TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:18:57 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: testoteron  (Pročitano 22991 puta)
Alexandar Vesa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 143


FB PROFiL
« Odgovor #26 poslato: Januar 24, 2012, 10:50:22 posle podne »

Neske koliko dugo vezbas?Cini mi se da si nedavno postavljao ovde i na drugim forumima neka pocetnicka pitanja,a vec si krenuo s tim.Ako sam te pobrkao s nekim drugim,izvinjavam se unapred.
tako to ide.. nazalost :/
Sačuvana
Citat
"vredniji je gram iskustva od tovara teorije"
Aca87
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #25 poslato: Januar 24, 2012, 10:48:24 posle podne »

Neske koliko dugo vezbas?Cini mi se da si nedavno postavljao ovde i na drugim forumima neka pocetnicka pitanja,a vec si krenuo s tim.Ako sam te pobrkao s nekim drugim,izvinjavam se unapred.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #24 poslato: Januar 24, 2012, 10:46:27 posle podne »

To kralju samo tako nastavi!!!!!!!jel deku koristis?ili metan :D

Lol za komentar, ponashash se kao da je tvoja stvar
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Alexandar Vesa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 143


FB PROFiL
« Odgovor #23 poslato: Januar 24, 2012, 10:44:39 posle podne »

imam 18 godina....uzeo sam testosteron depo iz apoteke prvi put cisto da probam i razbije strah od igle ........stavio sma led bol je skoro nacisto prestao...hvala/.///  samo dok sma ga primao devojak koja mi je davala istom je iglom izvaila test i istom me ubola sa njim.......to je trebalo da budu dve igle....
II ONA JE MEDICINSKA SESTRA??? :O
btw. kad smo vec kod steroida ne bi bilo lose da odgledas ovaj film : Musculus Smederevo - Srpski Titl - Bigger Stronger Faster
Sačuvana
Citat
"vredniji je gram iskustva od tovara teorije"
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #22 poslato: Januar 24, 2012, 10:33:05 posle podne »

Ma boli te ko sta misli, tvoja stvar totalno
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
neskeubica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 77


« Odgovor #21 poslato: Januar 24, 2012, 10:28:31 posle podne »

namazAO SAM NEKU KREMU I LED SAM STAVIO I MNOGO ME JE POPUSTILO....JEDVA SE OSECA BOLL... ;D ;D ;D  A STO SE  TICE INFOMRSIANJA STVARNO SAM DOSTA CIITAO O OVOME I OSTLAIM STEORIDIMA .....:
Sačuvana
nebojsa tosic
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #20 poslato: Januar 24, 2012, 09:40:58 posle podne »

Lepo je Bio reko, ako nema veze sa smanjivanjem otoka i bola, nema svrhe pisati
A znaci ipak nije drug. . .

fajnd iz prve ;D

Sta da ti kazem, ko zna, zna.
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #19 poslato: Januar 24, 2012, 09:26:35 posle podne »

E nije loshe emisija, lepo su nahvalili steroide hahahah
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #18 poslato: Januar 24, 2012, 09:17:26 posle podne »

Inace sa 18 godina tvoj organizam proizvodi dovoljno testosterona i ne treba ti to sad,a i ako se vec odlucujes za taj korak onda se prvo dobro informisi o tome i to uradi kad dostignes svoj neki maksimum u snazi i izgledu,nemoj se baviti ovim sportom da bi preko noci postao baja na bazenu...
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #17 poslato: Januar 24, 2012, 09:15:18 posle podne »

da je frka verovatno jeste,baci to u kantu...predji na suplemente iz pansporta i nema problema imas toliko suplemenata da se nagruvas ne treba ti to....ako prestanes sad sa tim nece ti se nista desiti ni sad ni kasnije poslusaj me,imam drugare koji su to uzimali veruj mi svako ima neku boljku,celavi se od toga mozes da dobijes ginekomastiju uzmi odmah liver aid leci jetru....
Uredu je tvoj strah i opreznost,ali nemoj pricati nesto sto ne znas i puniti momku glavu.Naravno da moze biti negativnih posledica ako ne zna da koristi bilo sta,pa i od suplemenata.Kao sto su ti vec rekli,mazi kreme,stavljaj led,moguce da je samo zato sto ti je lose data inekcija...
Sačuvana
neskeubica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 77


« Odgovor #16 poslato: Januar 24, 2012, 09:12:41 posle podne »

imam 18 godina....uzeo sam testosteron depo iz apoteke prvi put cisto da probam i razbije strah od igle ........stavio sma led bol je skoro nacisto prestao...hvala/.///  samo dok sma ga primao devojak koja mi je davala istom je iglom izvaila test i istom me ubola sa njim.......to je trebalo da budu dve igle....
Sačuvana
nebojsa tosic
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #15 poslato: Januar 24, 2012, 08:59:33 posle podne »

da leči jetru od depoa?
Sačuvana
Zordan89
Gost
« Odgovor #14 poslato: Januar 24, 2012, 08:58:40 posle podne »

Science of Steroids Part 1 slusaj sta kazu doktori iz amerike ;) bodibilderi imaju tim lekara ko ih kontrolise a ni to nije 100 sigurno a ne ti sam da uzimas to van svake pameti
« Poslednja izmena: Januar 24, 2012, 09:01:33 posle podne od strane Zordan89 » Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #13 poslato: Januar 24, 2012, 08:14:45 posle podne »

A znaci ipak nije drug. . .

fajnd iz prve ;D
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #12 poslato: Januar 24, 2012, 08:13:35 posle podne »

E, nemojte mnogo da glumite babe - svi prave greške i dobre poteze - ali im je zajedničko da su izbori. Ako se zajebao to će već videti... Ono što je ovde ključno je da već POSTOji situacija, tako da probajte da budete malo konstruktivniji i pomognete momku (kome je verovatno havarija frka) ako znate nešto što bi mu moglo koristiti. Ako hoćete da razglabate prazne "baka mi je rekla" priče, otvorite temu za to (po mogućstvu u blic ženi)...

Sad kad je to rečeno, lepo ti je rekao Filip85. Dodao bih da se koristiš i good old fashion ledom ako i koliko možeš, u kraćim intervalima hladi to lagano. Nemoj da mnogo da pritiskaš, gnječiš i greješ predeo. Ako ti bol predstavlja problem masti tipa diklofenak gela i sličnih antireumatskih masti možeš da ubaciš pored pomenutog hepatrombina po potrebi. Nadaj se da će da ti se smiri otok posle par dana, ako ne, pravac doca.

Koliko imaš godina i šta si uzeo da bodeš i kako?
« Poslednja izmena: Januar 24, 2012, 08:16:11 posle podne od strane Biochemo » Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.054 sekundi sa 19 upita.