TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 04:48:15 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pansport tim vas laže - saznaj kako!!!  (Pročitano 18601 puta)
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #20 poslato: Jun 02, 2011, 08:52:01 posle podne »

Ja vam i dalje slepo verujem ;)
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #19 poslato: Jun 02, 2011, 06:59:07 posle podne »

Psihologija je ovde definitivno neophodna jer zaista treba proceniti coveka sta i kako misli i ocekuje.Jer vrlo lako moze biti razocaran kada ne dobije to pogresno ocekivanje,e tu smo mi da pokusamo da objasnimo neke stvari pa makar i ne prodala nista jer njegovo nezadovoljstvo moze vise prouzrokovati...

U pravu si Monika skroz.
Naravno i Alen,mada sa svojim specificnim nacinom na koji sve to docara  :D Ja sam uvek za varijantu umerenosti i potpuno se slazem sa svime sto je receno,sto bi se reklo pamet u glavu  ;)
Sačuvana
Be Happy!!!
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #18 poslato: Jun 02, 2011, 04:37:16 posle podne »

rekoh ja na prošlom sastanku da nam treba psiholog/motivator u timu ... bez šale :)
A meni treba takav jedan tim, takodje bez shale :) mislim da bi se sjajno dopunjavali i postigli dobre rezultate ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #17 poslato: Jun 02, 2011, 10:46:03 pre podne »

rekoh ja na prošlom sastanku da nam treba psiholog/motivator u timu ... bez šale :)
« Poslednja izmena: Jun 02, 2011, 10:48:03 pre podne od strane MightyMO » Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #16 poslato: Jun 01, 2011, 08:29:15 posle podne »

najgore što se ljudi bukvalno uvrede kad im kažeš iskreno da nešto ne valja u njihovom načinu ishrane, treninga čim nemaju rezultate... a oni vam pokupovali pola radnje suplemenata....   imala sam puno ovakvih situacija....  treba biti psiholog....
[/quote
Slazem se da treba biti psiholog, i to dobar ;D
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #15 poslato: Jun 01, 2011, 03:11:38 posle podne »

najgore što se ljudi bukvalno uvrede kad im kažeš iskreno da nešto ne valja u njihovom načinu ishrane, treninga čim nemaju rezultate... a oni vam pokupovali pola radnje suplemenata....   imala sam puno ovakvih situacija....  treba biti psiholog....
Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #14 poslato: Maj 31, 2011, 04:58:00 posle podne »

:D i dalje te ne razumeju :D
Naslov je vrhunski, u prvi mah sam pomislio da je neka pnbuna. :D
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #13 poslato: Maj 31, 2011, 02:43:50 posle podne »

Pa ti si lud- genijalno lud! ;)
Upravo zbog toga je normalno shto si postigao sve ovo do sada, svaka chast josh jednom :)
Verujem ljudima koji svoj uspeh pokazu na delu a promene koje je moje telo dozivelo u okviru budifit izazova su neverovatne, imash moje puno poverenje- elem, iz istog razloga sam bila shokirana pochetkom ovog texta :D
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
saty
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


BOG

« Odgovor #12 poslato: Maj 31, 2011, 12:59:16 posle podne »

Isto tako nije pitanje da li se može uspeti samo sa treningom ili ishranom nego da se može uspeti bez opterećivanja nepotrebnim stvarima u životu, ako shvatate šta pokušavam da kažem ;)
Aplauz! :D

objasnio :)
Sačuvana
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #11 poslato: Maj 31, 2011, 11:14:56 pre podne »

Podrzavam.
A sad umjesto apstrakcije, razradjujte temu  ;)
Sačuvana
I don't give a fuck
Lumos
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 149


« Odgovor #10 poslato: Maj 31, 2011, 11:05:47 pre podne »

Isto tako nije pitanje da li se može uspeti samo sa treningom ili ishranom nego da se može uspeti bez opterećivanja nepotrebnim stvarima u životu, ako shvatate šta pokušavam da kažem ;)
Aplauz! :D
Sačuvana
Sve što me ne ubije će me samo ojačati
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #9 poslato: Maj 31, 2011, 10:50:36 pre podne »

Pa samo verovanje da moraš biti buržuj da bi postigao bilo šta je pogrešno samo po sebi, takoĂ°e nije poenta u tome da je suplementacija problem i isto tako nije pitanje da li postižeš uspeh ili ne - što pored pored pozitivnih odgovora na pitanja ukazuje da si pomalo opterećen ovakvim stvarima, a verovatno ne bi trebao da budeš.

