TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397081 Teme od strane 25032 Članovi Poslednji član: Aleksandar-Saša

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 19, 2024, 11:00:17 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta rade admini Pansporta??? :D  (Pročitano 6242 puta)
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #24 poslato: Novembar 13, 2011, 03:56:32 posle podne »

Pa nije njegovo pitanje baš toliko besmisleno, jer i mene je nekada davno interesovalo kako uspešniji od mene uspevaju da postignu sve u svom danu...naravno tada sam mislio da ja postižem mnogo u jednom danu, ali vremenom su se i moje granice pomerile pa sam i stvarao više i bolje se organizovao...

BTW. ovakve rasprave samo govore da imate više vremena nego što bi trebalo da ga imate, tako da bi mogli malo više da provedete radeći nešto konstruktivno osim što se raspravljete ogo zanemraljivih stvari...

i ti sa svima ostalima pošto učestvuješ očigledno ;)
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #23 poslato: Novembar 13, 2011, 11:15:03 pre podne »

Pa nije njegovo pitanje baš toliko besmisleno, jer i mene je nekada davno interesovalo kako uspešniji od mene uspevaju da postignu sve u svom danu...naravno tada sam mislio da ja postižem mnogo u jednom danu, ali vremenom su se i moje granice pomerile pa sam i stvarao više i bolje se organizovao...

BTW. ovakve rasprave samo govore da imate više vremena nego što bi trebalo da ga imate, tako da bi mogli malo više da provedete radeći nešto konstruktivno osim što se raspravljete ogo zanemraljivih stvari...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #22 poslato: Novembar 12, 2011, 10:49:15 posle podne »

Da :O Otkud znash? :D

Pa bila sam tamo, naravno ;D Alogija je moj najomiljeniji bend ikada, a Brankovice poznajem godinama :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #21 poslato: Novembar 12, 2011, 10:48:01 posle podne »

Auu...ja nisam od onih koji se prepucavaju preko foruma, pa necu odgovoriti na prozivke ove Opsenarke ili kako vec...za post koji sam postawio potrrebno je upotrebiti minimum mozdanih vijuga da bi se doslo do zakljucka sta sam hteo da pitam, tj koja je bila poenta moje teme, kao sto je vecina momaka ovde i widela zajedno sa Alenom...ali evo, jos jednom cu pojasniti da ne bi doslo do zabune.. Ja sam student, sportista, vezbam svaki dan, zivim zdravo i hranim se zdravo. Ogranicen sam vremenom, ne stizem da imam dosta obroka u toku dana niti da ih pravilno raporedim. Oduvek me je interesovalo kako se pored vezbanja(mislim na ozbiljno vezbanje uz pravilnu i redovni ishranu) moze odvojiti vremena za nesto drugo? Ako bih bio 100 dosledan savetima svih trenera koje sam cuo (svi idu otprilike isti,jedi na 3h pij min 4l vode dnevno, itd), ne bih imao vremena da izadjem iz kuce, a kamoli da radim nesto pored toga..pa sam zbog toga postawio owu temu, drugi razlog je cista radoznalost, interesovalo me da li su ovi ljudi koji pisu po 50 posta na dan svakom pocetniku owde obicni smrtnici :D...i eto to je bio razlog moje teme..a ne da prodajem Alenove podatke stranim obavestajnim sluzbama....

Ne prozivam te, mada sam svesna da zvuchim pomalo agresivno, oprosti. Hocu da ti kazem da shto vishe isposhtujesh neke smernice koje su ti ovde date, imacesh vishe uspeha u postizanju cilja. Mislish da je nama lako, shto god si ambiciozniji, obaveze rastu na kvadrat, posao, fax, spremanje klope, finansiranje cele te priche. I naravno, skrati se fitilj za reakciju na gomilu stvari. Poenta priche je- ti si taj koji odluchuje shta zelish i na koji nachin cesh to i da postignesh, a ljudi koji rade ovde su i sami sportisti, i veruj mi da samo oni znaju kako sve stizu i kako uspevaju da se organizuju po pitanju vremena i finansija.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #20 poslato: Novembar 12, 2011, 10:40:05 posle podne »

Da :O Otkud znash? :D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #19 poslato: Novembar 12, 2011, 10:36:31 posle podne »

Hahaha da da u pravu si, zaneo sam se malo :) Sviramo metal, bend se zove Third Gallery, ne bih da reklamiram ovde sada linkove, ako te zanima potrazhi na jutubu i fejsbuku :)

Chekaj, vi ste bili predgrupa Alogiji u ns, route66?
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #18 poslato: Novembar 12, 2011, 08:51:24 posle podne »

Hahaha da da u pravu si, zaneo sam se malo :) Sviramo metal, bend se zove Third Gallery, ne bih da reklamiram ovde sada linkove, ako te zanima potrazhi na jutubu i fejsbuku :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2338


« Odgovor #17 poslato: Novembar 12, 2011, 08:34:14 posle podne »

@All - manite se nesporazuma... Da li neko hoće ili ne da vam odg je njihova stvar, da li je ql popričati na temu ko od savetodavaca ovde kako živi/radi/postiže isl - jeste. o5 ističem - njihovo je da li hoće o tome da pričaju.

