskustva, mozda me za razliku od ostalih krasi chelichna volja i sposobnost da sam uspela da kroz sve prodjem sama, postavljajuci hiljadu i jedno pitanje fitnes trenerima, drugarima koji dugo vezbaju i imaju dobro postignuce, listajuci medicinsku literaturu, momcima iz pansporta (moram da zahvalim vashim radnicima Igoru i Luki, na ogromnom strpljenju, posvecenosti i znanju, kojim su mi pomogli pri izboru suplemenata). Verujem da formula uspeha postoji, samo je ona individualna za svakog pojedinca- kojem je najvaznije probuditi ISTINSKU volju za promenom.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #22 poslato: Jun 02, 2011, 09:27:38 posle podne »

@Alen
postoji jedna dobra poslovica za nas fitnesice (pocetnike)
Kad dodje iz gluteusa :D u glavu :D
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #21 poslato: Jun 02, 2011, 08:52:37 posle podne »

Nema potrebe za slepilom ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 19 upita.