TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395161 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 05:06:10 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Hot Blood i . . . . . ???  (Pročitano 33396 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #40 poslato: Jun 24, 2013, 01:26:42 posle podne »

Ako ti odgovara da treniraš tako brzo nakon takvog obroka, samo napred. Ali ne verujem onda da ćeš osetiti efekte Hot Blooda. U svakom slučaju probaj da ga uzmeš na početku treninga, pa ćeš videti ima li promena. :)
Sačuvana
Savic019
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 131


Samo trening

« Odgovor #39 poslato: Jun 24, 2013, 10:27:18 pre podne »

100g pirinac i 150g belo meso i salata to jedem pre treninga i odma odem u teretanu
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #38 poslato: Jun 24, 2013, 09:26:38 pre podne »

Iz čega se sastoji taj obrok kada uspevaš da 20 min kasnije odeš na trening? Teško da ćeš osetiti pun efekat NO reaktora punog stomaka....
Sačuvana
Savic019
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 131


Samo trening

« Odgovor #37 poslato: Jun 23, 2013, 11:13:12 posle podne »

Imam i ja jedno pitanje u vezi hot blooda,uzeo sam 1 kesicu i planiram sutra da je popijem,e sad pise da se pije 30-45min pre treninga na prazan stomak,e sad ja uvek jedem pre treninga,jedem pa posle 20-30min odem na trening,takodje i popijem creatin posle jela i krenem na trening,posto pise na kesici da se pije na prazan stomak kako da uklopim vreme i obroke,obicno doruckujem oko 10-11 pa onda pre treninga jedem u 1-pola 2 i krenem na trening,kako da uklopim tu hot blood i da ga pijem zajedno sa creatinom ?
Koliko vremenski ima dejstvo hot blood ?
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #36 poslato: Jun 14, 2013, 08:07:55 posle podne »

Da, to ume biti zamka korišćenja suplemenata koji ima stimulativno dejstvo. Neki ljudi takvim suplementima pokušavaju "maskirati" probleme. Budu iscrpljeni i preumorni, ali drmnu NO ili 200-300mg kofeina i treniraju.

E, sad, hajde da kažemo da je to i ok ako se dešava ponekad, nismo svi uvek maksimalno motivisani i orni za treninga. Ali kod nekih to preraste u hronično stanje, pa se non stop "krpe" stimulansima.
Sačuvana
zex80
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #35 poslato: Jun 14, 2013, 07:40:11 posle podne »

Evo vec nekoliko treninga koristim hoot blood ponovo i osecam se odlicno i zadovoljan sam kako preparat radi. Sve ono sto se desavalo ocigledno nema veze sa preparatom...Moguce da je uzrok toga bio zamor organizma jer sam tih nekoliko dana skroz slabo spavao a jako trenirao. Ovo najvise pisem da ne bih slucajno doveo u zabludu potencijalne kupce preparata jer ocigledno da sam imao problem neke druge prirode. Pozdrav!
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #34 poslato: Jun 09, 2013, 12:25:05 pre podne »

Mozda ti je i trening bio jaci, ali, i to je opet zbog reaktora. S obzirom na to da si uzimao pola doze, pauziraj dan, dva sa njim, i odmaraj, pa ces videti sta se desava kad ga sledeci put budes uzeo.
Sačuvana
zex80
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #33 poslato: Jun 09, 2013, 12:04:20 pre podne »

Pre svega hocu da utvrdim da li je u pitanju reaktor ili sam mozda malo preterao sa treningom. Ta dva treninga sa reaktorom sam trenirao zaista jace nego obicno i pauze izmedju setova su bile krace nego obicno, moguce da mom telu to nije prijalo. sledeci trening idem bez reaktora pa cu videti.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #32 poslato: Jun 08, 2013, 11:25:14 posle podne »

Ukoliko se ponovi promeni NO dok ne naĂ°eš neki koji ti odgovara.Ali ukoliko se dese isti ili nedaj bože gori simptomi batali reaktore ne odgovaraju ti.
Sačuvana
zex80
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #31 poslato: Jun 07, 2013, 11:02:40 posle podne »

Sve se smirilo sada...Pritisak nisam merio. Da prvi put koristim NO, ovo mi je bio drugi dan kako sam ga uzeo, prvog dana nisam osetio nista lose. Od suplementacije sam uzeo 5gr BCAA pre treninga i 15 gr BCAA posle treninga i zatim popio SNI Pro Way.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #30 poslato: Jun 07, 2013, 10:27:42 posle podne »

Kakav je pritisak? Da li sada prvi put koristis NO reaktor? Sta jos imas od suplementacije?
Sačuvana
zex80
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #29 poslato: Jun 07, 2013, 08:20:35 posle podne »

Nisam znao gde da postavim ovo pitanje moguce da nema veze sa hot blood-om...Naime, i danas sam kao i juce uzeo pola doze hot blood-a ali evo vec 3 sata je proslo kako sam zavrsio trening a ja malo otezano disem, narocito kad sam u fazi mirovanja, kad setam nekako mi je malo lakse. Puls mi je oko 100 otkucaja, potpuno sam bio u fazi mirovanja...Da li ovo ima veze sa hot blood-om ili je ovo posledica necega drugog...
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #28 poslato: Jun 07, 2013, 12:35:04 posle podne »

Ako si sa pola kesice zadovoljan jos bolje, zadrzi se na tome dok god te radi, pa onda kasnije povecaj ako bude potrebe za tim.
Sačuvana
zex80
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 8

« Odgovor #27 poslato: Jun 07, 2013, 09:31:51 pre podne »

Hvala. Najverovatnije cu ostati za sada na pola kesice pa cu za kasnije videti. Za sada sam zadovoljan kako radi.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #26 poslato: Jun 07, 2013, 08:49:01 pre podne »

Bravo, tvij primer treba da slede i ostali koji sa reaktorima počinju.Pola doze za početak pa posle povećavaš ako treba.
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 18 upita.