@Galerista - bro, naslov teme je "admini pansporta" - fale ti plave zvezdice :P :P Mada kad si načeo temu - šta svirate? Neko ime, to može negde da se čuje?
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #16 poslato: Novembar 12, 2011, 08:17:55 posle podne »

Heheheh, ajde da zaboravimo prepirke ovde...

Pochecu od sebe... Ja sam sportista, shto bi ti rekao ozbiljan, treniram 2 puta dnevno, imam 4-6 obroka, student sam (sto ukljuchuje vezbe i predavanja) i imam bend, tj sviram bubnjeve :)) Pored toga, imam devojku sa kojom se vidjam manje vishe svaki dan :))

Verovatno se pitash kako to sve postizhem? Ustajem svako jutro oko 7, najkasnije 8. Prvi trening ujutru (kardio). Posle toga dan nosi shta nosi da bi tek negde oko 6 ishao na drugi trening sa tegovima :) Sve pre 6 je fakultet, sve posle 6 je devojka/drustvo :)

nadje se nekako vremena, shta ja znam :) Naravno, ne kazhem da sam uvek savrshen, dosta puta se desilo da sam eskivirao predavanje zbog treninga, i obrnuto :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Kalee
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 125

« Odgovor #15 poslato: Novembar 12, 2011, 08:03:06 posle podne »

Auu...ja nisam od onih koji se prepucavaju preko foruma, pa necu odgovoriti na prozivke ove Opsenarke ili kako vec...za post koji sam postawio potrrebno je upotrebiti minimum mozdanih vijuga da bi se doslo do zakljucka sta sam hteo da pitam, tj koja je bila poenta moje teme, kao sto je vecina momaka ovde i widela zajedno sa Alenom...ali evo, jos jednom cu pojasniti da ne bi doslo do zabune.. Ja sam student, sportista, vezbam svaki dan, zivim zdravo i hranim se zdravo. Ogranicen sam vremenom, ne stizem da imam dosta obroka u toku dana niti da ih pravilno raporedim. Oduvek me je interesovalo kako se pored vezbanja(mislim na ozbiljno vezbanje uz pravilnu i redovni ishranu) moze odvojiti vremena za nesto drugo? Ako bih bio 100 dosledan savetima svih trenera koje sam cuo (svi idu otprilike isti,jedi na 3h pij min 4l vode dnevno, itd), ne bih imao vremena da izadjem iz kuce, a kamoli da radim nesto pored toga..pa sam zbog toga postawio owu temu, drugi razlog je cista radoznalost, interesovalo me da li su ovi ljudi koji pisu po 50 posta na dan svakom pocetniku owde obicni smrtnici :D...i eto to je bio razlog moje teme..a ne da prodajem Alenove podatke stranim obavestajnim sluzbama....
Sačuvana
Bamboocha
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #14 poslato: Novembar 12, 2011, 06:59:18 posle podne »

  Verovatno se njegovo pitanje nije odnosilo na neciju privatnost, bez obzira sto je tako postavljeno, vec je poenta njegovog pitanja u tome sto je iz ovog foruma shvatio da je BodiBilding skup sport i da mu treba puno para za hranu i suplemente pa je hteo verovatno da shvati kako su to organizovali u svom zivotu oni koji su ovde na forumu vidjeniji clanovi. Uglavnom su saveti jednoobrazni ali eto, ovde vidimo da Alen malo odstupa od tih saveta (nema 5-6 cvrstih obroka dnevno) a pored toga, ranije je pisao da se nije previse oslanjao na suplementaciju a opet je imao dobre sportske rezultate. Dakle, iz licnog primera njegovog smo naucili nesto dodatno sto malo odstupa od "teorijskog" dela, koji naravno treba uvazavati.  Na to je verovatno mislio decko koji je otvorio temu.
  On je temu otvorio i postavio pitanje, ko hoce da mu odgovori neka mu odgovori ko ne zeli da iznosi svoju privatnost u javnost, to je sasvim u redu i nece mu odgovoriti. Ali bahatost prema njemu ga moze samo odvesti sa ovog na neki drugi forum. Ipak, foruma o ovoj temi ima dovoljno pa je bitno zadrzati clanove, izmedju ostalog i lepim odnosom.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #13 poslato: Novembar 12, 2011, 06:10:36 posle podne »

Sve OK ali kakvo je to pitanje potpunog anonimusa iza nick-a, upuceno ljudima koji ovde istupaju punim imenom i prezimenom? Najbolja stvar koju tzv. kalee moze da uradi na ovom forumu je- da neshto nauchi.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2139


Today is my future!

« Odgovor #12 poslato: Novembar 12, 2011, 03:56:47 posle podne »

Dobro ajde ne morate toliko da ga napadate, pitao je lepo i dobre volje, cisto informativno :)
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #11 poslato: Novembar 12, 2011, 03:25:23 posle podne »

tvoje postavljeno pitanje je potpuno suvishno
kao i tvoj post




Pokushavam da objasnim momku da razdvoji bitne informacije od nebitnih, mani se otrovnih strelica, ne reagujem na to :)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1267


BRO-SLAYER

« Odgovor #10 poslato: Novembar 12, 2011, 11:38:31 pre podne »

tvoje postavljeno pitanje je potpuno suvishno
kao i tvoj post


Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.088 sekundi sa 18 upita.