TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 11:46:29 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Hot Blood i . . . . . ???  (Pročitano 33366 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #85 poslato: Septembar 01, 2014, 11:37:19 pre podne »

Nisam doktor niti lekar vec neko ko voli NO i savetuje ga samo ZDRAVIM osobama.Tebi ja licno nikada ne bih savetovao uzimanje bas iz tog razloga sto si imao ili jos imas taj problem.Jedan je zivot!
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #84 poslato: Septembar 01, 2014, 10:54:32 pre podne »

3-5 puta nedeljno na sipci :)..ovako fudbal ponekad..vazi hvala, ne treba se igrati nikako, zato proverim uvek :)
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #83 poslato: Septembar 01, 2014, 10:46:26 pre podne »

Vidi, ne zelim da glumim baba-rogu koja te plasi...moj cilj je PRIMUM NON NOCERE - osnovno je ne nauditi...kod osetljivih kreatin moze uticati na srcani rad u smislu ubrzanja, a ako je unos kalijuma nedovoljan, moze provocirati i poremecaje srcanog rada...dakle, opet kazem, konsultacija sa kardiologom pa sve ostalo...
Mozes koristiti whey, amino kiseline, omega-3 masne kiseline...ali naravno i u skladu sa ogranicenjem fizicke aktivnosti ,ako ga ima...tu su i vitaminsko-mineralni preparati....
Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #82 poslato: Septembar 01, 2014, 10:13:15 pre podne »

Da li se onda kreatin moze koristiti :)?
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #81 poslato: Avgust 31, 2014, 11:15:33 pre podne »

Kad dodjem kuci ispisacu sve sa papira pa da čujem vaše mišljenje jer je njihovo bilo da se smanjio i da uopšte nije bilo rizično i da mogu u teretanu samo da ne koristim nikakvu hemiju i ono, ceo život imam šum a trenirao sam fudbal od 6-7 godine i sad na sipci radim.
.čujemo se kasnije onda pa cu napisati sve :)
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #80 poslato: Avgust 30, 2014, 09:46:52 posle podne »

U slučaju šuma na srcu ne važi pravilo "bez rizika nema dobitka"...sve je skopčano sa rizikom...kada si zadnji put bio kod kardiologa?

Zavisi o kom se tipu šuma radi...tj. o kojoj vrsti anomalije( tj. da li je uzrok šuma neka anomalija)...

Kada si bio zadnji put na kontroli? Ekg? Ehokardiografija? Sistematski pregledi? Pregledi sportskog lekara? Koliko imaš godina?



Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #79 poslato: Avgust 30, 2014, 04:39:38 posle podne »

Izuzetno se smanjio i sad je vrlo mali, to su svi pričali i trenirao sam fudbal i sad radim na sipci, podizao sam i velike težine u teretani i umarao sam se normalno kao i svi ostali..msm da se to gubi u pubertetu možda ga i nema sad
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #78 poslato: Avgust 30, 2014, 12:00:39 posle podne »

Da li bi neko ko ima sum na srcu mogao koristiti hot blood

Ne, niti bilo kakve suplemente koji mogu dovesti "do ubrzanja srcanog rada", cak se i trening sa opterecenjem dovodi u pitanje!
Iskreno, ne verujem da ce ti bilo koji kardiolog reci da se sa nekom patoloskom promenom na srcu bavis bilo kojom teskom fizickom aktivnoscu, jer to moze biti vrlo opasno!
Bez konsultacije sa kardiologom nista!

« Poslednja izmena: Avgust 30, 2014, 12:27:13 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Aziz Shavershian
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 419


Don't tell people your dreams, show them!

« Odgovor #77 poslato: Avgust 30, 2014, 10:23:58 pre podne »

Da li bi neko ko ima sum na srcu mogao koristiti hot blood
Sačuvana
Go hard mate the gym lifestyle is the best ! train hard, eat well, party hard.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #76 poslato: April 22, 2014, 08:15:53 pre podne »

jeste i to da ti nije prijao NO reaktor, ali tvom organizmu nije prijao ni sprint da budem iskrena....  smanji intenzitet kardia, izvoĂ°enje sprintova zahteva izuzetno dobru formu i opštu kondiciju
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #75 poslato: April 21, 2014, 09:40:17 posle podne »

Cini se nizim donji pritisak a to je u skladu sa efektima NO reaktora. Puls je onda kompenzatorno povisen. Prepolovi dozu, i uzimaj No samo pre treninga sa opterecenjem pa ces videti kako ce biti.
Sačuvana
BogiMW
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #74 poslato: April 21, 2014, 08:52:17 posle podne »

čekaj a kad si osetio to lupanje srca, odnosno problem sa disanjem,  nakon uzimanja hot blood-a neposredno ili u toku i nakon trčanja?   kad si popio hot blood?

ukratko - NO širi krvne sudove, srce mora jače da radi, plus na to dodaš sprint tj . ekstremno visok intenzitet koji je ogroman stres za telo....  to nemoj više da radiš

Hot blood sam popio oko 11h, a osetio sam da mi je lose posle kafica, oko 3-4 al sam pomislio da je samo umor. Medjutim sam izmerio puls i video da nesto nije u redu.

Trcanje cu da batalim kad pijem hot blood, a mogu eventualno da smanjim dozu da vidim dal ce sve biti ok?

A kakav je pritisak bio? Mozes pokusati sa pola doze, ali ako ponovo dodje do porasta pulsa definitivno ga nemoj uzimati vise.
Ako se ne varam bio je 118 66 i puls 89
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #73 poslato: April 21, 2014, 08:44:47 posle podne »

čekaj a kad si osetio to lupanje srca, odnosno problem sa disanjem,  nakon uzimanja hot blood-a neposredno ili u toku i nakon trčanja?   kad si popio hot blood?

ukratko - NO širi krvne sudove, srce mora jače da radi, plus na to dodaš sprint tj . ekstremno visok intenzitet koji je ogroman stres za telo....  to nemoj više da radiš

Hot blood sam popio oko 11h, a osetio sam da mi je lose posle kafica, oko 3-4 al sam pomislio da je samo umor. Medjutim sam izmerio puls i video da nesto nije u redu.

Trcanje cu da batalim kad pijem hot blood, a mogu eventualno da smanjim dozu da vidim dal ce sve biti ok?

A kakav je pritisak bio? Mozes pokusati sa pola doze, ali ako ponovo dodje do porasta pulsa definitivno ga nemoj uzimati vise.
Sačuvana
BogiMW
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #72 poslato: April 21, 2014, 08:43:00 posle podne »

Onda ti je definitivno to bilo zbog kofeina. Znaš kako ,neki ljudi ne mogu da piju NO reaktore i rade kardio trening,jer im previše opterećuje srce. A ti očigledno spadaš u tu grupu ljudi. TakoĂ°e,nemoj piti ništa što spada u grupu stimulansa,da ne bi opet povećao puls .

Necu. a i inace pijem samo hot blood, nista vise. Pa probam ovih dana sa 10g pa da vidim kako cu se osecati i trcanje cu izbaciti dok pijem hot blood. Danas sam prvi put otisao na trcanje i tako mi se nesto desilo.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16687


« Odgovor #71 poslato: April 21, 2014, 08:36:28 posle podne »

Onda ti je definitivno to bilo zbog kofeina. Znaš kako ,neki ljudi ne mogu da piju NO reaktore i rade kardio trening,jer im previše opterećuje srce. A ti očigledno spadaš u tu grupu ljudi. TakoĂ°e,nemoj piti ništa što spada u grupu stimulansa,da ne bi opet povećao puls .
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.102 sekundi sa 17 upita.