TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:39:38 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Treba mi vase misljenje.  (Pročitano 6190 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #17 poslato: Januar 16, 2013, 10:50:11 pre podne »

Baziraj se na kvalitetnim hidratima iz pirinča i krompira.Ja na primer preferiram pirinač,trudim se da imam bar četiri obroka sa njime gde je naravmo crveno meso ali ne svinjsko već govedina,junetina,teletina,konjetina,ždrebetina..bogato je kreatinom a nije toliko masno.
Izbegavaj svinjsko koliko god možeš.Najbolje bi bilo da ne jedeš to meso.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #16 poslato: Januar 15, 2013, 10:12:11 posle podne »

Gledaj da meso bude junece ili konsko,ne svinjetina..ima manji procenat proteina i vise masti.
Sačuvana
Matador
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #15 poslato: Januar 15, 2013, 05:24:30 posle podne »

Od voca jedem banane,jabuke,kivi... od povrca kupus,cvekle... :) A mleko uzimam uz geiner...takodje i kiselo mleko uz belo meso i tako... sve to nisam naveo,posto sam mislio da nije toliko bitno :) Pa u glavnom ejdem kuvana jaja,ne pojedem svaki dan isti broj jaja,ponekad je to 10,8,6...kako kad :) Mare bar dva puta nedeljeno jedem i svinjsko meso,a mislio sam da probam i konjsko meso.... Zaboravio sam da kazem,da je ovo sto sam naveo moja GLAVNA ISHRANA,ali ponekad se ubaci tu i kuvano jelo kao npr: pasulj,grasak...
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #14 poslato: Januar 15, 2013, 01:16:45 posle podne »

Potrebno je da ubacis i crveno meso,broj kalorija treba procentualno da bude 45% UH,35 protein,15 masti.
Sačuvana
tryhardboy93
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 17


« Odgovor #13 poslato: Januar 15, 2013, 12:49:03 posle podne »

cela jaja jedes? da nije mnogo 11 jaja dnevno
promijeni malo ubaci ovsene ujjutro umjesto pirinca ovsene sa mlekom ,i voca i povrca malo
« Poslednja izmena: Januar 15, 2013, 12:51:42 posle podne od strane tryhardboy93 » Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #12 poslato: Januar 14, 2013, 10:57:00 posle podne »

Pozdrav,

meni na prvi pogled tvoja ishrana deluje malo jednolicno. Da li uopste jedes voce i povrce posto to nisi pomenuo? Sta je sa mlekom i mlecnim proizvodima?
Sačuvana
Matador
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #11 poslato: Januar 14, 2013, 08:02:16 posle podne »

Pozzz drustvooo :) Evo mene opett :))) Nisam dugo bio na forumu,zato sto neko vreme nisam trenirao,zbog mora,posla i odbojke na pesku.... Poceo sam opet da treniram,svoju staru kilazu sam hvala bogu zadrzao,ona je iznosila,ako se ne varam nekih 78-79 kg.... Tada sam i postavio nekoliko slika... Evo sada sam opet u treningu,ovo mi je treci mesec,trenutno imam 86kg, znaci za nekih 3 meseca sam nabacio nekih 6-7 kg... Uzimao sam mass fusion geiner i x-pand.... ovo je moja ishrana koju koristim vec 3 meseca: Dorucak u 10:00 3 jajeta i 150g pirinca 12:45 X Pand 13:00 trening 14:30 geiner sa vodom 15:00 belo meso 200 g 2 jajeta 150g pirinca 17:00 belo meso 200 grama 2 jajeta 150g pirinca 19:00 200 g belog mesa 2 jajeta 22:00 300 g ribe 2 jajeta. Planiram malo da pauziram sa suplementima,pa da uzmem whey protein,glutamin i kreatin. Moja neka zelja je 90 kg,da vidim kako bih izgledao sa tom kilazom,pa bih tamo u martu poceo sa definicijom,trcanje i tako dalje... Danas cu postaviti nekoliko slika,a sutra cu ostatak ;) Zeleo bih da pogledate slike,da vidite da li fali nesto ovoj mojoj ishrani i da mi kazete da li uopste treba jos malo da se ugojim ili ne. Hvala unapred na odg :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #10 poslato: Jun 30, 2011, 12:18:25 posle podne »

javi ako treba pomoć... ishrana je pod broj 1, a od suplemenata za početak vitamini,minerali, dobar whey protein
Sačuvana
Matador
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #9 poslato: Jun 30, 2011, 04:31:15 pre podne »

Ljudi hvala vam na savetima i odg ;))) Svakog dana citam po forumu o treninzima,hrani,suplementima...tako da necu nigde zuriti sa kupovinom...probacu da napravim dobru kombinaciju suplemenata i naravno ishranu da sredim ;))
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Jun 29, 2011, 06:47:29 posle podne »

Trudicu se da hranu sredim maksimalno... Pa sto se tice mase....BRZO JE DOBIJEM ALI JE I BRZO IZGUBIM.... pre sa, koristio Ultra Mass 4500 geiner i kreatin...i stvarno sam dobio na kilazi....e sad posle toga sam uzimao Mass 20....i mogu da kazem samo lose o tom preparatu....sznaci bruka....a sad sam resio da uzmem sledece: Labrada Pro V 60,ALL All Whey i Attack. Sta mislite o ovome ? I npr da li Pro V 60 da pijem posle treninga ili mozda uvece pred spavanje ili odmah ujutru ???

ako je masa brzo "otišla" kako kažeš, velika verovatnoća da si samo povukao dosta vode... što je normalno uz povećan unos hidrata, a gejneri obiluju istima...

