TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 10:51:51 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako do znanja ali i do sertifikata?!  (Pročitano 20341 puta)
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #58 poslato: Novembar 04, 2011, 09:08:43 posle podne »

Samo su mi fudbaleri trebali...od njih mi ne trebaju vlakna u ishrani...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
vuksa
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3930


Dip. trener

« Odgovor #57 poslato: Novembar 04, 2011, 12:28:49 posle podne »

Super je to kad ti gledas fudbal kao ljubitelj sa strane. Ali kad dodjes na mesto trenera, namestiti ekipu tako da ona ne primi gol od objektivno jace ekipe od sebe, pa to je umetnost. Tu treba mnogo znanja i iskustva, a da ne pricamo koliko spremnija fizicki mora biti ekipa koja se brani. Na kraju krajeva, jedini uslov za pobedu je postici vise golova nego primiti, a ako je to bilo 0:0 u gostima i 1:0 kuci, ti si ispunio sve zahteve koje je fudbalska igra postavila pred tebe. Ono sto je Murinjo uspeo da uradi sa Interom i igracima od kojih je bila sacinjena ta ekipa je ravno naucnoj fantastici. Mogli bi da razmotre da mu podignu spomenik u Milanu. 8)
Sve je to u redu i ja to postujem,ali nisam za to da se tako igra 90% utakmica samo radi rezultata,a tako postaje rob rezultatima i ode nam fudbal u tri lepe.I kad gledam i kad igram fudbal radim upravo to igram fudbal,kad te protivnik primora da se branis to i uradis ali se trudis da i ti njemu uradis to isto a ne da igras kukavicki...

kao sto si i sam rekao..SVE JE TO LEPO..ali tu su milioni u pitanju..to sto se tebi ne svidja 90% utakmica je tvoj problem...njihov cilj je kako znaju da daju vise golova nego sto prime..njima je jedini jedini i osnovni cilj..e sad dal je to lepo za oko ili ne to je neka druga prica..
Sačuvana
al se nekad dobro jelo :)
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #56 poslato: Novembar 04, 2011, 12:21:19 posle podne »

fine with me

ja sam samo branio kolegu  :)
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #55 poslato: Novembar 04, 2011, 09:30:39 pre podne »

Ok, dosta više o fudbalu i trenerima. Pošto je pokretač teme i sam počeo sa off-om, pretpostavljam da je saznao sve što ga zanima i mogu da zaključam temu?
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1267


BRO-SLAYER

« Odgovor #54 poslato: Novembar 04, 2011, 09:23:38 pre podne »

Stefane bro nije murinjo kriv sto je najbolji, i sto time voli da se hvali.

http://soccernet.espn.go.com/tables/_/league/esp.1/spanish-primera-division?cc=5739

32 gola u 10utakmica, isto dali kao barsa, sta ce biti kad krene da igra malo ofanzivnije

Mozda malo manje da budes Jelly
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #53 poslato: Novembar 04, 2011, 08:31:40 pre podne »

Khm, khm! Kakve ovo veze ima sa sertifikatima za koje se Stefan(a i drugi) interesuje?
paaa, da bi dobio priznat sertifikat potrebno je odredjeno znanje, to znanje daje i dobre rezultate, dobre rezultate ima murinjo posto ima i znanje, murinjo igra defanzivno, defanzivno nije lepo, lepo je ono sto igra barselona, kapiras? ;D
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20555


Pansport
« Odgovor #52 poslato: Novembar 04, 2011, 12:40:19 pre podne »

Khm, khm! Kakve ovo veze ima sa sertifikatima za koje se Stefan(a i drugi) interesuje?
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #51 poslato: Novembar 04, 2011, 12:20:00 pre podne »

Ne znam da li si gledao utakmicu Super Kupa Evrope,Barsa-Porto,Porto jeste igrao na kontru i uglavnom se branio,ali se trudio da napadne i imao opasne napade,a Murinjo je protiv Barse sa Interom igrao bunker sa svih 11 igraca,a i sa Celzijem isto samo sto je sa Celzijem ispao a sa Interom imao srece da prodje.

