TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 03:34:31 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: testoteron  (Pročitano 22992 puta)
s,boban69@
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #56 poslato: Septembar 25, 2012, 04:04:05 posle podne »

Blago rečeno... ???
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #55 poslato: Septembar 25, 2012, 03:37:16 posle podne »

koja budalaština
Sačuvana
s,boban69@
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 313


« Odgovor #54 poslato: Septembar 24, 2012, 11:29:59 posle podne »

http://www.b92.rs/zdravlje/vesti.php?yyyy=2012&mm=09&nav_id=645684
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #53 poslato: Januar 25, 2012, 11:16:51 posle podne »

Upravo!
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #52 poslato: Januar 25, 2012, 09:04:59 posle podne »

Rezime,vezbaj sto jace i pametnije i tako se isto hrani ceo zivot. :D
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #51 poslato: Januar 25, 2012, 06:29:27 posle podne »

Ma nemoj to toliko da shvataš kao striktno. Generalno vezano za tematiku, što se testosterona tiče jeste tako. Ali nikako se to ne treba posmatrati kao izolovan faktor. Počni da heavy drinkuješ i ne treniraš od 25e and go figure kao ćeš da se provedeš sa muskulaturom. Imaš tu mnogo delova slagalice, ceo HPTA, sad već i leptine treba ubaciti u priču itd. Imaš endomorfa i izi gejnera koliko hoćeš u pubertetu itd. Ali ona priča "imaš najviše testa u pubsu pa nemoj" je glupost sa strane što argument nije validan. Dobar zaključak iz neistinite premise.
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #50 poslato: Januar 25, 2012, 06:16:35 posle podne »

Bilo mi je logicno ako je za sportove snage i brzine taj period najpovoljniji i najbolji da je i za BB u smislu pocetka i dostignuca maksimuma u natural uslovima pa do recimo 25 godine,a da onda  ko je resio da se bavi dalje time vidi sta i kako,ali eto vidis,nisam znao da je Testosteron od 25-35 naj stabilniji i najpovoljniji BB-u. :) ;)
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #49 poslato: Januar 25, 2012, 03:11:18 posle podne »

Sto se Bio razgoropadio, al lepo veli... Lupanja na sve strane...
Inace meni simpa ovaj reverse anorexia nervosa avatar.

Cudi me samo da ova tema jos nije obrisana...

lol - vit D mi nadomešćuje prekopotrebno sunčanje pa se eto osećam energično kao da je leto, a napolju pada sneg. Užas. ;D
Sačuvana
Biochemo
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2340


« Odgovor #48 poslato: Januar 25, 2012, 03:07:23 posle podne »

ti bi pre nego što počneš da deliš savete trebalo malo da iščitaš o temi, da ne kažem i da probaš, pa onda da deliš savete i "spašavaš" druge, jer si se na ovoj temi previše izlupetao a ako si ikad i video AAS osim na slikama, ja sečem ruku...

drugo, dečku je na drugim forumima već savetovano da ne kreće sa tim, da je još premlad i kratko u treningu, može natural još dosta da napreduje... nije poslušao i krenuo je sa hemijom, ok, njegova stvar, sad mu treba pomoći a ne držati moralne pridike... ovo počinje da liči na "blic ženu" i forum očajnih domaćica a ne BB forum, bolje nek se tema zaključa, momak je dobio savete i očigledno mu je već bolje...

Sačekajte momka da prvo izgugla zašto pričamo o nekom AAS i kakve to ima veze sa testosteronom. ;D


Biochemo,zar nije pozeljno u pubertetu zbog "ludila" hormona,pre svega testosterona vezbati sto jace i bolje?Koliko ja znam,a video sam to na licnom primeru(pio sam u pubertetu lek koji regulise rad testosterona,posto je bio toliko ubrzan da sam imao problema sa masnim tkivima) u pubertetu najlakse se razvijes,cak i ako jedes junk,jer je metabolizam brz,sve sagoreva i ide u misic(naravno nije tako kod svih ljudi,ali kod vecine).Najpozeljniji period za razvijanje mnogih fizickih osobina,a pogotovo vezanih za sportove snage i brzine je pubertet(13-18 godine).Noge su mi bile najrazvijeniji deo tela jer sam u tom periodu jedino njih radio i to samo trcanjem,a gornji deo je bio slab jer nisam usao u teretanu,zezali me zbog nogu da pijem kreatin,iako nisam,pa onda ko zna sta si pio i te price...Poenta price zakljucio sam da sam noge ojacao jer sam imao ubrzan rad testosterona i da sam se zeznuo sto to nisam iskoristio u teretani za celo telo.

