TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 396887 Teme od strane 25016 Članovi Poslednji član: Dzoni D

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Jul 08, 2024, 07:44:39 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: pitanje u vezi gejnera  (Pročitano 6718 puta)
ufc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #17 poslato: Mart 02, 2013, 09:20:35 posle podne »

buraz nisi citao ostale postove posto vidim da se ovde ubacujes samo da prozivas.ja sam rekao da cu za mesec dana reci rezltate a nisam rekao da cu da pijem jedan mesec i da cu stati ili sta vec.ja planiram da pijem na duze ove zajebancije jer mi pare nisu problem a rezultat cu reci Roberu a tebi hvala nabildovani  ;D
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #16 poslato: Mart 02, 2013, 09:08:25 posle podne »

ok javljam se za mesec dana da kazem rezultate nadam se da ce biti ok.hvala na brzim odgovorima

Za mesec dana ima da se nabildas sine mnogo :D
Sačuvana
ufc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #15 poslato: Mart 02, 2013, 09:06:50 posle podne »

ok javljam se za mesec dana da kazem rezultate nadam se da ce biti ok.hvala na brzim odgovorima
Sačuvana
Nikola Najdanovic
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 825


Personalni trener FISAF International

Fitness Portal
« Odgovor #14 poslato: Mart 02, 2013, 09:02:52 posle podne »

Telesnu masu mozes lako da nabacis, ali nova misicna masa se jako sporo pravi i naravno zavisi od XY faktora.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #13 poslato: Mart 02, 2013, 07:50:59 posle podne »

Nemoj samo gledati da vaga, tj. kilaža skače, već gledaj da taj skok bude što kvalitetniji. Voda i salo ti ne znače ništa, a to će verovatno biti najveći udeo u novododatoj težini. Dakle, moguće je 15kg za 3 meseca, ali udeo mišića u toj kilaži biće najmanji. Idi lagano i što kvalitetnije. Prati i ogledalo, a ne samo vagu. Ako vidiš da preteruješ, odnosno previše se mastiš, olabavi malo sa kalorijama.
Sačuvana
ufc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #12 poslato: Mart 02, 2013, 07:42:13 posle podne »

ok hvala.pitao sam da bi dobio rezultate jer mi fali dobrih 15kg pa cu valjda uspeti za 3 meseca da nabacim to naravno uz ovakav vid unosa gejner plus kreatin i dobra klopa.pitao sam jer dosta njih mi prica ma cepaj slobodno sto vise mozes da bi dobio masu jer kao sto vise cepas gejner dobices brze mase...znaci po njima 500grama maltene dnevno pa ja bi ovaj dzak od 7ipo kila popio za 15 dana pa realno.znaci mislis da cu uspeti da nabacim masu uz sve ovo sto smo naveli da pijem 2x100gr i da cu uspeti da dodjem do te toliko zeljene mase xeex ide leto :).tnx jos jednom zato ja kupujem kod vas xeex :)
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #11 poslato: Mart 02, 2013, 07:14:48 posle podne »

Da, da, pola kg gejnera dnevno stvarno bi bilo previše. Zato sam ti i savetovao da prepoloviš serviranje, tj. da uzimaš 100ak grama.  U suštini, nema mnogo filozofije kod korišćenja gejnera - gledaš da uzmeš serviranje koje ti omogućava neku optimalnu dozu proteina(20-30g). U slučaju Mass Fusiona, potrebno ti je 100ak grama praha da bi uneo 20ak grama proteina.

Koji god gejner da piješ, piješ ga na isti način - jednom do dva puta dnevno, i to nakon treninga i izmeĂ°u obroka. Nebitna ti je količina vode/mleka u kojoj ćeš ga rastvarati. Sipaš onoliko koliko ti prija, bitno da se se sve to unese u telo. Ako voliš slaĂ°e, sipaš manje vode, i obrnuto. Eto, to su neke opšte smernice za korišćenje bilo kog proizvoda ove vrste. :)
Sačuvana
ufc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #10 poslato: Mart 02, 2013, 07:12:49 posle podne »

da i u koliko mleka je najbolje da pomesan gejner tnx jos jednom.inace kod vas sam kupio proizvode xD
Sačuvana
ufc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #9 poslato: Mart 02, 2013, 07:08:42 posle podne »

hvala na brzoooom odgovoru.poslusacu te i za gejner i za kreatin.nije mi bilo jasno jer na pakovanju pise 240gr dva puta dnedvno sto je slozices se pola kile xeex mnogo.znaci 100gr posle treninga i 100gr izmedju nekog obroka kao dodatak.krenuo sam par dana da se pripremam tako sto sam bas poceo da jedem dosta mesa ribe i pirinac.ovo za kreatin sam manje vise bio upucen ali ovo za mass fusion nikako...
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Mart 02, 2013, 06:29:39 posle podne »

