TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395298 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 01, 2024, 11:53:11 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Da li je upala pouzdan znak rasta mišića?  (Pročitano 11605 puta)
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #19 poslato: Januar 22, 2012, 11:01:23 pre podne »

Uživamo u mučenju. :D Neverovatan je ovaj sport. :D
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #18 poslato: Januar 22, 2012, 02:18:53 pre podne »

Do pre godinu dana, da me neko pitao, rekao bih mu da su  mi noge na trećem ili četvrtom mestu po uživanju dok ih treniram. Danas, slika je skroz drugačija. Obožavam da treniram noge i postale su mi omiljena mišićna partija. Jedino je nezgodno što često umem sam od sebe da napravim invalida na par dana. :D


I ja noge najvise volim da radim...najzahtevniji trening i tad se bas ubijem i propast mi prija,,mada i ostalo ne zaostaje mnogo,,,u principu volim da radim sve misicne partije,,
Sačuvana
Nenad.LJ
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 244


« Odgovor #17 poslato: Januar 21, 2012, 10:52:19 posle podne »

ne radim iskorak redovno i uvek sam ga radio sa bucicama, a sada sam ga za promenu ubacio sa sipkom i skroz je drugacije
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #16 poslato: Januar 21, 2012, 10:30:36 posle podne »

Zamisli čuda kad si radio iskorak.
Sačuvana
Nenad.LJ
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 244


« Odgovor #15 poslato: Januar 21, 2012, 10:05:09 posle podne »

ja sam ove nedelje napravio invalida od sebe kada sam ubacio iskorak sa sipkom. zadnjica i noge me ubise ali listovi i dalje potpuno imuni na upale :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #14 poslato: Januar 14, 2012, 06:36:11 posle podne »

Do pre godinu dana, da me neko pitao, rekao bih mu da su  mi noge na trećem ili četvrtom mestu po uživanju dok ih treniram. Danas, slika je skroz drugačija. Obožavam da treniram noge i postale su mi omiljena mišićna partija. Jedino je nezgodno što često umem sam od sebe da napravim invalida na par dana. :D
Sačuvana
Nenad.LJ
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 244


« Odgovor #13 poslato: Januar 14, 2012, 05:59:01 posle podne »

Her Flik :D gde ga se setiste :D   izgleda da je samo ozbiljnim vezbacima poznat pojam UPALA LISTOVA DA NEMOZ DA HODAS :d
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #12 poslato: Januar 07, 2012, 08:56:25 pre podne »

:)
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12787


Never give up!

« Odgovor #11 poslato: Januar 07, 2012, 12:54:41 pre podne »

Upale nogu su zeznute kad ne mozete niz stepenice hehe..ali verujte mi da kada preteram sa arm treningom ni kasiku ne drzim kako treba.Sve mi jelo bezi koliko se ruka trese.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #10 poslato: Januar 07, 2012, 12:10:04 pre podne »

Naročito je bolno kada se listovi "ukoče". Hodam punim stopalom i zaista podseća na Herr Flika. :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #9 poslato: Januar 07, 2012, 12:00:29 pre podne »

Iz ugla ljudi van ovog sveta, konstantne upale izgledaju čudno i možda bolno, ali meni je to skroz normalno. :D Volim taj osećaj i ne smeta mi. Ustvari, uglavnom mi ne smeta. Još uvek pamtim neke upale nogu od kojih bukvalno nisam mogao da hodam 3-4 dana. ;D
Ove upale nogu sam imao pre 5 nedelja,nisam mogao da sidjem niz stepenice,idem i kukam ili silazim ko her Flik. :D
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #8 poslato: Januar 06, 2012, 11:18:14 posle podne »

Iz ugla ljudi van ovog sveta, konstantne upale izgledaju čudno i možda bolno, ali meni je to skroz normalno. :D Volim taj osećaj i ne smeta mi. Ustvari, uglavnom mi ne smeta. Još uvek pamtim neke upale nogu od kojih bukvalno nisam mogao da hodam 3-4 dana. ;D
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #7 poslato: Januar 06, 2012, 10:57:55 posle podne »

Mozda zvuci cudno ali ja recimo evo 18god vezbam i svaki dan sam pod upalama.nekad jacim nekad slabijim.Prosto bi mi bilo cudno da nemam upale i sa time zivim.

x2

Čak i sad kad sam prešao na low volume work... Odradim haos trening - eto je upala. Kao sat- 24 i neki sat od treninga i kreće. Ništa na šta se ne navikneš doduše, čak bi što kažeš nekako i bilo čudno da izostaje.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #6 poslato: Januar 06, 2012, 09:38:03 posle podne »

Mozda zvuci cudno ali ja recimo evo 18god vezbam i svaki dan sam pod upalama.nekad jacim nekad slabijim.Prosto bi mi bilo cudno da nemam upale i sa time zivim.

Potpuno isto. Znači, nema dana da ne osećam da mi je neki mišić pod upalom(ne računajući odmore). A, tek kada se nadovežu upale nekoliko mišića... To je tek užas. :D
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #5 poslato: Januar 06, 2012, 09:22:55 posle podne »

Dobijem upalu samo kad bash bash preteram.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.158 sekundi sa 17 upita.