TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395148 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 27, 2024, 08:18:44 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sladjana Lučić  (Pročitano 50662 puta)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #167 poslato: Oktobar 27, 2011, 06:00:08 posle podne »

Nekako nisam hteo da se oglašavam u pogledu "jedina takmičarka" - jer nzm oko čega cela frka?
Niko ovde ne može da kaže da je to mesto nezasluženo. Jel ima neko da je bio bolji od SlaĂ°e u tom trenutku? Nema. Ona se pojavila na takmičenju u svojoj kategoriji, sa (na ovim prostorima) vrlo zavidnom formom - u čemu je problem? Hvala lepo, doviĂ°enja. :)
Sačuvana
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3932


Dip. trener

« Odgovor #166 poslato: Oktobar 27, 2011, 08:20:50 pre podne »

Ne razuem, hoces da kazes da je tesko biti pobednik kad se sam takmicis? Toliko je gategorija bilo, mogla je da se presalta na neku gde ima konkurencije, kad ste joj cestitali ja pomislio ova oduvala, kad pogledah ona sama, priznacete nije isto.
Formu ja ne sporim, al biti prvi sa konkurencijom i bez nje je nebo i zemlja.
A i mogla je sama to da kaze.
nije tesko biti pobednik kad si sam na bini...ali to sto u njenoj kategoriji nije njen problem nego problem drugih sto joj nisu izasli na "crtu"
2. sto da se ona presalta kad se zna koja je njena kategorija?
3. i da je imala konkurenciju plasman bi joj bio isti posto se zna odprilike kakve su devojke kod nas sto izlaze u tim kategorijama..ona je jedina koja se razlikuje od njih i koja je stvarno nesto napravila sa svojim telom.
4. tako je forma nema sta da se osporava...bice konkurencije jednom dobre pa ces videti onda da joj je lakse da bude prva kad je sama na bini nego kad ima konkurencije posto je kod nas takva situacija da ta konkurencija i ne vredi puno ( ja se izvinjavam ako ima nekih takmicarki koje stvarno zasluzuju postovanje sto se tice fizickog izgleda)
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #165 poslato: Oktobar 26, 2011, 04:44:48 posle podne »

Ona je uspela da pobedi samu sebe,uspela je da resi vidnu razliku nogu u odnosu na gornji deo tela.Izasla je na binu,svi ostali su mogli ali nisu (to neka se oni zapitaju)...to da je ova ili ona federacija losija,ne bih se slozio...primer je takmicenje u kopru...ko je bio i gledao znace o cemu pricam.Meni je zao sto ona nije mogla da ide sa nama na takmicenje i ubedjen sam da bi se vratila sa medaljom.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #164 poslato: Oktobar 26, 2011, 02:29:11 posle podne »

Svi mi koji smo se takmicili nikada do samog dolaska na takmicenje nismo znali imamo li jake,lake ili uopste nemamo protivnike.Za to sto se pojavimo na bini sami nismo krivi mi jer krvavo smo se spremali kao da ce konkurencija biti uzasno jaka,ali to sto nije niko izasao nije nasa krivica.
Sačuvana
Nenad.LJ
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 244


« Odgovor #163 poslato: Oktobar 26, 2011, 01:11:16 posle podne »

Da su na takmicenja uvek izlazili samo spremni takmicari nebi se mnogo nagledali takmicara
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #162 poslato: Oktobar 26, 2011, 12:26:34 posle podne »

Ne razuem, hoces da kazes da je tesko biti pobednik kad se sam takmicis? Toliko je gategorija bilo, mogla je da se presalta na neku gde ima konkurencije, kad ste joj cestitali ja pomislio ova oduvala, kad pogledah ona sama, priznacete nije isto.
Formu ja ne sporim, al biti prvi sa konkurencijom i bez nje je nebo i zemlja.
A i mogla je sama to da kaze.

to nije do nje, to je do ostalih... nema ih dovoljno spremnih... ona nema ništa sa tim ;)  a konkurencije će biti... ali van granica naše zemlje
Sačuvana
Tokan
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 203


« Odgovor #161 poslato: Oktobar 26, 2011, 11:18:45 pre podne »

Dobro Alene, gledacu svoja posla, stoji da si dosta toga u pravu. Za deo koji nisi, nema potrebe da pricamo, posto si dosta tvrdoglav ( sto ne smatram za lose )
Uzdravlje.
Sačuvana
Zivot je teskas,
 brze pesnice od celika,
 ti ne bi da mu predas,
 pa mora da se TRENIRA!
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #160 poslato: Oktobar 26, 2011, 11:10:04 pre podne »

Pa kao prvo to nema nikakve veze sa istinom, i svako ko je izašao na binu zna da je priča sa druge strane malo drugačija. Ti Tokane opet počinješ sa istom pričom sa SlaĂ°om i opet se ponašaš ko mala uvreĂ°ena devojčica kojoj je neko ukrao omiljenu lutku.