Whey je dobar izbor.  Labrada Pro V je jedan od meni omiljenih proteina, složeniji je - ima više vrsta proteina te je zato pogodan za korišćenje i izmeĂ°u obroka, pred spavanje :)
Sačuvana
Arlovski
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #7 poslato: Jun 29, 2011, 05:21:00 posle podne »

isto tako je moguce da imas jako brz metabolizam kao i ja recimo, a i ektomorf sam, tako da osim sto moras da povedes racuna da stalno nesto grickas - vodis racuna o tome i sta grickas. ne treba ti hrana koja ce ti opterecivati stomak niti ti stvarati nelagodu, dakle - lagano ali kvalitetno, ne preteruj ni sa unosom hrane, ali da uvek budes sit. Piletina, pirinac, kuvana sargarepa, povrece, curetina, moze normalno i pire krompir, suplementi i najvaznije ---- JAK JAK JAK TRENING. Zadaj sebi realne ciljeve a to je recimo 0.5 -1.5 kg mesecno i bices sigurno zadovoljan.

Sto se tice gainera, ja pijem i dan danas gainer, to je mass20, meni licno najvise odgovara, osim njega uzimam kre-alkalyn i proteinske cokoladice u toku dana. Imam jos jednog druga koji je samnom radio po ovom "programu" i od leta 2007 - danas + 14 kg misicne mase....

Eto...pozdrav.
Sačuvana
Those who push themselves, and are willing to face pain, exhaustion, humiliation, rejection, or worse, are the ones who become champions.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Jun 27, 2011, 02:08:16 posle podne »

Pazi..da bi ti ostala masa onda konstantno moras da se pravilno hranis i unosis dobre supse.To sto si lako izgubio znaci da nesto nisi radio kako treba.Sredi ishranu to ti je najvaznije! Ostalo je sve sporedno veruj mi. Ja bih ti savetovao elite whey,moze attack,omega 3 i vitamine za pocetak.Udri po proteinima iz mesa i kvalitetne uh  sa vlaknastim materijama i zdravim mastima.Na duze staze bice uspeha.
Sačuvana
Matador
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #5 poslato: Jun 27, 2011, 08:42:07 pre podne »

Trudicu se da hranu sredim maksimalno... Pa sto se tice mase....BRZO JE DOBIJEM ALI JE I BRZO IZGUBIM.... pre sa, koristio Ultra Mass 4500 geiner i kreatin...i stvarno sam dobio na kilazi....e sad posle toga sam uzimao Mass 20....i mogu da kazem samo lose o tom preparatu....sznaci bruka....a sad sam resio da uzmem sledece: Labrada Pro V 60,ALL All Whey i Attack. Sta mislite o ovome ? I npr da li Pro V 60 da pijem posle treninga ili mozda uvece pred spavanje ili odmah ujutru ???
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12772


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Jun 23, 2011, 12:10:18 posle podne »

Prvo ishrana da se sredi maksimalno.I to u bukvalnom smislu maksimalno ili ti ni jedan suplement nece pomoci.Sredjena ishrana na duze staze u kombinaciji sa supsima moze dati rezultate.Ja sam uvek za opciju wheya umesto geinera sem ako se radi o jako mrsavoj osobi koja ima ogromnih problema sa telesnom masom.
Sačuvana
Matador
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 114


« Odgovor #3 poslato: Jun 23, 2011, 04:08:10 pre podne »

Pa ovako :))) Cilj mi je naravno povecati svoju tezinu...znaci nabaciti masu....po mogucnosti sto bolju-kvalitetniju....ljudi su mi govorili da se geineri sranje i da treba da se okrenem sto vise nekom whey proteinu.... E sad ima i ljudi koji su mi pricali da treba da popijem na tone whey proteina kako bi nabacio masu....pa sam zato mislio da kombinujem neki whey,geiner i nesto sto ce mi dati snagu...kao npr attack....e sad sto se tice hrane da ne duzim mnogo....videcu da se hranim sto kvalitetnije...tj da unosim sto vise proteina,vitamina i ugljenih hidrata....citao sam dosta o ishrani i tu cu se sigurno nekako snaci ;))) npr,belo meso,jaja,pirinac...i tako dalje.... Sad vi kazite sta mislite o onome sto sam izabrao....da li je to ok i kako da koristim. Ili bi mi vi nesto drugo preporucili sto se tice suplemenata ???
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.103 sekundi sa 18 upita.