TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 10:20:05 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Hot Blood i . . . . . ???  (Pročitano 33389 puta)
BogiMW
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #70 poslato: April 21, 2014, 08:29:35 posle podne »

čekaj a kad si osetio to lupanje srca, odnosno problem sa disanjem,  nakon uzimanja hot blood-a neposredno ili u toku i nakon trčanja?   kad si popio hot blood?

ukratko - NO širi krvne sudove, srce mora jače da radi, plus na to dodaš sprint tj . ekstremno visok intenzitet koji je ogroman stres za telo....  to nemoj više da radiš

Hot blood sam popio oko 11h, a osetio sam da mi je lose posle kafica, oko 3-4 al sam pomislio da je samo umor. Medjutim sam izmerio puls i video da nesto nije u redu.

Trcanje cu da batalim kad pijem hot blood, a mogu eventualno da smanjim dozu da vidim dal ce sve biti ok?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #69 poslato: April 21, 2014, 08:23:23 posle podne »

čekaj a kad si osetio to lupanje srca, odnosno problem sa disanjem,  nakon uzimanja hot blood-a neposredno ili u toku i nakon trčanja?   kad si popio hot blood?

ukratko - NO širi krvne sudove, srce mora jače da radi, plus na to dodaš sprint tj . ekstremno visok intenzitet koji je ogroman stres za telo....  to nemoj više da radiš
Sačuvana
BogiMW
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #68 poslato: April 21, 2014, 08:20:31 posle podne »

da li si uzimao u toku dana i kafu, energetske napitke, kolu... ? 

jesi li bio umoran, nenaspavan, pretreniran... ?   imaš li bilo kakvih problema sa zdravljem, srcem?

Posle trcanja sam otisao u kostu i popio jedan kapucino :P Sto se tice umora i nisam. Bio sam na spavan a pre toga sam pravio pauzu jedan dan za praznike. Nemam nikakvih problema sa zdravljem.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #67 poslato: April 21, 2014, 08:16:17 posle podne »

da li si uzimao u toku dana i kafu, energetske napitke, kolu... ? 

jesi li bio umoran, nenaspavan, pretreniran... ?   imaš li bilo kakvih problema sa zdravljem, srcem?
Sačuvana
BogiMW
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #66 poslato: April 21, 2014, 07:53:38 posle podne »

Jedno pitanje u vezi sa hot bloodom. Pregledao sam forum. al mozda mi je nesto promaklo. Da bi voleo da mi vi pomognete.

Naime. uzeo sam da probam hot blood i popio sam mozda 3-4 kesice i blio je sve ok. Medjutim danas mi je bilo lose imao sam problem sa disanjem (nisam mogao lepo da udahnem) i bio mi je povisen puls nekih 89, posle se spustilo na 77.

Bio bi ljubazan da mi ukazete mozda na neke greske. Danas sam posle treninga otisao na trcanje (sprint) i nisam uzimao mozda dovoljno vode. Da li je to moglo da izazove ovaj efekat, jer sam to video na forumu ne smem da radim.

Uzimam dozu od 20g.

Unapred zahvalan
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #65 poslato: April 15, 2014, 09:14:11 pre podne »

Da slažem se samo što kod početnika je obično kombinacija sa monohidratom i tu dolazi do problema ako se ne obrati pažnja na hidrate.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #64 poslato: April 14, 2014, 01:59:56 posle podne »

dosta naših kupaca koristi sagorevače u kombinaciji sa kre-alkalyn-om koji inače ne stvara nadutosti ne zadržava vodu u telu...

samo, po mom mišljenju, ne treba zaobići i osnovnu suplementaciju - amino kiseline, protein.... pa tek onda ostalo.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #63 poslato: April 14, 2014, 09:10:32 pre podne »

Ukoliko je tebi samo stalo do povećavanja volumena mišića i to trenutnog onda je NO najbolji izbor.Ali ako to želiš na duže staze ima tu dosta toga da se poklopi kako bi ispalo sve onako kako zaista i treba.
Što je i Marko rekao može i kreatin zajedno sa sagorevačem u kombinaciji samo bojim se da za tako nešto je ipak potrebno malo iskustvo to jest da si upoznao svoje telo koliko hidrata mu treba i kada jer ovo može biti opcija presipanje iz šupljeg u prazno i da ne vodi bukvalno ničemu ako se ne odradi onako kako treba.Tu prvenstveno mislim na proteinsku ishranu,balans hidratima itd...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #62 poslato: April 13, 2014, 10:42:21 pre podne »

Posto smo vec pominjali sagoravace, mozete li mi reci da li sagorevac i kreatin mogu da se piju zajedno? :)
Mozes koristiti zajedno samo hidriranost mora biti adekvatna,narocito u toku samog treninga.nije lose da u toku treninga koristis i neki isostar.
Sačuvana
kLatNo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #61 poslato: April 12, 2014, 08:21:18 posle podne »

Aha, pa dobro, uz kreatin se uvek povecava unos vode... A sto se toga tice, ne ocekujem ja previse i ne treba mi mnogo, nisam bas fanatik, malo samo da mi poveca volumen i zadovoljan sam :) Hvala na savetu!
Sačuvana
BeastMode
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 476


« Odgovor #60 poslato: April 12, 2014, 08:11:47 posle podne »

Posto smo vec pominjali sagoravace, mozete li mi reci da li sagorevac i kreatin mogu da se piju zajedno? :)

U principu mogu , samo bi dodatno trebalo da povecas unos vode ... Mada pitanje je koliko kreatin zapravo moze da ti pomogne kada si na dijeti i niskom unosu ugljenih hidrata ... :)
Sačuvana
You are only strong as your weakest link!
kLatNo
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #59 poslato: April 12, 2014, 08:07:15 posle podne »

Posto smo vec pominjali sagoravace, mozete li mi reci da li sagorevac i kreatin mogu da se piju zajedno? :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #58 poslato: Mart 31, 2014, 05:22:52 posle podne »

Nema na čemu :) Mogao bi i sa kofeinom da probaš.On ej takoĂ°e odličan stimulans.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #57 poslato: Mart 31, 2014, 02:47:01 posle podne »

Dyma mi se sasvim lepo pokazao, uzimao sam ga pre jedno dve godine dok sam jos aktivno igrao kosarku, cak sam uvek uzimao po jednu, nisam uzimao po dve, cini mi se da je tako bilo po preporuci, i ta jedna me je bas lepo drzala da odradim trening maksimalno. Sad da li je to bilo do psihe, da li je to stvarno tako lepo delovalo, ali rado ga preporucujem :) Hvala na savetu za NO reaktor.

mislim da nije samo psiha, Dyma je stvarno dobar.   Ja bih probala i sa običnom guaranom, imamo je od Natrola,  990 din  90 kapsula, to bi ti baš dugo trajalo a odličan stimulans je u pitanju :)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12782


Never give up!

« Odgovor #56 poslato: Mart 31, 2014, 09:07:08 pre podne »

Dyma je dobar čak šta više vrlo dobar, ali kada smo već načeli temu sagorevača i njihovog kicka nikako ne mogu a da ne spomenem stari dobri animal cuts.Ali to nije ovaj koji se u Evropi trenutno može naći već mislim na onaj prvobitni koji mislim da može samo u Americi da se nabavi i to je onaj stari originalni bez izmenjenog sastava.Probao sam zaista mnogo sagorevača i bolji od njega nisam našao.Ni po kicku a ni po zaista odličnom delovanju.Sada ga je nažalost teško naći.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.08 sekundi sa 17 upita.