TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394938 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 16, 2024, 11:14:42 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: U vezi AC  (Pročitano 5525 puta)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #8 poslato: Decembar 04, 2011, 08:54:31 posle podne »

Meni najbolje radi na prazan stomak :)
Bio sam osetio muchninu kao shto alen reche u jednom momentu pa sam ubacio obrok sat sat i po pre njega ali sam sve neshto trom, bar sam takav trip imao...

Nastavio sam ujutru na prazan stomak a muchnina me je proshla, ochigleno je trebalo samo malo da se telo navikne...
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12777


Never give up!

« Odgovor #7 poslato: Oktobar 15, 2011, 04:35:33 posle podne »

Ja sam probao sve moguce varijante na sebi i iskreno da ti kazem najbolje mi je radio kada ujutru imam lagan obrok sacekam 1h pa cuts.Ali svakom to radi drugacije pa moras isprobati na sebi.

I meni zvuči kao najbolja ideja... i logično je.

Jeste logicno slazem se ali ipak mislim neka svako isproba vise varijanti pa da vidi kako i sta.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #6 poslato: Oktobar 15, 2011, 01:50:39 posle podne »

Ja sam probao sve moguce varijante na sebi i iskreno da ti kazem najbolje mi je radio kada ujutru imam lagan obrok sacekam 1h pa cuts.Ali svakom to radi drugacije pa moras isprobati na sebi.

I meni zvuči kao najbolja ideja... i logično je.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Oktobar 12, 2011, 10:13:30 pre podne »

Znam da je dosta pisano na ovu temu ali bih molio da mi pomognete>Procitao sam sve u vezi AC,zanima me sledece.Pise na forumu da se uzima 1 kesica 30 min pre treninga na prazan stomak<meni teretana radi od 10 ujutru,ja ustajem oko 8.Da li mogu da doruckujem nesto pa oko pola 10 da popijem kesicu ili ne smem da jedem nista jer mora na prazan stomak

možeš doručkovati nešto lagano... tipa belanca i ovsene

sat ipo je dovoljno da se stomak malo isprazni  i da popiješ cuts pre treninga...

ovo je samo moje mišljenje ;)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12777


Never give up!

« Odgovor #4 poslato: Oktobar 10, 2011, 07:07:05 posle podne »

Ja sam probao sve moguce varijante na sebi i iskreno da ti kazem najbolje mi je radio kada ujutru imam lagan obrok sacekam 1h pa cuts.Ali svakom to radi drugacije pa moras isprobati na sebi.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 10, 2011, 04:52:40 posle podne »

Možeš kako hoćeš, samo dosta ljudi ima problema sa mučninom ako popije AC na prazan stomak, postoji i realna šansa da će ti efekat biti i gori ako to uradiš tek ujutro.

To da li ćeš imati snage nema nikakve veze pošto to zavisi od toga šta si juče jeo, a ne taj dan, tako da nije bitno da li treniraš na prazan stomak ili ne, samo je pitanje da li si u stanju.

Ono što verujem da je tvoja veća dilema je da li će ti efekat biti manji ako uzimaš AC posle jela, onda je odgovr neće, nema veze sa time da li ga uzimaš pre ili posle jela, samo će efkat stimulansa biti izraženiji ako uzimaš na prazan stomak, a to je sasvim druga priča.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 10, 2011, 04:10:26 posle podne »

Ne znam koliko imaš snage za teretanu na prazan stomak. Ajde kardio ok, ali tegovi...
Sačuvana
oja
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27


« Odgovor #1 poslato: Oktobar 10, 2011, 02:51:50 posle podne »

Znam da je dosta pisano na ovu temu ali bih molio da mi pomognete>Procitao sam sve u vezi AC,zanima me sledece.Pise na forumu da se uzima 1 kesica 30 min pre treninga na prazan stomak<meni teretana radi od 10 ujutru,ja ustajem oko 8.Da li mogu da doruckujem nesto pa oko pola 10 da popijem kesicu ili ne smem da jedem nista jer mora na prazan stomak
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.086 sekundi sa 17 upita.