TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 07:49:50 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: testoteron  (Pročitano 22995 puta)
filip85
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 284

« Odgovor #41 poslato: Januar 25, 2012, 12:01:18 posle podne »

ti bi pre nego što počneš da deliš savete trebalo malo da iščitaš o temi, da ne kažem i da probaš, pa onda da deliš savete i "spašavaš" druge, jer si se na ovoj temi previše izlupetao a ako si ikad i video AAS osim na slikama, ja sečem ruku...

drugo, dečku je na drugim forumima već savetovano da ne kreće sa tim, da je još premlad i kratko u treningu, može natural još dosta da napreduje... nije poslušao i krenuo je sa hemijom, ok, njegova stvar, sad mu treba pomoći a ne držati moralne pridike... ovo počinje da liči na "blic ženu" i forum očajnih domaćica a ne BB forum, bolje nek se tema zaključa, momak je dobio savete i očigledno mu je već bolje...
« Poslednja izmena: Januar 25, 2012, 12:04:16 posle podne od strane filip85 » Sačuvana
ФИКИ
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1146


Weightlifting sister, with the middle leg twister! :D

« Odgovor #40 poslato: Januar 25, 2012, 11:58:45 pre podne »

Sta da kazem! Ko dira Biochemu vitamin T, uglavnom popije forum stajl po pizi, tako da se snjim ne vredi nadmetati.
Sačuvana
Sta je dobar, a sta los trip?
Dobar trip je kad vidis zmaja.
Los trip je kad zmaj vidi tebe.
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #39 poslato: Januar 25, 2012, 11:38:26 pre podne »

ocu da spasem decka

Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #38 poslato: Januar 25, 2012, 11:06:42 pre podne »

Sto se Bio razgoropadio, al lepo veli... Lupanja na sve strane...
Inace meni simpa ovaj reverse anorexia nervosa avatar.

Cudi me samo da ova tema jos nije obrisana...
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #37 poslato: Januar 25, 2012, 02:43:51 pre podne »

neka izvadi krv alt ast itd pa nek sam vidi...

loool... ajde ćuti molim te

imam 18 godina....uzeo sam testosteron depo iz apoteke prvi put cisto da probam i razbije strah od igle ........stavio sma led bol je skoro nacisto prestao...hvala/.///  samo dok sma ga primao devojak koja mi je davala istom je iglom izvaila test i istom me ubola sa njim.......to je trebalo da budu dve igle....

ohoho, možda te je ubola onom roze konjskom iglom. To bi dosta objasnilo. Još ako nisi navikao na injekcije i stegao si se prvi put - voala. Nema tu šta da se "ne razgradi" - to je mast, izdifunduje to lepo.

Inace sa 18 godina tvoj organizam proizvodi dovoljno testosterona i ne treba ti to sad,a i ako se vec odlucujes za taj korak onda se prvo dobro informisi o tome i to uradi kad dostignes svoj neki maksimum u snazi i izgledu,nemoj se baviti ovim sportom da bi preko noci postao baja na bazenu...

Bullshit. To je forum bullshit. Tokom puberteta nivoi su ti vrlo skokoviti ali niski u poreĂ°enu sa stanjem adulta. Testosteron ti tek postane ustaljen i sve viši i viši od neke ~25 i tako raste do 35. Što je ujedno i zlatno doba za BB. Posle toga počinje da opada. Ovo naravno ne znači da trebaš da se bodeš testom ili sličnim jer baguješ svoje unutrašnje cikluse hormona, nego da ako ne dobijaš masu željenim tempom, možda je okej da vežbaš, malo kuliraš, uradiš koliko možeš i onda kreneš da rasteš kad te krene testosteron. ;)

Lepo je Bio reko, ako nema veze sa smanjivanjem otoka i bola, nema svrhe pisati
A znaci ipak nije drug. . .

fajnd iz prve ;D

Sta da ti kazem, ko zna, zna.

;D

namazAO SAM NEKU KREMU I LED SAM STAVIO I MNOGO ME JE POPUSTILO....JEDVA SE OSECA BOLL... ;D ;D ;D  A STO SE  TICE INFOMRSIANJA STVARNO SAM DOSTA CIITAO O OVOME I OSTLAIM STEORIDIMA .....:

Gledaj, fora je da si me pitao šta mislim o tome - rekao bih ti da nisam ni za nisam ni protiv. Sve ima svoje dobre i loše strane, ali ono što bih ti sigurno rekao jeste da to ne radiš barem još koju godinu. Ako si već krenuo sad nema veze...
Ako misliš da si čitao dovoljno, think again. Još čitaj. Drugo, nema takvih stvari kao što je "razbijanje straha od igle" - ovo nije test proba, uopšte nije za zajebavanje. AAS su prilično bezbedni za korišćenje ako se pravilno koriste, tako da gledaj da znaš šta radiš, a to je možda i malo nemoguć zadatak.
Ako nisi mnogo odmakao, možda bi i mogao da prekineš kuru, ali šta znam, već si se zatvorio verovatno ili ćeš tek, ali će ti verovatno trebati manje vremena za oporavak tvoje HPTA, no to je vrlo diskutabilno...

To kralju samo tako nastavi!!!!!!!jel deku koristis?ili metan :D

Lol za komentar, ponashash se kao da je tvoja stvar
usmeravam decka na pravi put a ne da se upropasti sa 18 godina...idi juri ribi zezaj se jebes steroide

Čekaj, ti stvarno misliš da nema milion i jednu osobu u svom okruženju koja mu je to rekla? Došao je sa konkretnim problemom, a ja ću se potruditi da mu u istom pomognem. Apsolutno se slažem da treba da juri ribe i da se zeza i da nije najbolje što je sa tim krenuo, ali šta je tu je.