to je zato sto je porto ekipa koja ne zna da se brani, u svom prvenstvu nemaju utakmica koje mogu da se porede sa ovom i nikad nisu u situaciji da se brane, jedina sansa im je bila da napadnu sa visokim presingom pa tako da probaju da neutralizuju vezni red barse, i bili su sasvim dobri slazem se. ovo je dobar primer pravila da taktiku pravis pre svega prema tome kakve kvalitete tvoji igraci poseduju, u takvoj situaciji bi porto prosao mnogo gore rezultatski da se branio na prvoj trecini terena, ipak videli smo kako se to zavrsilo. I sad sve ekipe se brane protiv barse i dobiju 5 komada, a ti napravis ekipu da se brani protiv barse, i pustis ih da igraju na tvojoj polovini, i prodjes dalje, pa ti si madjionicar. Ne moze to ubiti fudbal, iz razloga sto ne mogu sve ekipe tako da igraju, i da to postane generalna takticka osnova, redak sklop pojedinaca moze tako nesto napraviti, tako da je ovakvih ekipa malo.
Sto se tice onoga da igras sa ekipon onako kakve igrace imas se slazem i mrzim kad sam deo ekipe koja igra kontra od onoga sto moze i treba...Porto jeste igrao onako kako uvek igra i to je uradio odlic i po meni zasluzio da povede na toj utakmici,ali Barsa je srecno povela sa 1-0 i tek posle tog gola usla u utakmicu kako treba.Inter koji ima Milita,Pandeva i Eto igra bunker na svojoj polovini,sa 5 zadnjih veznih i 5 odbrambeenih u prvoj postavi,njih je samo Bog spasao katastrofe,jer da im je Barsa dala samo jedan gol na vreme posle bi bilo 5 komada kao i Realu sto su dali 5 komada i dace im opet samo da Murinjo jednu tekmu proba da igra fudbal a ne bunker sa Pepeom,Alonsom i Kedirom kao zadnjim veznim igracima i odbrani koja svaki duel igra na ivici kartona...
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #50 poslato: Novembar 03, 2011, 11:59:26 posle podne »

Ne znam da li si gledao utakmicu Super Kupa Evrope,Barsa-Porto,Porto jeste igrao na kontru i uglavnom se branio,ali se trudio da napadne i imao opasne napade,a Murinjo je protiv Barse sa Interom igrao bunker sa svih 11 igraca,a i sa Celzijem isto samo sto je sa Celzijem ispao a sa Interom imao srece da prodje.

to je zato sto je porto ekipa koja ne zna da se brani, u svom prvenstvu nemaju utakmica koje mogu da se porede sa ovom i nikad nisu u situaciji da se brane, jedina sansa im je bila da napadnu sa visokim presingom pa tako da probaju da neutralizuju vezni red barse, i bili su sasvim dobri slazem se. ovo je dobar primer pravila da taktiku pravis pre svega prema tome kakve kvalitete tvoji igraci poseduju, u takvoj situaciji bi porto prosao mnogo gore rezultatski da se branio na prvoj trecini terena, ipak videli smo kako se to zavrsilo. I sad sve ekipe se brane protiv barse i dobiju 5 komada, a ti napravis ekipu da se brani protiv barse, i pustis ih da igraju na tvojoj polovini, i prodjes dalje, pa ti si madjionicar. Ne moze to ubiti fudbal, iz razloga sto ne mogu sve ekipe tako da igraju, i da to postane generalna takticka osnova, redak sklop pojedinaca moze tako nesto napraviti, tako da je ovakvih ekipa malo.
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #49 poslato: Novembar 03, 2011, 11:47:54 posle podne »