Gejner uzimaj 2 x 100g dnevno(nakon treninga i kao neka užina u toku dana), a kreatin 2 x 5g dnevno(nakon treninga i još jednom u toku dana na prazan stomak). U dane odmora gejner možeš i samo jednom x 100g.
Sačuvana
ufc
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #7 poslato: Mart 02, 2013, 06:25:17 posle podne »

moze li neko da mi pomogne kupio sam mass fusion gejner i kreatin monohidrat 1kg.imam 180 ali samo 63kg.kako da kombinujem ovo za najbolje rezultate kada da pijem po koliko.cilj mi je masa naravno telesna ne misicna.da probam masu da doguram do 80 pa cu preci na whey itd.ishranu imam vrhunsku tacnije uzeo sam sa foruma i rukovodicu se njom.plzzzz help
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12840


Never give up!

« Odgovor #6 poslato: Oktobar 04, 2011, 11:36:36 posle podne »

Nije kreatin neki magicni napitak,nijedan suplement nije.Ukoliko zaista imas problema sa telesnom masom savetujem ti geiner kao opciju posle treninga sa vodom ,u medju obroku sa mlekom i pred nocni san sa mlekom.I naravno sto cesci kvalitetni obroci u toku dana.Na duze staze bice pomaka sigurno.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 04, 2011, 08:48:40 posle podne »

Nema kreatina u tom gejneru. Kreatin nema "neprirodni efekat". Uloga kreatina je da ti da malo na snazi i intenzivnosti treninga, kao i da pomgne oporavku, a ne da navlači vodu. Ništa neprirodno nećeš dobiti sa njim. Ako ti je dobra ishrana, već imaš whey od suplementacije, kreatin će ti samo pomoći na putu povećanja mišićne mase.
Sačuvana
andrija1709
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 04, 2011, 08:16:54 posle podne »

Hvala na savetima.  Hranim se inace normalno. Kad sam gladan jedem, ne prejedam se. A kilograme ne dobijam nikakako. Videcemo kako ce biti sa gejnerom.
Prvi post: Da li to znaci da ovaj kreatin http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-malat-/-etil-ester/SI474-Creatine-Ethyl-Ester.html
uopste ne vezuje vodu ?
I ako neko moze da mi konkretno odgovori na prvo pitanje, dal onaj gejner sadrzi kreatin ili neku supstancu sa tim efektom  (vezivanje vode)
Sačuvana
Srebrni vuk
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27


THE EASY DAY WAS YESTERDAY

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 04, 2011, 02:15:59 posle podne »

"Gejneri su ok opcija za ljude koji tesko dobijaju na kilazi i za one koji ne unose potrebne kolicine hrane iz raznih razloga...no svejedno,ako zelis imati rezultate od vezbanja u teretani ti se moras potruditi da uneses sto vise mozes tokom svakog dana prvenstveno junetine,piletine,ribe,belanaca,nemasnih mlecnih proizvoda jer to su izvori visokokvalitetnih proteina koji grade misice uz proteinske dodatke.I to je ono sto je proritet.Radi podrske energetskim potrebama moras obezbediti ugljene hidrate iz pravog crnog hleba,ovsenih pahuljica,pirinca,krompira,povrca i nesto voca.Uz sve ovo dobar gejner za dodatak koji ces uzimati u kolicini od 100-150gr odmah nakon treninga i ujutro u sl.kolicini..Jer to su periodi tokom dana kada organizam u nekoj meri tolerise unos prostihijih izvora u.hidrata"
Sačuvana
Κύριε  ἐλέησον
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.399 sekundi sa 18 upita.