TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 397193 Teme od strane 25046 Članovi Poslednji član: JulietMess

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Septembar 29, 2024, 12:03:54 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal Cut - Whey - Amino Fuel  (Pročitano 10980 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #7 poslato: Januar 25, 2012, 08:32:12 pre podne »

Što se tiče "štetnosti"   -  "najagresivniji" suplement koji si uzeo je Animal Cuts, po mom mišljenju izuzetno jak sagorevač koji nije za svakoga... ali ako se pametno i pravilno uzima i ako je osoba zdrava onda nema problema. Samo jedna kesica dnevno, drži se uputstva i to je to.

Whey, amino - nema nikakve štetnosti jer to već unosiš putem hrane.

I ne zaboravi, ishrana je nekih 70% :)

Sačuvana
djolegru85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #6 poslato: Januar 24, 2012, 02:34:55 posle podne »

Treniram ja ozbiljno dok treniram ali to nije duzi kontinutet treniranja od dva meseca, pa pauza mesec dana i tako stalno, kako zbog posla,kako zbog drugih stvari. Sad sam napravio pola godine pauzu i zelim da se vratim u formu i da povezem jedno 8 do 9 meseci dobrog treninga. Ali kada treniram treniram, po mom misljenju, u jakom ritmu i nije mi tesko da se nateram, ali ovo mi je prvi put u zivotu da pocinjem da uzimam neku suplementaciju, pa zelim da izaberem pravilno i da postignem maximalne rezultete.
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #5 poslato: Januar 24, 2012, 12:52:02 posle podne »

Kako je moguće da treniraš sedam godina i da se za svo to vreme nikada nisi posvetio treningu? nisi valjda trenirao svo to vreme samo zato što nisi imao šta pametnije da radiš?

Nemam pojma, mora da sam ja zaboden u glavu, ali ja kada se bavim nečim duže od mesec dana moram u potpunosti da se posvetim tome...

Nema nekog posebnog treninga koji će ti dati maksimalne rezultate. Taj trening se zove čučnjevi, potisci, mrtva dizanja, zgibovi i propadanja i to sa što većom kilažom, a sve ostalo što možeš raditi je samo šminka...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
djolegru85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #4 poslato: Januar 24, 2012, 11:40:15 pre podne »

Trenutno imam 95 kg a visok sam 1,88 tako tako da mi je cilj da smrsam nekih 7-8 kg, pre svega jer cesto igram Fudbal i postao sam tezak sam sebi, a vec sam jednom operisao kojena zbog tezine, tako da ne bih opet :) NAravno zelim i da povecm misicnu masu i da se izdefinisem koliko toliko. Cini mi se da je ova kombinacija suplemenata dobra i nadam se da ne steti organizmu jer mi je to pre svega najbitnije.

Ima li neko preporuku za nacin vezbanja, odnosno kombinaciju vezbi (plan i program za celu nedelju) za postizanje maksimalnih rezultata. Napominjem da sam sedam godina aktivan u teretani ali da nikad nisam imao vremena da se potpuno posvetim tome, a sada posto pocinjem da spremam pravosudni ispit, imam narednih sedam meseci vremena za trening.

Hvala vam na odgovorima.
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11481


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Januar 24, 2012, 10:00:46 pre podne »

To je to...

1 kesica Animal-a će biti dovoljna, i neće remetiti san jer bi popio Cuts oko 13.30 h

Whey naravno posle treninga, a možeš i ujutru jednu mericu da uneseš.

Amino Fuel bih bila i izmeĂ°u teretane i kardia, ako budeš spajao, kao i pre svakog treninga
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #2 poslato: Januar 24, 2012, 08:48:05 pre podne »

To sa treningom ti zavisi od toga šta je cilj i naravno koliko ti je iskustvo u teretani...Pošto uzimaš animal cuts i već imaš želju da treniraš svaki dan onda bi ti i moj predlog bio da jedan dan radiš teretanu, ajedan dan kardio...

Što se kombinacije suplemenata tiče ja bi to radio na sledeću foru:

AC uzimaš jedno pola sata pre treninga.

Whey protein jednu mericu posle treninga

Amino Fuel posle svakog obroka jednu dozu i jednu dozu pre treninga...naravno ovde podrazumevam da imaš 3 obroka i jedno 2 užine, tako da bi tačnije bilo da uzimaš jednu dozu posle svakog glavnog obroka.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
djolegru85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #1 poslato: Januar 24, 2012, 08:08:39 pre podne »

Imam mali problem. Odlucio sam da koristim napred navedenu
suplementaciju, ali ne znam ni kad ni kako, pa bi molio da mi ponognete.
Imajte u vidu da sam ishranu korigovao i da mogu da treniram svaki dan
u periodu od 14h do 16h. Tokom treninga kombinujem i kardio i tegove. Takodje
me interesuje da li je pozeljno da idem u teretanu svaki dan ili tipa 3 dana pa
dan pauze ili svaki drugi dan.

Hvala unapred :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 17 upita.