TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395235 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 30, 2024, 07:53:02 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Animal Cut - Whey - Amino Fuel  (Pročitano 10425 puta)
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #22 poslato: Januar 26, 2012, 02:39:07 posle podne »

Ako imash kinte sve Dymatize :D

Realno :D Ali vrede svaki dinar :D
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #21 poslato: Januar 26, 2012, 02:37:32 posle podne »

Kije biste mi Amino Kiseline preporucili i koji Whey? Ja sam mislio na Twin Lab?

I da li mi Whey posle treninga menja obrok?



Preporucila bih ti Dymatize-ov Elite Whey i Dymatize-ove Super Amino u tabletama :) I jedno i drugo su apsolutno vrh :)

E da i Whey ti ne menja obrok posle treninga u roku od pola sata obavezno moras jesti ;)
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #20 poslato: Januar 26, 2012, 02:37:07 posle podne »

Ako imash kinte sve Dymatize :D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #19 poslato: Januar 26, 2012, 02:35:50 posle podne »

Kije biste mi Amino Kiseline preporucili i koji Whey? Ja sam mislio na Twin Lab?

I da li mi Whey posle treninga menja obrok?



Preporucila bih ti Dymatize-ov Elite Whey i Dymatize-ove Super Amino u tabletama :) I jedno i drugo su apsolutno vrh :)
Sačuvana
djolegru85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #18 poslato: Januar 26, 2012, 02:04:04 posle podne »

Kije biste mi Amino Kiseline preporucili i koji Whey? Ja sam mislio na Twin Lab?

I da li mi Whey posle treninga menja obrok?

Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #17 poslato: Januar 26, 2012, 09:25:24 pre podne »

Ako je cilj mršavljenje, onda se posveti maksimalno tome. Dva cilja u isto vreme - i mršavljenje i mišićna masa - je jako teško ostvariti, nije nemoguće kao što Alen kaže, ali definiši ono što je primarno.

Kardio možeš da radiš ili nakon teretane - pola sata do 45 minuta, a izmeĂ°u toga da popiješ tečne aminokiseline.  Možeš da radiš kardio i odvojeno, što je najbolja varijanta.

Posle treninga odmah piješ whey, i ako si u mogućnosti, i dodatnu količinu bcaa.

Da ne bi bio u katabolizmu, moraš obratiti pažnju na unos proteina, u toku celog dana, ravnomerno rasporĂ°eno.
Sačuvana
djolegru85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #16 poslato: Januar 25, 2012, 10:30:49 posle podne »

prvocu ja da smrsam jedno pet  kila pa cu da se posvetim zdravoj misicnoj masi... hvala na odgovorima... pomogli ste mi puno...
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #15 poslato: Januar 25, 2012, 08:05:16 posle podne »

Naravno...Vise kalorija za misic,a manje za definiciju! Ali,tebi je cilj misicna masa,posle uzmi neki sagorevac! :) Bitno je da kalorije dolaze iz zdravih izvora! Kad sam trenirao sa jos 2 lika,pita jedan od njih ''Sta da jedem?'' - i ono kao ''Jedi sta hoces,bla bla...''...Decko ode i pojede 2 bureka,ode da spava! GRESKA ! Bitno ti je da se hranis zdravo! Znaci,jedi sir,jaja,meso,ovsene,mleko,jogurt,crni hleb...Samo nemoj burek :D
Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #14 poslato: Januar 25, 2012, 06:51:41 posle podne »

Ali iako radim kardio, valjada uz Whey protein i Amino Fuel mogu da nabacim koliko toliko i misicnu masu, najvise ih i zbog toga i uzimam i naravno da mi ocuvaju postojecu misicnu masu...?????



pa to se može desiti u dva slučaja - ako si tek počeo da vežbaš ili si na steroidima... u oba ova slučaja šok za organizam je previše velik i neminovno se telo brani na taj način što stvara nov mišić...jednom kada se telo adaptira (za šta je potrebno nekih 3 meseca) ne možeš graditi mišić i skidati salo istovremeno koji god suplementa da uzimao.

To ti je prosta matematika, da bi skidao salo treba da uzimaš manje kalorija, a da bi dobijao mišić treba ti višak kalorija...
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
djolegru85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #13 poslato: Januar 25, 2012, 05:42:41 posle podne »

Hvala. To me je interesovalo. Znaci, zdrava ishrana i dobar trening uz suplementaciju i nema frke.
Nego da li whey posle treninga menja obrok jer mu se cini da cu biti sit od njega...?
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #12 poslato: Januar 25, 2012, 04:51:49 posle podne »

Pazi buraz...Ne trebas ti da drzis dijete,da se izgladnjujes! Treniraj lepo,idi u teretanu,trci,radi sta hoces...E sad,ako posle treninga uzmes 2l koka kole,znaci da si radio trening za dz...Ako dodjes kuci,pojedes 300g ribe,neki sir,salaticu,popijes whey pred spavanje,vodis zdrav zivot,bez slatkisa i sokova,tvoje salo ce da se gubi,a pojavljivace se misic! Samo jedi lepo i kvalitetno,i nista nece da ti bude...
Sačuvana
djolegru85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #11 poslato: Januar 25, 2012, 04:33:11 posle podne »

Ali iako radim kardio, valjada uz Whey protein i Amino Fuel mogu da nabacim koliko toliko i misicnu masu, najvise ih i zbog toga i uzimam i naravno da mi ocuvaju postojecu misicnu masu...?????

Sačuvana
Alen Radošević
Alen
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4434


Lični trener - Novi Sad - Katona Gym

FB
« Odgovor #10 poslato: Januar 25, 2012, 03:25:04 posle podne »

Tako ti je svejedno da li ćeš raditi kardio na početku ili na kraju, ako radiš na skidanju kila i sala, pošto ionako nećeš dobiti mišićnu masu dok budeš bio na dijeti.

E sad ako hoćeš da radiš baš jak trening sa tegovima onda ništa od kardia pre tegova, možeš samo na kraju, a i to je pitanje jer ako odradiš recimo jak trening za noge nema šanse da uradiš kardio...

Amino Fuel možeš uzimati i tokom treninga, ali to neće imati neki veću uticaj na rezultat.
Sačuvana
Lični trener - Katona gym - Novi Sad
djolegru85
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 49

« Odgovor #9 poslato: Januar 25, 2012, 10:17:42 pre podne »

Hvala na odgovorima, mnogo ste mi pomogli. Ali imam samo jos jedno pitanje, (znam da nije vezano za ovu temu),  interesuje me da li je bolje da trening kombinujem tipa: prvo tegovi pa kardio ili obrnuto ili kardio na pocetku treninga i na kraju...

I cuo sam da amino fuel moze da se rastvori u vodi i da se pije tokom treninga, da li je to istina i ako jeste da li je to dobar nacin unosa???

:-)

Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #8 poslato: Januar 25, 2012, 09:06:59 pre podne »

Ne znam koliko ti je dobro da za prvi put uzimash Animal Cuts, ipak je najjachi sagorevach. Trebao si neki malo slabiji za pochetak, iovako ti je prvi put da uzimash, shta god da uzmesh super ce te "odraditi". Poz!
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.117 sekundi sa 18 upita.