Gledaj, sam si rekao - za sportove brzine i snage. Jasno je da se u pubertetu razvijaš, razvijaš telo u odreĂ°enom pravcu isl - ali u pubertetu si ti dosta nepredvidljiv. Svi ste imali prilikeda primetite nešto tipa da u roku od godinu dana porasteš 15-20 cm pa miruješ sledećih par godina pa o5 ili da u rolku od par meseci skočiš nekih 5kg for no reason u pubertetu... Još je sve podležno promenama itd... Zavisi kako te radi pubertet (jer nije to nikako samo testosteron related), takoĂ°e ima veze i sa time da li si bio "debela beba" tj sa time koliko ti ustvari hiperplaziraju adipociti o5 tj sa leptinima. Može o ovome da se priča ihaj... No da ne dužim - ono što sam je rekao (da se ne citiram :P) je da je od 25 do 35 otprilike zlatno doba za bodybuilding. (Tj za natural bb). Imaš izgraĂ°en frejm, testosteron ustaljeno i polako skače i ti nabacuješ finu količinu mesa. Ovo se pogotovo odnosi na hardgejnere ili mu ektomorfe. Tako da polako. Bitno je da se vežba. C:
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #47 poslato: Januar 25, 2012, 01:15:12 posle podne »

Bitno da si se gore rashirio :D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stefan L.
Gost
« Odgovor #46 poslato: Januar 25, 2012, 12:56:32 posle podne »

Inace devojka mi je pre neki dan rekla:"Koliki su ti bili listovi kad smo se smuvali ja se uplasila,nisam tolike noge nikad videla,a sad su lepi,taman". ;D :D Imace nije ona neko merilo za BB,ali jeste za obicne ljude. :) To je bilo pre 5 godina,sad se smanjila misicna masa na nogama,nije tako izrazeno kao ranije...Sto bi rekao nas narod,malo sam se usukao i propao. :D
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #45 poslato: Januar 25, 2012, 12:52:35 posle podne »

Biochemo,zar nije pozeljno u pubertetu zbog "ludila" hormona,pre svega testosterona vezbati sto jace i bolje?Koliko ja znam,a video sam to na licnom primeru(pio sam u pubertetu lek koji regulise rad testosterona,posto je bio toliko ubrzan da sam imao problema sa masnim tkivima) u pubertetu najlakse se razvijes,cak i ako jedes junk,jer je metabolizam brz,sve sagoreva i ide u misic(naravno nije tako kod svih ljudi,ali kod vecine).Najpozeljniji period za razvijanje mnogih fizickih osobina,a pogotovo vezanih za sportove snage i brzine je pubertet(13-18 godine).Noge su mi bile najrazvijeniji deo tela jer sam u tom periodu jedino njih radio i to samo trcanjem,a gornji deo je bio slab jer nisam usao u teretanu,zezali me zbog nogu da pijem kreatin,iako nisam,pa onda ko zna sta si pio i te price...Poenta price zakljucio sam da sam noge ojacao jer sam imao ubrzan rad testosterona i da sam se zeznuo sto to nisam iskoristio u teretani za celo telo.
Sačuvana
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #44 poslato: Januar 25, 2012, 12:49:30 posle podne »

Hhahahahahah da da to su ti radovi :D
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
neskeubica
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 77


« Odgovor #43 poslato: Januar 25, 2012, 12:46:59 posle podne »

sve je u redu bio sam kod hirurga...dao mi samo neku mast........ vidimo se  na mr olimpiji ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Sačuvana
nebojsa tosic
Galleryst
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2140


Today is my future!

« Odgovor #42 poslato: Januar 25, 2012, 12:06:28 posle podne »

Vidish i to je istina.
Sačuvana
Ko ne zna, a misli da zna - Kloni ga se. Ko ne zna, a zna da ne zna - Nauci ga. Ko zna, a misli da ne zna - Uputi ga. Ko zna i zna da zna - Sledi ga.
Stranice: [1] 2 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 19 upita.