Neske koliko dugo vezbas?Cini mi se da si nedavno postavljao ovde i na drugim forumima neka pocetnicka pitanja,a vec si krenuo s tim.Ako sam te pobrkao s nekim drugim,izvinjavam se unapred.

Izgleda. :( :/

pogledaj svoju profilnu sliku sve ti govori

lol idi sadi šargarepe :D
« Poslednja izmena: Januar 25, 2012, 02:50:31 pre podne od strane Biochemo » Sačuvana
neskeubica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 77


« Odgovor #36 poslato: Januar 25, 2012, 01:53:14 pre podne »

da galenikin depo....
Sačuvana
nebojsa tosic
Centar
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 39


Idemoo :)

« Odgovor #35 poslato: Januar 25, 2012, 01:03:07 pre podne »

Pa vec je napisao Testosteron Depo od Galenike ..
Sačuvana
neskeubica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 77


« Odgovor #34 poslato: Januar 25, 2012, 12:26:18 pre podne »

postoji mogucnost da se ovo nije lepo razlozilo....pa dok se ne razlozi..
Sačuvana
nebojsa tosic
neskeubica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 77


« Odgovor #33 poslato: Januar 25, 2012, 12:22:18 pre podne »

moju progfilnu sliku sam stavio bzvz ,,,ne znam ja sta ti vidis na  ovoj slicl....a sto se tice suiplemenata pio sam svasta.
Sačuvana
nebojsa tosic
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #32 poslato: Januar 25, 2012, 12:07:06 pre podne »

Niko ko je koristio kako treba nije imao probleme,a to zbog cega neko uzima bilo sta je stvar licnog izbora,cilja,zelje

Lepo si ovo rekao, tako je.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #31 poslato: Januar 25, 2012, 12:03:12 pre podne »

To je indvidualno imas ljude koji su umirali sa 35 38 40 45 27 imas na ovom klipu ispod sve lepo objasnjeno ko ne voli sebe neka cepa....oni to rade zbog novca sto bi on to radio?da se dokazuje pred klincima ma daj :D
Niko ko je koristio kako treba nije imao probleme,a to zbog cega neko uzima bilo sta je stvar licnog izbora,cilja,zelje...Inace,slazem se da njemu to sad ne treba,vec sam to i rekao,niti se bavi profi sportom,niti tezi da se bavi profi.A da bi neko lepo izgledao onako kako vecina nas obicnih smrtnika zeli dovoljno mu je da jede sta i kako treba i da vezba,cak mu ni supsi nisu neophodni. ;) To sto je on sad uzeo,pretpostavljam da je razlog da za sto krace vreme sto bolje izgleda + to sto ne zna da moze lepo da izgleda do leta samo sa dobrom ishranom i treningom.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #30 poslato: Januar 24, 2012, 11:33:59 posle podne »

da je frka verovatno jeste,baci to u kantu...predji na suplemente iz pansporta i nema problema imas toliko suplemenata da se nagruvas ne treba ti to....ako prestanes sad sa tim nece ti se nista desiti ni sad ni kasnije poslusaj me,imam drugare koji su to uzimali veruj mi svako ima neku boljku,celavi se od toga mozes da dobijes ginekomastiju uzmi odmah liver aid leci jetru....
Uredu je tvoj strah i opreznost,ali nemoj pricati nesto sto ne znas i puniti momku glavu.Naravno da moze biti negativnih posledica ako ne zna da koristi bilo sta,pa i od suplemenata.Kao sto su ti vec rekli,mazi kreme,stavljaj led,moguce da je samo zato sto ti je lose data inekcija...
matori ja mu to kazem iz najbolje namere da ne zavrsi na vma da mu operisu trecu sisu...atrofija testisa(ne mozes da imas porodicu)....samoubistvo,tumori...rak jetre...srcani udar...mozdani udar....infekcije itd...pogotov moze da deluje na tebe jer nisi razvijen ti si jos u pubertetu strasno
Imas ogroman broj ljudi koji je koristio mnogo vise nedozvoljenih supstanci,mnogo jace od testa i jos su to radili godinama,a imaju po 70-80 godina,porodicu i nista im ne fali,a pogotovo ne pomisljaju na samoubistvo kad koriste bilo sta... 
Sačuvana
neskeubica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 77


« Odgovor #29 poslato: Januar 24, 2012, 11:10:25 posle podne »

kaakv komplex otkud ti to..........nadam se da znam ..mada sam sasda u situaciji....nisam znao sta sam radio... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Sačuvana
nebojsa tosic
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #28 poslato: Januar 24, 2012, 11:05:47 posle podne »

To kralju samo tako nastavi!!!!!!!jel deku koristis?ili metan :D

Lol za komentar, ponashash se kao da je tvoja stvar
usmeravam decka na pravi put a ne da se upropasti sa 18 godina...idi juri ribi zezaj se jebes steroide

To stoji ali ima 18 godina, trebalo bi da zna shta radi...

Sigurno je vecina nas imala prilike da uzima steroide, to je sada bash popularno...
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Alexandar Vesa
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 143


FB PROFiL
« Odgovor #27 poslato: Januar 24, 2012, 10:59:15 posle podne »

Meni su nudili metan sa 16 godina brate,plava srca...
Nista novo.. meni sa 13 .. haha :D
Rokaju se svi , itekako!
Sačuvana
Citat
"vredniji je gram iskustva od tovara teorije"
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.085 sekundi sa 18 upita.