Isto tako nije pitanje da li se može uspeti samo sa treningom ili ishranom nego da se može uspeti bez opterećivanja nepotrebnim stvarima u životu, ako shvatate šta pokušavam da kažem ;)
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
saty
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 139


BOG

« Odgovor #8 poslato: Maj 31, 2011, 10:26:21 pre podne »

Slabo sam ti ja pismen za novinara ;)

Inače ja sam odgovorio sa DA na sva navedena pitanja, ali ja sam svestan da je to problem. Vidi ovako, ja sam odlučio da živim ovim životom i zaradim poneki i dinar na konto mog opredeljenja. Nema pogrešnih odluka u tom smislu da ako odlučiš da se hraniš samo kao bilder, to je na kraju najzdraviji vid ishrane na svetu.

Prvo jede se česće i po manje što utiče na zdraviju probavu bolje iskorištavanje hranjive materije i suplementacijom možeš ostvariti neke ciljeve lakše i brže.

MeĂ°utim, problem nastaje kada ljudi shvate da je to jedini način da se živi kao sportista,a nije. Pogotovo je problem ako reakreativac ili osoba koja samo želi da izgleda i oseća se bolje krene da razmišlja tako ekstremno da zanemaruje neke osnove svog društvenog života.

Ukoliko odabereš da budeš takmičar u bb onda ćeš morati na ekstremnu dijetu, a to vrlo često nije zdravo za glavo. Pitaj samo takmičare kako se osećaju u tih 2 ili 3 meseca pred takmičare. Ima naravno i ekstremnih pristupa takmičenju koji nisu zdravi ni za telo.

Pravi problem je u mladim ljudima, koji još nisu ni punoletni. Setim se samo sebe kako sam bio bez mnogo mozga i lako se podlegne uticajima idola koji se serviraju u javnosti, a da se pri tom ne skrene pažnja na to šta oni stvarno rade i kako oni stvarno žive.

Kod nas muškaraca su to bilderski idoli, a kod žena su manekenski i kako god okreneš svodi se na isto. Ekstrem nikad nije zdrav. To je prava poneta.

Konto sam da je neka fora i nasjedoh, skoro svako pitanje sa da odgovorih xD Al jbg ja sam postigao rezultate ishranom i treningom a suplementi samo malo pomazu i moze se bez njih uspjeti (Ako si burzuj pa mozes kupiti pravu hranu a ne krastavac iz spanije :))
PS. Sinoc sam pojeo pljesku nisam bolestan! :P
Sačuvana
1Sasha3
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 186


Believe in yourself when no one else does.

« Odgovor #7 poslato: Maj 31, 2011, 10:18:13 pre podne »

Svaka cast za tekst i komentar iznad Alene... :)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #6 poslato: Maj 31, 2011, 10:07:14 pre podne »

Slabo sam ti ja pismen za novinara ;)

Inače ja sam odgovorio sa DA na sva navedena pitanja, ali ja sam svestan da je to problem. Vidi ovako, ja sam odlučio da živim ovim životom i zaradim poneki i dinar na konto mog opredeljenja. Nema pogrešnih odluka u tom smislu da ako odlučiš da se hraniš samo kao bilder, to je na kraju najzdraviji vid ishrane na svetu.

Prvo jede se česće i po manje što utiče na zdraviju probavu bolje iskorištavanje hranjive materije i suplementacijom možeš ostvariti neke ciljeve lakše i brže.

MeĂ°utim, problem nastaje kada ljudi shvate da je to jedini način da se živi kao sportista,a nije. Pogotovo je problem ako reakreativac ili osoba koja samo želi da izgleda i oseća se bolje krene da razmišlja tako ekstremno da zanemaruje neke osnove svog društvenog života.

Ukoliko odabereš da budeš takmičar u bb onda ćeš morati na ekstremnu dijetu, a to vrlo često nije zdravo za glavo. Pitaj samo takmičare kako se osećaju u tih 2 ili 3 meseca pred takmičare. Ima naravno i ekstremnih pristupa takmičenju koji nisu zdravi ni za telo.

Pravi problem je u mladim ljudima, koji još nisu ni punoletni. Setim se samo sebe kako sam bio bez mnogo mozga i lako se podlegne uticajima idola koji se serviraju u javnosti, a da se pri tom ne skrene pažnja na to šta oni stvarno rade i kako oni stvarno žive.

Kod nas muškaraca su to bilderski idoli, a kod žena su manekenski i kako god okreneš svodi se na isto. Ekstrem nikad nije zdrav. To je prava poneta.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 18 upita.