IzaĂ°i na binu pa makar i sam i odna možeš da pričaš šta god hoćeš...

Ovo takmičenje gde je SlaĂ°a izašla je u nešto slabijoj federaciji kod nas i retko kada ima dovoljno žanskih takmičara da popune kategoriju, samo kategorija model ima učesnika jer nema veze sa teretanom.

SlaĂ°a po mom mišljenju još nije spremna da se takmiči, ali izašla je probala i sad zna kako je biti na bini u bikiniju dok te neko ocenjuje. Iskustvo na kome se uči.

Ja znam kako je biti na bini sa 20 takmičara i kako je biti sam ili sa jednim ili dva protivnika, to nema veze sa time šta si ti radio nego sa time šta su drugi radili.

Moja Branka je imala još goru sudbinu nego SlaĂ°a, bila je na bini sa pijanom takmičarkom koja je jedva stajala na nogama. To ti doĂ°e kao da se i tebi cela sala smeje i naravno da ti nije do zlata koje osvojiš, ali jbg ako imaš želju da se takmičiš ko može da te spreči.

E sad koliko je neko dobar, još u ovom sportu je subjektivna stvar, ali ja i dalje dajem veći respekt takmičarima, kakvi god da su, nego masi koja samo kenja po forumu...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Tokan
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 203


« Odgovor #159 poslato: Oktobar 26, 2011, 10:40:26 pre podne »

Ne razuem, hoces da kazes da je tesko biti pobednik kad se sam takmicis? Toliko je gategorija bilo, mogla je da se presalta na neku gde ima konkurencije, kad ste joj cestitali ja pomislio ova oduvala, kad pogledah ona sama, priznacete nije isto.
Formu ja ne sporim, al biti prvi sa konkurencijom i bez nje je nebo i zemlja.
A i mogla je sama to da kaze.
Sačuvana
Zivot je teskas,
 brze pesnice od celika,
 ti ne bi da mu predas,
 pa mora da se TRENIRA!
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #158 poslato: Oktobar 26, 2011, 09:52:07 pre podne »

To sto je bila sama nikako ne umanjuje cinjenicu da je dala sve od sebe za takvu formu.Bice prilike da se dokaze i u buducnosti ;)

normalno :)  samo utišavam glasove koji okolo lajuckaju da je lako biti pobednik kad si sam u kategoriji.... ;)
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #157 poslato: Oktobar 25, 2011, 09:45:24 posle podne »

pa dobro, nema konkurencije kod nas... šta da se radi :)  viĂ°ala sam to...

ali biće u inostranstvu, kad tad ;)

Bice Mo, bice ;) :-*

To sto je bila sama nikako ne umanjuje cinjenicu da je dala sve od sebe za takvu formu.Bice prilike da se dokaze i u buducnosti ;)

Tako je Zoli, hvala ti puno na podrshci :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #156 poslato: Oktobar 25, 2011, 04:49:38 posle podne »

To sto je bila sama nikako ne umanjuje cinjenicu da je dala sve od sebe za takvu formu.Bice prilike da se dokaze i u buducnosti ;)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #155 poslato: Oktobar 25, 2011, 09:06:23 pre podne »

pa dobro, nema konkurencije kod nas... šta da se radi :)  viĂ°ala sam to...

ali biće u inostranstvu, kad tad ;)
Sačuvana
Nenad.LJ
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 244


« Odgovor #154 poslato: Oktobar 21, 2011, 10:44:09 pre podne »

Jesi ti ovo jedina u svojoj kategoriji bila, il nesto ne pise kako treba?

Figure fitness

1. Sladjana Lučić

Gledao sam takmicenje u Pancevu i bila je samo jedna takmicarka u figure fitnesu, pa sam tako i zapazio to  inace ne bi. :)
Sačuvana
Tokan
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 203


« Odgovor #153 poslato: Oktobar 19, 2011, 09:00:24 posle podne »

Jesi ti ovo jedina u svojoj kategoriji bila, il nesto ne pise kako treba?

Figure fitness

1. Sladjana Lučić
Sačuvana
Zivot je teskas,
 brze pesnice od celika,
 ti ne bi da mu predas,
 pa mora da se TRENIRA!
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 17 upita.