Ne znam da li si gledao utakmicu Super Kupa Evrope,Barsa-Porto,Porto jeste igrao na kontru i uglavnom se branio,ali se trudio da napadne i imao opasne napade,a Murinjo je protiv Barse sa Interom igrao bunker sa svih 11 igraca,a i sa Celzijem isto samo sto je sa Celzijem ispao a sa Interom imao srece da prodje.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #48 poslato: Novembar 03, 2011, 11:45:13 posle podne »

Super je to kad ti gledas fudbal kao ljubitelj sa strane. Ali kad dodjes na mesto trenera, namestiti ekipu tako da ona ne primi gol od objektivno jace ekipe od sebe, pa to je umetnost. Tu treba mnogo znanja i iskustva, a da ne pricamo koliko spremnija fizicki mora biti ekipa koja se brani. Na kraju krajeva, jedini uslov za pobedu je postici vise golova nego primiti, a ako je to bilo 0:0 u gostima i 1:0 kuci, ti si ispunio sve zahteve koje je fudbalska igra postavila pred tebe. Ono sto je Murinjo uspeo da uradi sa Interom i igracima od kojih je bila sacinjena ta ekipa je ravno naucnoj fantastici. Mogli bi da razmotre da mu podignu spomenik u Milanu. 8)
Sve je to u redu i ja to postujem,ali nisam za to da se tako igra 90% utakmica samo radi rezultata,a tako postaje rob rezultatima i ode nam fudbal u tri lepe.I kad gledam i kad igram fudbal radim upravo to igram fudbal,kad te protivnik primora da se branis to i uradis ali se trudis da i ti njemu uradis to isto a ne da igras kukavicki...
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #47 poslato: Novembar 03, 2011, 11:33:20 posle podne »

Super je to kad ti gledas fudbal kao ljubitelj sa strane. Ali kad dodjes na mesto trenera, namestiti ekipu tako da ona ne primi gol od objektivno jace ekipe od sebe, pa to je umetnost. Tu treba mnogo znanja i iskustva, a da ne pricamo koliko spremnija fizicki mora biti ekipa koja se brani. Na kraju krajeva, jedini uslov za pobedu je postici vise golova nego primiti, a ako je to bilo 0:0 u gostima i 1:0 kuci, ti si ispunio sve zahteve koje je fudbalska igra postavila pred tebe. Ono sto je Murinjo uspeo da uradi sa Interom i igracima od kojih je bila sacinjena ta ekipa je ravno naucnoj fantastici. Mogli bi da razmotre da mu podignu spomenik u Milanu. 8)
« Poslednja izmena: Novembar 03, 2011, 11:34:57 posle podne od strane quaresma » Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #46 poslato: Novembar 03, 2011, 11:22:28 posle podne »

E,da i Kaljari,ekipu koja na 38 utakmica daje na 34-35 bar jedan gol i ne brani se protiv nikog...To je fudbal i za to treba da se igra...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #45 poslato: Novembar 03, 2011, 11:20:58 posle podne »

Ja sam neko ko voli fudbal vise od bilo koje druge profesije na svetu i ne volim rezultate bez igre,ok je jednu ili dve utakmice ali tako igrati uvek je smesno,to onda nije fudbal...Zato i volim da gledam Dortmund,Porto,Barsu,Twente,Blekpul,West Hem,Arsenal... i sve ostale klubove koji igraju fudbal da daju gol a ne da ga prime.
Sačuvana
quaresma
Fakultet za sport i turizam tims. assistant
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2212


« Odgovor #44 poslato: Novembar 03, 2011, 11:14:39 posle podne »

ja sam fudbalski trener, ja sam uvek za rezultat  :P
Sačuvana
MSc Sport Scientist
Faculty of sport and tourism - Assistant
Center of Health, Exercise and Sport Science CHESS
http://chess.edu.rs/

sasa.semeredi@gmail.com   feel free to contact me

Practice will not make you perfect, perfect practice will make you perfect.
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 19 upita.